اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تشخیص جابه جایی فاز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تشخیص جابه جایی فاز

با سلام من میخوام با میکرو جابه جایی فاز را تشخیص بدم یعنی اگر r-s-t جابه جا وصل شد تشخیص بده البته بخش تقسیم مقاومتی و استفاده از اشمیت برای مربعی کردن سوالم نیست من میخوام هم جابه جایی و هم 120 درجه اختلاف فاز را محاسبه کنم اما نمیخوام از اینتراپت خارجی هم استفاده کنم از اینتراپت تایمرها میتونم اما از پایه های اینتراپت خارجی نمیخوام استفاده کنم در ضمن کارهای زیاد دیگری هم قرار انجام بشه این یک قسمت کار میباشد که چون حالت محافظ داره هیچوقت هم نباید این خطا از دست بره حالا با این توضیحات آیا نظری برای این کار با شرایط بالا دارید ممنون.

پاسخ : تشخیص جابه جایی فاز

نوشته اصلی توسط زوار
    با سلام من میخوام با میکرو جابه جایی فاز را تشخیص بدم یعنی اگر r-s-t جابه جا وصل شد تشخیص بده البته بخش تقسیم مقاومتی و استفاده از اشمیت برای مربعی کردن سوالم نیست من میخوام هم جابه جایی و هم 120 درجه اختلاف فاز را محاسبه کنم اما نمیخوام از اینتراپت خارجی هم استفاده کنم از اینتراپت تایمرها میتونم اما از پایه های اینتراپت خارجی نمیخوام استفاده کنم در ضمن کارهای زیاد دیگری هم قرار انجام بشه این یک قسمت کار میباشد که چون حالت محافظ داره هیچوقت هم نباید این خطا از دست بره حالا با این توضیحات آیا نظری برای این کار با شرایط بالا دارید ممنون.
    با سلام یه سری به سایت زیر بزن
    www.hlachini.com
    دوربين مدار بسته و دزد گير و رفع مشكلات
    بانك اطلاعاتي سنسورها
    ساخت رقص نور براي شيشه سكوريت مغازه ها
    تعمير لوازم خانگي را اينجا مطرح كنيد
    [move][b] موفقيت بر روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد.

دیدگاه

با سلام وتشکر از شما ،اینجا فقط مدار کنترل فاز آنالوگ بود ،من میخوام این کار را با میکرو انجام بدم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط زوار
        با سلام وتشکر از شما ،اینجا فقط مدار کنترل فاز آنالوگ بود ،من میخوام این کار را با میکرو انجام بدم
        با سلام اصول یکی .. حالا اونجا lm324 فرمان میده اینجا میکرو
        دوربين مدار بسته و دزد گير و رفع مشكلات
        بانك اطلاعاتي سنسورها
        ساخت رقص نور براي شيشه سكوريت مغازه ها
        تعمير لوازم خانگي را اينجا مطرح كنيد
        [move][b] موفقيت بر روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X