اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تابلو روان 128*64 با قابلیت اتصال به کیبورد کامپیوتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تابلو روان 128*64 با قابلیت اتصال به کیبورد کامپیوتر

:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:
    سلام
    عنوان اینه: تابلو روان 128*64 با قابلیت اتصال به کیبورد کامپیوتر
    توضیحش اینجوریه: رو کیبورد تایپ میکنی همزمان رو تابلو نشون بده و فقط قراره تا مرحله شبیه سازی پیش بره واسه استادمون نه ساختش و باید با زبان avr باشه ..
    درباره اطلاعاتم:
    من دانشجو لیسانس الکترونیک هستم. و الان در پروتیوس میخام شبیه سازی کنم و فقط موفق به دانلود کتابخانه و آوردن کیبورد شدم . کیبورد داخل پروتیوس 27 28 تا سیم ازش اومده بیرون ولی من هرچی میگردم همه میگن با ps2 که 5 تا پین داره اینجوری به میکرو وصل میشه و الان من از ریشه به مشکل خوردم و بخدا بالای 10 12 ساعته پاش نشستم و دیگه نمیدونم به چیکار کنم... من آنلاینم... کمک :sad: :cry:
    اتمگا 16 استفاده کردم

پاسخ : تابلو روان 128*64 با قابلیت اتصال به کیبورد کامپیوتر

هیشکس نیست دیگه....!!
    :cry2:

دیدگاه

خوب تا یه شماتیکی-برنامه ای نزاری من چجوری کمک کنم :cry2:.
      اگه یه چیز اماده میخوای که بحثش جداست :twisted: .

دیدگاه

شما راه رو نشون بدین من میرم :read: :read: !
        کلا فکر کنم هیشکس اینجا بلد نیست چون همه پروژه ها شبیه هم بودن یا سوال کننده مثل من بیخیال شده رفته

دیدگاه

نوشته اصلی توسط fazane
          شما راه رو نشون بدین من میرم :read: :read: !
          کلا فکر کنم هیشکس اینجا بلد نیست چون همه پروژه ها شبیه هم بودن یا سوال کننده مثل من بیخیال شده رفته
          کلا چون پروزه ایه که دستمزدش خوبه و خیلی ها که بلد هم هستن شاید کمک نکنن oo:
          128*64 خیلی بزرگ میشه.شما چقدر کار کردین؟بلدین یه تابلو روان 8 در 8 راه بندازین؟چقدر از راه رو رفتین؟
          اگه شروع کنید من تا جایی که بلد باشم کمک میکنم.

دیدگاه

ساخت تابلوروان با داشتن کی پد زیاد هم آسون نیست واگرم کسی انجامش داده باشه همینطوری سورسش رو نمیده بیرون، بهتره اگر میتونید خودتون با همراهی دوستان شروع کنید به طراحی اگرم نه که بهتره پروژتون رو هرچه سریعتر عوض کنید
            در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
            گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

دیدگاه

پس قابل انجام دادن و عده ای تونستن انجامش بدن ...
              منم انجامش میدم و کدها و پروتیوسش رو اینجا میذارم ...
              امیدوارم کسی چیزی میدونه بگه ... مثلا کیبورد تو پروتیوس دارای 28 پین هست چجوری بع اتمگا وصل میشه ..!!

دیدگاه

با سلام

بنده قبلا یه همچین تابلویی ساختم و خب طبق گفته دوستان سورس همچین پروژه هایی ...
                http://www.eca.ir/forum2/index.php?t...3821#msg393821

قبل از هر چیز برین سراغ بستن تابلو و توابع رفرش و نمایش دیتا بر روی صفحه و فونت های مورد نیاز رو پیدا کنید.
                سپس یه کیپد میارین و اون رو متصل کنید به AVR و سپس کد ارسالی هر کلید رو با فونت مربوطه وفق داده و نمایش می دین.
                هر چند خیلی وقته گذشته و تقریبا چیزی یادم نیس اما تا جایی که بتونم کمکتون می کنم.
                چرا ناراحتی پاتریک!
                + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
                - از دیدنش ناراحت شدی؟
                + نه
                پس چی ناراحتت کرده
                + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
                ------------------------------------------------------------------------------------------------------
                تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
                ------------------------------------------------------------------------------------------------------
                محصولات

دیدگاه

نمیدونم سطح اطلاعات شما در الکترونیک مخصوصا برنامه نویسی چقدر هست ولی برای وارد کردن متن نیازی نیست که حتما کیبرد گامپیوتر باشه میتونه حتی کی پد هم باشه! شما تو نت یه سرچ بکن اطلاعات خیلی زیادی دستت میاد، اگر به کتاب آقای بخت آور یا آقای حسین طالبی و حتی آقای کاهه درسترسی داشته باید میتونه خیلی بهتون کمک کنه منم تا اونجا که وقتم برسه کمکتون میکنم موفق باشید
                  در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
                  گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

دیدگاه

بنام خدا
                    سلام
                    این تاپیک رو مطالعه کنید فکر کنم بدرد شما بخوره

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=13876.0
                    !!!!!اگر به دست من افتد فراق را بکشم!!!!!!
                    نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم

[move]-----------خداوند لعنتشان كند...-------------[/move]

دیدگاه

سلام
                      انجام و تحویل پروزه یه بحث متفاوته ولی اگه بخواید برای یادگیری این کار رو انجام بدید برای شروع از یه دات ماتریس 8*8 شروع کنید و حروف رو بصورت ثابت نمایش بدید بعد سعی کنید حروف رو حرکت بدید و تعداد ستون ها رو افزایش بدید.بعد هم تعداد سطر ها رو افزایش بدید تا به اندازه 64*128 برسید.همون اول شروع از 64*128 کارسختیه و از ابتدا شروع کردن هم ممکنه زمان بر باشه.بعد میتونید کیبورد و ... اضافه کنید.
                      قبل از دويدن بايد راه رفتن ياد گرفت.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X