اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

sim900 و ولتاژ24 کیلو ولت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

sim900 و ولتاژ24 کیلو ولت

آیا ماژول sim900 اگر در اطراف کابل فشار قوی استفاده بشه صدمه میبینه یا نه مشکلی پیش نمیاد

پاسخ : sim900 و ولتاژ24 کیلو ولت

دوستان کسی تجربه ای در این زمینه ندارن ؟

دیدگاه

دوست عزیز در فاصله چند متری کابل میخواید استفاده کنید؟ اگر نزدیک باشه روی سیستم میکرو و مدارت نویز مینداره و سیستم سخت افزاریت ممکنه بهم بریزه.
      در ضمن حتما گراند مدارتو با کیس به ارت وصل کنید.اینکار برای رفع نویز الزامی می باشد.
      موفق و پیروز باشید

دیدگاه

تشکر از پاسختون در فاصله 20 یا 15 سانتیمتری از کابل فشار قوی قرار میگیره

یک دستگاه مستقل هست که با باطری باید کار کند
        به نظرم میرسه میدانی که در اطراف کابل هست بر روی عملکرد ماژول تاثیر بزاره
        درست فکر می کنم ؟ :smile:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط safir1387
          تشکر از پاسختون در فاصله 20 یا 15 سانتیمتری از کابل فشار قوی قرار میگیره

یک دستگاه مستقل هست که با باطری باید کار کند
          به نظرم میرسه میدانی که در اطراف کابل هست بر روی عملکرد ماژول تاثیر بزاره
          درست فکر می کنم ؟ :smile:
          بله به نظر بنده تاثیر گذار می باشد.میخوای از ولتاژ و جریان نمونه بگیرید که میخواید نزدیک کابلهای دستگاه رو نصب کنید؟ به نظر من شما بایداز دکل سیم کشی کنید و دستگاه رو پایین نصب کنید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی حیاتی
            بله به نظر بنده تاثیر گذار می باشد.میخوای از ولتاژ و جریان نمونه بگیرید که میخواید نزدیک کابلهای دستگاه رو نصب کنید؟ به نظر من شما بایداز دکل سیم کشی کنید و دستگاه رو پایین نصب کنید.
            میخوام سنس از جریان داشته باشم باید ct یه جوری رو کابل قرار بگیره , این دستگاه پرتابل هست و دریک جای ثابت استفاده نمیشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط safir1387
              میخوام سنس از جریان داشته باشم باید ct یه جوری رو کابل قرار بگیره , این دستگاه پرتابل هست و دریک جای ثابت استفاده نمیشه
              به نظر من شما اگر میخواهید ولتاژ و جریان دکل ها چک کنید خروجی ct ها رو بیارید داخل یک JB در پایین دکل و به وسیله ترمینال بزارید واسش و ارت هم وصل کنید.
              هر زمان دستگاه پرتابل رو به خروجی ct ها وصل میکنید و نمونه برداری میکنید.
              اینطوری دیگه نیازی هم نیست برید بالای دکل و نمونه برداری کنید.
              فقط مشکلی که وجود داره اینه که ct ها باید همیشه نصب باشن و برای هر نقطه که میخواید نمونه برداری کنید باید برای ct بزارید!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X