اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درایور مناسب برای ماژول وایرلس USB NRF24L01P فرکانس 2.4G

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درایور مناسب برای ماژول وایرلس USB NRF24L01P فرکانس 2.4G

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گل :bye
    من دراور " ماژول وایرلس USB NRF24L01P فرکانس 2.4G " از داخل سایت گرفتم ولی فایل exe موجود واقعا مشکل داره و وقتی اجراش میکنم به صورت حروف چینی نامفهوم برام به نمایش در میاد oo: ( نمیدونم والا ولی شایدم مشکل از سیستم من باشه, ویندوز 7 ,32 بیتی دارم . ویندوزم هیچ مشکل نداره حتی عوضشم کردم!! )
    از کسی به این دانگل کار کرده و اطلاعاتی در مورد کار کرد و درایورش داره لطف کنه و بگه ... ممنونش میشم
    یه سوال دیگم داشتم :mrgreen:
    من فقط میخوام اطلاعاتو تو کامپیوتر به صورت سریال و توسط پورت مجازی COM دریافت کنم :redface: آیا این امکان پذیر هست با این دانگل؟ چجوری؟
    منتظر یاریتون هستم :smile:

پاسخ : درایور مناسب برای ماژول وایرلس USB NRF24L01P فرکانس 2.4G

نوشته اصلی توسط aslan modir
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گل :bye
    من دراور " ماژول وایرلس USB NRF24L01P فرکانس 2.4G " از داخل سایت گرفتم ولی فایل exe موجود واقعا مشکل داره و وقتی اجراش میکنم به صورت حروف چینی نامفهوم برام به نمایش در میاد oo: ( نمیدونم والا ولی شایدم مشکل از سیستم من باشه, ویندوز 7 ,32 بیتی دارم . ویندوزم هیچ مشکل نداره حتی عوضشم کردم!! )
    از کسی به این دانگل کار کرده و اطلاعاتی در مورد کار کرد و درایورش داره لطف کنه و بگه ... ممنونش میشم
    یه سوال دیگم داشتم :mrgreen:
    من فقط میخوام اطلاعاتو تو کامپیوتر به صورت سریال و توسط پورت مجازی COM دریافت کنم :redface: آیا این امکان پذیر هست با این دانگل؟ چجوری؟
    منتظر یاریتون هستم :smile:
    اگه نیاز به دریافت سریال دارین ما یه تبدیل براش زدیم که ماژولهای سایت را میتونید روش قرار بدین. این ماژول یو اس بی سایت ظاهرا چندان کاربردی نیست.
    ماژول تبدیلی ما بهتون امکانات تنظیم ماژول مخابراتی هم میده. نیاز داشتین pm بدین

دیدگاه

من هنوز منتظر جوابم :sad:
      کسی نیست منو راهنمایی کنه واقعا؟ :cry2:
      ینی هیچکس تاحالا با این دانگل کار نکرده و درایورشو نداره؟ :cry2:

دیدگاه

سلام دوست من. منم دقیبقا همین مشکل رو دارم اما تا الان که نتونستم جواب بگیرم.به محض اینکه موفق شدم به شما هم اطلاع می دم.
        اينجا ماس ماست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X