ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 30
    2009/09/09
    178
    2

بمب الکترومغناطيسي (EMP) ساده

سلام دوستان
    ما همسايه هاي خاصي داريم که هر چند هفته يه بار عروسي ميگيرن و علاقه خاصي دارن بقيه رو هم توي شاديشون شريک کنن :biggrin: و عروسي رو توي کوچه ميگيرن :angry: و با آهنگ های محلی به رقص و پایکوبی میپردازن جمعيتشون هم خيلي زياده عروسي هاشون تمومي نداره و فامیلاشون از کوچه های دیگه هم میان اینجا عروسیشون رو برگزار میکنن و خلاصه وقت و بي وقت پدر ما رو درآوردن با بلندگوهاشون (مخصوصا ظهرای جمعه) . و در اين حد بگم که با پليس و ... هم از رو نميرن.
    اینا رو گفتم که بدونید نیتم خیره.
    به يک مداري احتياج دارم که بلندگوهاشون توي کوچه رو از کار بندازم يه چيزي مثل EMP يا حداقل يه مداري که بشه روشون نويز انداخت تا صداشون درست در نياد. البته من خودم چند سال پيش يه سري مقالاتي از اينترنت ترجمه کردم راجع به EMP ولي يه راه عملي ميخوام که پرخرج هم نباشه.
    2010/12/05
    کاشان
    312
    2

پاسخ : بمب الکترومغناطيسي (EMP) ساده

نقل قول نوشته اصلی توسط redown
    سلام دوستان
    ما همسايه هاي خاصي داريم که هر چند هفته يه بار عروسي ميگيرن و علاقه خاصي دارن بقيه رو هم توي شاديشون شريک کنن :biggrin: و عروسي رو توي کوچه ميگيرن :angry: و با آهنگ های محلی به رقص و پایکوبی میپردازن جمعيتشون هم خيلي زياده عروسي هاشون تمومي نداره و فامیلاشون از کوچه های دیگه هم میان اینجا عروسیشون رو برگزار میکنن و خلاصه وقت و بي وقت پدر ما رو درآوردن با بلندگوهاشون (مخصوصا ظهرای جمعه) . و در اين حد بگم که با پليس و ... هم از رو نميرن.
    به يک مداري احتياج دارم که بلندگوهاشون توي کوچه رو از کار بندازم يه چيزي مثل EMP يا حداقل يه مداري که بشه روشون نويز انداخت تا صداشون درست در نياد. البته من خودم چند سال پيش يه سري مقالاتي از اينترنت ترجمه کردم راجع به EMP ولي يه راه عملي ميخوام که پرخرج هم نباشه.
    رقص و پایکوبی که خیلی خوبه تا باشه از این جشنها باشه .
    برای نویز انداختن روی بلند گو هاشون که به توان بسیار زیادی احتیاج که پیاده سازیش غیر ممکنه .
    اگه بتونی روی ورودی پری آمپلی فایر ها نویز بندازی که اون هم به دلیل اینکه شیلد خوبی داره خیلی باید نزدیک باشی .
    2013/08/07
    196
    4

ایکاش تو کوچه ما اینجوری رقص و پایکوبی بود...علی الخصوص ظهرای کسل کننده جمعه!
    بیخیال مگنترون شو هم واسه سلامتی ضرر داره هم غیرممکنه. اگه خیلی اصرار داری به فکر قطع برقشون باش.
    کم گوی و گزیده گوی
    2012/08/18
    تهران
    721
    18

اينجارو هم يه نگاهي بندازيد

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2009/08/20
    526
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط redown
    سلام دوستان
    من درکت می کنم اخه یک آ هنگ های مزخرفی می گذارند دو تا آهنک درست حسابی هم نمی گذارند کار از بمب مغناطیسی گذشته باید با چندتا دینامیت بلندگوها رو نشونه بگیری :nice:
    هرگاه زندگی را جهنم دیدی, سعی کن پخته بیرون آیی, سوختن رو همه بلدند
    2010/01/19
    [img]http://s5.picofile.com/file/8106019826/sina.gif[/img]
    2,746
    355

:biggrin: :mrgreen:
    باز خوبه عروسی میگیرن اون هم ظهر
    محل همکارم داعما مراسم .... بهتره نگم :mrgreen:
    میگیرن اونم تا ساعت یک شب
    بعد میگه اگر حرفی بزنم میگن بیدینه- فلان جریانه...

البته اینها اسباب بازیه , اما میتونی یک بزرگشو بسازی , در این صورت ممکنه جواب بگیری:

https://www.youtube.com/watch?v=QKEF8pso1Fc

http://hackaday.com/2013/06/09/ask-hackaday-can-you-steal-a-car-with-a-mini-tesla-coil/

آموزش ساخت دستگاه برف ساز خانگی :

مقاله آموزشی 11 پروژه با AVR و بسکام:

_*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡__*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡__*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_
    2013/07/23
    33
    0

سلام
    شايد بشه با تقويت خروجي کنترل از راه دور بشه سيستم صوتي را خاموش کرد.
    2014/06/18
    675
    51

يادم اومد تو need for speed hot pursuit يه چيزي بود به نام EMP که ماشين جلويي رو هدف مي گرفتي و پدرش رو در مي اورد.

مي توني يه کلت بگيري بزني وسط سيم هاش.

يه کار ديگه هم مي توني بکني. يواش يواش يواش بري سيم برق خانه رو بکني و در بري ، تا مامور برق نياد و سيم رو درس نکنه هيچچ چيزي درس نمي شه. يه عروسي رو خراب ميکني.

حالا يه پيشنهاد جدي دارم. اگه در عروسي ارگ ميزنن و خوانده هست مي توني يه بلنگوي بزرگ بياري و توش فرکانس 18 کيلو هرتز بدي. گوش ما اون صدا رو نميشنوه ولي يه نويز قوي روي ميکرفون ميزاره و صدا جيغ بزرگي توي بلندگو ميده و هيچ کس نمي فهمه از کجاست.

اين کار بکنه؟

اضافه شده در تاریخ :
    اين

2014/03/17
    خراسان رضوی
    171
    19

اگه کسی از دوستان اطلاعاتی دارند راجب این ها لطف کنه توضیح بده تا ما هم استفاده کنیم شاید هم ساختیم :twisted:
    2014/06/18
    675
    51

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrezam2
    اگه کسي از دوستان اطلاعاتي دارند راجب اين ها لطف کنه توضيح بده تا ما هم استفاده کنيم شايد هم ساختيم :twisted:
    شما اساس کار emp رو فکر کنم نفهميديد. emp از راه دور يه فرکانس با ولتاژ تقريبا بالا رو بايد به يه مدار بده که مدار از شدت ولتاژ اون آسيب ببينه. قدرتش بايد تا اين حد باشه
    پس ساختش به اين راحتيا نيست ، خيلي زور بزنيم بتونيم ، کار يه موبايل رو از 10 سانتي متري مختل کنيم.
    اين مدارات قدرت زيادي دارن

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 30