اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

VHDL

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

VHDL

سلام
    من آشنایی مختصری با vhdlدارم ولی میخوام تخصصی ترکارکنم.اگه میشه راهنمایییم کنید. :smile:

پاسخ : VHDL

من برای یادگیری این زبان از التیوم استفاده کردم و چون زیاد بلد نبودم با FPGAکار کنم از شبیه ساز FPGAنرم افزاری استفاده کردم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط F.R
      سلام
      من آشنایی مختصری با vhdlدارم ولی میخوام تخصصی ترکارکنم.اگه میشه راهنمایییم کنید. :smile:
      سلام
      حوزه طراحی دیجیتال اونقدر وسیع هست که "تخصصی کار کردن" یعنی یک عمر تجربه. ممکنه شروع کنید با اینترفیس ها آشنا بشید و اونا رو پیاده سازی کنید و برای اینکار پروتکلهای مختلف ارتباطی رو بتونید در vhdl پیاده سازی کنید. ممکنه وارد پردازش سیگنال بشید که خودش دنیای مجزاییه وووو
      به نظر من موضوع علاقه مندی خودتون رو در دیجیتال دنبال کنید و به vhdl و fpga به عنوان یک ابزار قوی نگاه کنید برای پیاده کردن یک سیستم دیجیتال.
      به نظر من پروتکلهای ارتباطی ساده رو پیاده سازی کنید مثلا UARTوSPI و I2Cو... و در شبیه سازی جوابتونو تست کنید.
      ضمنا حذف سخت افزار و بسنده کردن به شبیه سازی یعنی بخشی از تجربیات و آموزش های مهم رو نادیده گرفتن. مثلا Chip oscope ابزار مهمیه که در حضور سخت افزار معنا و کاربرد پیدا میکنه.

دیدگاه

سلام
        باتشکر ازراهنماییتون،میخواستم اگه میشه چند موضوع پایان نامه هم بهم معرفی کنید.بازم ممنون :rolleyes:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X