ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15
    2013/03/29
    22
    0

اجراي فايل در C#

سلام دوستان
    من ميخوام با استفاده از C# يک فايل exe را اجرا و وارد منوي FILE نرم افزار بشم و پنجره مربوط به گزينه open نرم افزار را اجرا کنم. تا الان کد مربوط به باز شدن فايل exe را نوشتم ولي نميتونم به صورت خودکار وارد منوهاي نرم افزار بشم. کسي هست که بتونه منو راهنمايي کنه.
    با تشکر
    کدم هم اينه:
    private void btnload_Click(object sender, EventArgs e)
    {
    Process.Start(@"C:\mkv2.exe"(;

}
    2010/08/30
    235
    2

پاسخ : اجراي فايل در C#

سلام
    بستگی داره برنامه چی باشه
    ممکنه API داشته باشه ممکنه هیچی نداشته باشه و با روش های دیگه بشه یه بلای سرش اورد
    این جوری فکر نمی کنم بشه چیزی گفت
    2011/05/07
    تبریز
    785
    145

دوست عزیز بهتر بود یکم اطلاعات میدادی
    یه عکسی چیزی از منوی نرم افزار .. یا کلید میانبر داره یا نه
    کلا میخوای چیکار کنی این چه نرم افزاریه؟ از command line ورودی میگیره ؟
    ساده ترین راهش همین ورودی مستقیم دادنه (command line) .. کلید میانبر هم ساده س.. از روی منو ها هم فک کنم بشه کارایی کرد
    زندگی پر ز وجود است ولی ..
    ما چه را می خواهیم چه را میجوییم که لب چشمه ی امید ، اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ می نگریم ...
    2013/03/29
    22
    0

من ميخوام با استفاده از C# يک محيط نرم افزاري ايجاد کنم که اطلاعات را از يک فايل CSV به ميکرو ارسال کنه. ولي مشکلم اينجاست که فايلي که کاربر در اختيار داره و ميخواد ارسال کنه CSV نيست به همين خاطر من ميخوام از يک نرم افزار آماده کمک بگيرم که فايل کابر را باز کنه و مجددا با فرمت CSV ذخيره کنه. ولي نميخوام کاربر خودش وارد اون نرم افزار بشه فقط ميخوام وقتي يه دکمه را فشار ميده پنجره open اون نرم افزار براش باز بشه و کاربرم فايلش رو انتخاب کنه بعد اون نرم افزار بتونه فايل رو با پسوندي که من ميخوام ذخيره کنه
    فرمت فايلم ild و هيچ کتابخونه اي توي C# براش نيست به همين خاطر دارم از يک نرم افزار کمک ميگيرم.
    نرم افزار با کليدهاي ميانبر استاندارد مثله ctrl+o يا ctrl+s کار ميکنه
    من تازه با C# شروع به کار کردم به همين خاطر خيلي چيزي نميدونم
    نرم افزار open source ولي چون C++ من نميفهمم خودش چجوري اين دوتا فرمت را به هم تبديل ميکنه. :angry: :angry: :angry:
    2011/05/07
    تبریز
    785
    145

کد:
    Process.Start(@"C:\Windows\system32\calc.exe");
          Thread.Sleep(1000);
          Clipboard.SetText("1245");
          SendKeys.Send("^(v)");
    vb6 یه کدی دارم میتونه به صورت مجازی کلید یا کلیک کنه و... سی شارپ مطمئنا کارای خیلی بیشتری میشه کرد ولی مسلط نیستم بهش باید از dll ها و ... استفاده کرد .. این کد ماشین حساب رو باز میکنه و بعد از یک ثانیه کلید ctrl v رو میفرسته ..

اگه vb6 بود میتونستیم بهتر عمل کنیم مثلا بعد از اجرای نرم افزار منتظر باشه تا نرم افزار بالا بیاد بعد از اون کلید ها رو ارسال کنه

فایل csv رو سرچ کردم انگار متنیه اگه میدونید چطوری میشه به فرمت ild تبدیل کرد بگید تا برنامه شو بنویسیم (تو سی شارپ یا vb6))
    ما چه را می خواهیم چه را میجوییم که لب چشمه ی امید ، اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ می نگریم ...
    2013/03/29
    22
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط afceaglee2013
    کد:
    Process.Start(@"C:\Windows\system32\calc.exe");
          Thread.Sleep(1000);
          Clipboard.SetText("1245");
          SendKeys.Send("^(v)");
    vb6 يه کدي دارم ميتونه به صورت مجازي کليد يا کليک کنه و... سي شارپ مطمئنا کاراي خيلي بيشتري ميشه کرد ولي مسلط نيستم بهش بايد از dll ها و ... استفاده کرد .. اين کد ماشين حساب رو باز ميکنه و بعد از يک ثانيه کليد ctrl v رو ميفرسته ..

اگه vb6 بود ميتونستيم بهتر عمل کنيم مثلا بعد از اجراي نرم افزار منتظر باشه تا نرم افزار بالا بياد بعد از اون کليد ها رو ارسال کنه

فايل csv رو سرچ کردم انگار متنيه اگه ميدونيد چطوري ميشه به فرمت ild تبديل کرد بگيد تا برنامه شو بنويسيم (تو سي شارپ يا vb6))
    ممنون از جوابتون
    دقيقا دنبال چنين دستوري ميگشتم
    در مورد dll هم يه تحقيق ميکنم ببينم چي ميشه
    نرم افزاري که من دارم open source به نظر شما راهي وجود داره که من بتونم از کداش که به زبان c++ توي c# استفاده کنم.
    توي کداش نحوه تبديل فايل CSV به ild را داره ولي من با C++ آشنايي ندارم
    کدش رو ميزارم اگه تونستيد يه نگاه بهش بندازيد
    بازم ممنون از جوابتون

لينک دانلود کد: http://elm-chan.org/works/vlp/g/mkvsrc.zip
    2011/05/07
    تبریز
    785
    145

یه چیزایی تو نت دیدم درباره فرمت ilda ولی انگار به این سادگیا نیست .. کد vc یذره برا من نامفهومه (از اول با ما را نمیاد )
    نتونستم کد رو اجرا کنم(net 2010 & vs98) ولی به گمانم بشه با یه تغییراتی کاری کرد که برنامه از خط فرمان دستور بگیره و کاربر اصلا اجراشو نبینه ...
    نمونه فایل دارید از این دو فرمت ؟

--
    http://www.laserist.org/StandardsDocs/IDTF05-finaldraft.pdf
    2013/03/29
    22
    0

منم فقط همين فايلي که شما گذاشتيد را در مورد اين فرمت دارم ولي متاسفانه فايلاي اين فرمت با نت پد باز نميشن که آدم بفهمه توشون چه خبره
    ولي نرم افزارهاي open source زيادي با اين فرمت کار ميکنن
    از روي کد اون نرم افزارها نميشه فهميد که چجوري اين فرمت رو ميخونن
    اين لينک يه نرم افزار ديگه است که اين فايلا رو ميخونه http://laserboy.org/code/LaserBoy_2013_11_06.zip
    سرس نرم افزار هم توشه

اينم يک فايل ild و فايل CSV مربوط به همون فايله:
    http://uploadazad.com/uploads/9an_format.rar
    2011/05/07
    تبریز
    785
    145

یکی از دوستان فایل رو طوری تغییر داده که میشه از خط فرمان اسم فایل رو فرستاد تا تبدیل بشه به ild
    همونجا که از shell برنامه رو اجرا میکنید میتونید اسم فایل رو هم بفرستید و دیگه نیازی به فرستادن کلید و این حرفا نیست
    برنامه رو تست نکردم البته .. یه تستی بزنید ببینید کار میکنه ..
    شایدم یکی پیدا شد تبدیل کرد به dll که در این صورت کار خیلی راحتتر میشه ولی همین هم کافیه و کار راه انداز
    لینک فایل
    http://www.sharefile.ir/uploads/1409296076.zip

لینک تایپیک
    http://forum.p30world.com/showthread.php?t=674039
    2013/03/29
    22
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط afceaglee2013
    يکي از دوستان فايل رو طوري تغيير داده که ميشه از خط فرمان اسم فايل رو فرستاد تا تبديل بشه به ild
    همونجا که از shell برنامه رو اجرا ميکنيد ميتونيد اسم فايل رو هم بفرستيد و ديگه نيازي به فرستادن کليد و اين حرفا نيست
    برنامه رو تست نکردم البته .. يه تستي بزنيد ببينيد کار ميکنه ..
    شايدم يکي پيدا شد تبديل کرد به dll که در اين صورت کار خيلي راحتتر ميشه ولي همين هم کافيه و کار راه انداز
    لينک فايل
    http://www.sharefile.ir/uploads/1409296076.zip

لينک تايپيک
    http://forum.p30world.com/showthread.php?t=674039
    دستتون درد نکنه خيلي زحمت کشيديد از وقتي که گذاشتيد واقعا ممنونم
    فقط اين برعکس کاريه که من ميخواستم بکنه، من ميخواستم ild را تبديل به CSV کنم
    کلا چطوري ميتونم از اين توي کد خودم استفاده کنم؟
    من ميتونم توي C# بگم يه فايل exe را اجرا کن ولي چطوري ميتونم بگم يه چيزي را بکش روي فايل exe.
    نميشه يه چيزي باشه که وقتي اجراش ميکني بگه فايل ild را انتخاب کن من يه نگاه به کدش کردم ولي اصلا نميفهمم که بخوام تغييرش بدم
    بازم ممنونم
    @};- @};- @};- @};-
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15