اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خواندن اعتبار کارت تلفن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

خواندن اعتبار کارت تلفن

با سلام خدمت متخصصین من یه تازه کارم که میخاستم پروژه خواندن اعتبار کارت تلفن درست کنم برنامه c هم دارم, مشکلم اینه که نمیدونم کارت تلفن چه جوری به میکرو وصل کنم؟؟ آیا سوکت داره یا جور دیگست ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

پاسخ : خواندن اعتبار کارت تلفن

اینو دانلود کن یه چیزای دستت میاد

کد:
    http://uplod.ir/6acwogzekv36/Smart-Card.pdf.htm
    برناممتم بزار مام استفاده کنیم
    .The best question deserves a better answer
    =-=-=-=-=-=-=-=-=-==-=-=-=-=-=-=-=-=
    «پناه»می برم «به خدا»
    از عـیبی که ، «امروز» در خود می بینم، و «دیروز» «دیگران را» به خاطر، «هـمان عیـب» ملامت کرده ام.
    محتاط باشیم، در «سرزنش» و «قضاوت کردن دیگران». وقتی نه از «دیروز او» خبر داریم و نه از "فردای خودمان" .

دیدگاه

پاسخ : خواندن اعتبار کارت تلفن

ﮐﺎرت ﻫﻮﺷﻤﻨﺪ ﻣﻌﻤﻮﻻ ﮐﺎرﺗﯽ از ﺟﻨﺲ ‪ PVC‬ ﺑﺎ اﺑﻌﺎدی در ﺣﺪود 5/5 در 5/8 ﺳﺎﻧﺘﯽﻣﺘﺮ اﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﺮ روی آن ﯾﺎ‬ ‫در ﺑﯿﻦ ﻻﯾﻪﻫﺎی آن، ﺗﺮاﺷﻪﻫﺎی ﺣﺎﻓﻈﻪ و رﯾﺰﭘﺮدازﻧﺪه ﺑﺮای ذﺧﯿﺮهﺳﺎزی دادهﻫﺎ و ﭘﺮدازش آﻧﻬﺎ ﻗﺮارداده ﺷﺪه اﺳﺖ.
      ﯾﮏ‬ ‫ﮐﺎرت ﻫﻮﺷﻤﻨﺪ ﮐﺎﻣﭙﯿﻮﺗﺮ ﮐﻮﭼﮑﯽ اﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﺮ روی ﯾﮏ ﮐﺎرت ﭘﻼﺳﺘﯿﮑﯽ ﻧﺼﺐ ﺷﺪه اﺳﺖ. ﻗﺮار دادن ﯾﮏ ﺗﺮاﺷﻪ در‬ ‫ﮐﺎرت ﺑﻪ ﺟﺎی ﻧﻮار ﻣﻐﻨﺎﻃﯿﺴﯽ، آن را ﺗﺒﺪﯾﻞ ﺑﻪ ﯾﮏ ﮐﺎرت ﻫﻮﺷﻤﻨﺪ ﺑﺎ ﮐﺎرﺑﺮدﻫﺎی ﮔﻮﻧﺎﮔﻮن ﻣﯽﻧﻤﺎﯾﺪ. اﯾﻦ ﮐﺎرتﻫﺎ ﺑﻪ‬ ‫دﻟﯿﻞ دارا ﺑﻮدن ﺗﺮاﺷﻪ، ﻗﺎﺑﻠﯿﺖ کنترل عملکرد را داشته و علاوه بر نگهداری اطلاعات شخصی و تجاری کاربر ، امکان پردازش را نیز فراهم می سازد.

خداوندا
      از بچگی به من آموختندهمه را دوست بدار حال که بزرگ شده ام و کسی را دوست می*دارم می گویند:
      فراموشش کن
      دکتر علی شریعتی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X