اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تفاوت کنتورهای دیجیتال با قدیمی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تفاوت کنتورهای دیجیتال با قدیمی

سلام اگه میشه تفاوت کنتورهای قدیمی رو با دیجیتال بگید؟؟؟؟مزیتا و معایب هرکدوم؟؟؟؟اصلا قدیمیا چشون بود؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ : تفاوت کنتورهای دیجیتال با قدیمی

عدم دقت کافی به علت مکانیسم مکانیکی که دارند و خطا داشتن در اندازه گیری و ضرر کردن اداره برق برق مصرف میشود ولی کنتور دقیق رقم نمی اندازد، گاهی اوقات هم کاری میکنند تا درست رقم نیندازد
    ولی دیجیتال ها این مشکل ها را ندارند و میتوانند در سه زمان مصرف ثبت کنند
    ولی نمیدونم خودشون چه مشکلاتی دارند
    دوست عزیز همه ما اینجا هستیم تا در کنار هم و با کمک هم بر دانسته های خودمان بیافزاییم و سطح علمی و فنی خودمان و جامعه علمی کشورمان را بالا ببریم.

دیدگاه

من از یه نفر شنیدم که قبلا برای کارگاه ها دو تا کنتور میزاشتن که یکی برای توان اکتیو و یکی برای توان راکتیو بوده ولی این کنتور های جدید کار هر دو کنتور را انجام میدن . :surprised:

دیدگاه

به نظر من مهمترین دلیلش که اداره برق زوره میزنه کنتور دیجیتالی بده به مردم حداقل در مصارف خانگی اینه که
        دارای زمان بندی هستش این همه میگن در زمان اوج بار کارای غیر ضروری نکنید اما اگه کردید چی؟با این کنتور های جدید اگه در زمان اوج بار برق مصرف کردید پول بیشتری میدید نسبت به مثلا 2 نصف شب!
        [img width=271 height=100]http://upload7.ir/imgs/2014-05/42296300898709327115.jpg[/img]

خداروشکر! نمردیمو معنی تدبیر رو هم فهمیدیم.دی:

دیدگاه

کنتور های قدیمی رو به راحتی میشه هک کرد ؛ ( 3 متر سیم لاکی 0.5 + پیچ باقطر 20mm , طول 100mm )
          - اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَليِّکَ الفَرَج -
          ارتباط با من : ir02x6
          طراحی و ساخت انواع منابع تغذیه سوئیچینگ - SMPS Designer

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ir02x6 نمایش پست ها
            کنتور های قدیمی رو به راحتی میشه هک کرد ؛ ( 3 متر سیم لاکی 0.5 + پیچ باقطر 20mm , طول 100mm )
            میشه بپرسم چطور؟ممنونم
            ah97a@yahoo.com

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X