ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13
    2012/08/03
    295
    2

فرق مهندس ها چیه ؟ آیا فرقی دارن ؟

سلام .
    فرق مهندس هایی که هنرستانی بودن و مهندس هایی که دبیرستانی بودن چیه ؟ ترجیحا برق .
    لطفا اگه ممکنه بگید شما از کدومید ؟
    2013/08/30
    1,000
    5

پاسخ : فرق مهندس ها چیه ؟ آیا فرقی دارن ؟

من فکر می کنم ما دو نوع مهندس داریم مهندس طراح و مهندس فنی مهندس طراح خب محاسباتش خوبه و طراحی می کنه و مهندس فنی عملیش خوبه و

طرح مهندس طراح رو میسازه نمی دونم اگه کسی هنرستانی باشه بگمونم بهش مدرک مهندسی تکنولوژی الکترونیک رو می دن دیگه همین
    2011/11/19
    425
    4

پاسخ : فرق مهندس ها چيه ؟ آيا فرقي دارن ؟

دبيرستان ---- > مهندسي الکترونيک
    هنرستان ----- > مهندسي تکنولوژي الکترونيک

تا يکي دوسال پيش فقط مهندس هاي الکترونيک ميتونستن عضو نظام مهندسي بشن - الان فک ميکنم يه سري تغييرات تو قانوناش اومده ک اون مهندس ها هم ميتونن تو امتحاناي نظام مهندسي شرکت کنن

نگفتي فرقش از چه لحاظ ؟؟
    ولي قاعدتا براي اپلاي کردن اونايي که ديپلم با پيش دانشگاهي دارن معتبر تره !!
    از نظر علمي هم بستگي به شخص داره : چون تقريبا تمام مطالب شبيه هم هست ، عموما بچه هاي دبيرستان تو درس هاي تحليلي که وابسته به رياضي هست قوي ترند و بچه هاي هنرستان به دليل اينکه بيشتر با کارگاه ها و مسائل فني درگير بودن از همون نوجواني ، از نظر عملي بهترند

ضرايب معدل دانشگاه هايي که کارشناسي ناپيوسته و کارشناسي پيوسته داخل کنکور ارشد فرق داره !!
    [img width=65 height=100]http://s1.picofile.com/file/7243484622/untitled.bmp[/img]
    2013/03/18
    babol
    1,387
    653

سلام.
    فرق هنرستانی ها با دبیرستانی ها اینه که ، هنرستانی ها (اگه تو یه مرکز خوب باشند و آموزش ببینن) خیلی تو کار عملی واردترند ، ولی دبیرستانی ها محاسباتیشون واردترند.
    ولی این تا زمانی هست که هنرستانی ها فوق دیپلم بگیرند، یعنی تا دوره ی کاردانی بیشتر رو عملی کار میکنن،ولی وقتی اومدن تو کارشناسی دیگه همچی عوض میشه ، هنرستانی ها میشند یکی از بچه های ریاضی،
    دیگه تو کارشناسی به اونور همه ریاضی هستند ، و هیچ ربطی به فنی یا دبیرستانی نیست.ولی خوب یکم سنگین میشه برا بچه هایی که از فنی اومدن ریاضی ، چون اصلا آشنا نبودن با فرمول ها و غیره.

من خودم یه هنرستانی ام ، تا سوم هنرستان و تموم کردم و با آموزش هایی که از هنرستان بهم دادن ، هم سیم پیچی موتور بیرون انجام میدادم ، هم برق کشی ساختمون ، یعنی هنوزم دارم انجام میدم ، ولی وقتی اومدم کارشناسی دیگه برام سخت بود تا خودمو با حجم عظیم تئوری وفق بدم ، ترم اول مشروط ، ولی دیگه افتادم رو به اصطلاح غلطک، همین الان هم اگه درس و تموم کنم میتونم به طور کامل و مستقل هم سیمپیچی موتور هم برق کشی ساختمان و هم تابلو قدرت کار کنم ، که همشو از هنرستان و کاردانی یاد گرفتم و بدونه اینکه جایی برم کلاس یا شاگرد شم.

در کل این از دید یه هنرستانی بود، ایشالا یکی از دوستان دبیرستانی هم میآد از مزایا و معایب خودش میگه ، تا شما بتونید تصمیم بگیرید.

موفق باشید.
    به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
    (پيش به سوي هدف)
    2012/08/03
    295
    2

ممنون از همه ی دوستانی که جواب دادن و موضوع رو دیدن . حالا به نظر شما در کل کدوما رو بیشتر قبول دارن ؟
    2013/03/18
    babol
    1,387
    653

بستگی به خودت داره ، ببین شهرت یا کشورت به کدوم نیاز داره ، ببین خودت تا کجا میتونی ادامه بدی درس و ، ببین دوروبرت هنرستانی ها بیشتر بیکارن یا دبیرستانی ها ، ببین عملی بیشتر دوست داری یا تئوری
    ،ببین میخای از ایران بری یا بمونی ،
    در کل به خودت و دورو برت بستگی داره .
    باید تصمیم بگیری.

موفق باشی.
    (پيش به سوي هدف)
    2012/08/03
    295
    2

ممنون
    دوستان دیگه نظری ندارن ؟
    2011/05/19
    874
    12

من هنرستانی ام.
    برای بازار کار بستگی داره به اون جایی که استخدامت میکنه، که چی بخواد
    اما تا مقطع لیسانس که قرار نیست کسی طراحی چیپ بکنه :mrgreen: پس بیشتر نیاز به شناسایی قطعه وکاردن باهاشون وتشخیص قطعه معیوب وتعویض و...داره که متاسفانه بچه های ریاضی تو این زمینه ها خیلی ضعیف ترن(به طور کلی گفتم ها حالا نیاید بگید من ریاضیم وفیثاغورتم )
    شاید باورتون نشه من کسایی رو دیدم که اگه یه رله میدادی ومیگفتی شروع کن به توضیح وتشخیص پایه هاش بامولتی متر شروع میکردن به ریست شدن :biggrin:البته هنرستانی ام داریم که اینطور باشه اما تعدادشون کمتره.
    اما بازم میگم بستگی داره به اون شخص
    یه عیبی هم رشته ریاضی داره اینا که تا پیش دانشگاهی باید بخونی بعد از قیف کنکور بگذری شاید رشته دلخواهت که مثلا برق قبول نشی! اما هنرستانی این استرسو نداره
    دیگه بسه خسته شدم

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

خداروشکر! نمردیمو معنی تدبیر رو هم فهمیدیم.دی:
    2013/03/18
    babol
    1,387
    653

نقل قول نوشته اصلی توسط ah rad
    من هنرستانی ام.
    برای بازار کار بستگی داره به اون جایی که استخدامت میکنه، که چی بخواد
    اما تا مقطع لیسانس که قرار نیست کسی طراحی چیپ بکنه :mrgreen: پس بیشتر نیاز به شناسایی قطعه وکاردن باهاشون وتشخیص قطعه معیوب وتعویض و...داره که متاسفانه بچه های ریاضی تو این زمینه ها خیلی ضعیف ترن(به طور کلی گفتم ها حالا نیاید بگید من ریاضیم وفیثاغورتم )
    شاید باورتون نشه من کسایی رو دیدم که اگه یه رله میدادی ومیگفتی شروع کن به توضیح وتشخیص پایه هاش بامولتی متر شروع میکردن به ریست شدن :biggrin:البته هنرستانی ام داریم که اینطور باشه اما تعدادشون کمتره.
    اما بازم میگم بستگی داره به اون شخص
    یه عیبی هم رشته ریاضی داره اینا که تا پیش دانشگاهی باید بخونی بعد از قیف کنکور بگذری شاید رشته دلخواهت که مثلا برق قبول نشی! اما هنرستانی این استرسو نداره
    دیگه بسه خسته شدم
    منم تو دانشگاه به یه پسر ترم آخری لیسانس الکترونیک که برای ما حل و تمرین دیفرانسیل گذاشته بود ، گفتم تو مدار برای روشن کردن ال ای دی بین پایه میکرو چی مقاومت باید بزاریم؟
    گفت تا الان من مدار ال ای دی نبستم ، فقط تو آزمایشگاه یه کوچیک بستیم که یادم نیست.
    خیلی تعجب کردم ، پسره گفت به ما چیزی نمیگن ، ما فقط تو ریاضی و فرمول ها قوی هستیم.
    البته حق هم دارنآ ، به اونا هیچی نمیگن که ،فقط تئوری همین.

بازم بستگی به طرف داره که چقدر فعالیت های خارج از کلاسی داشته باشه برای یادگیری.

موفق باشید.
    (پيش به سوي هدف)
    2012/08/03
    295
    2

منم تو دانشگاه به یه پسر ترم آخری لیسانس الکترونیک که برای ما حل و تمرین دیفرانسیل گذاشته بود ، گفتم تو مدار برای روشن کردن ال ای دی بین پایه میکرو چی مقاومت باید بزاریم؟
    گفت تا الان من مدار ال ای دی نبستم ، فقط تو آزمایشگاه یه کوچیک بستیم که یادم نیست.
    :surprised: :surprised: :surprised: :surprised: :surprised: :surprised: :surprised: :surprised: :surprised:
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13