اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بمب الکترومغناطیسی (EMP) ساده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بمب الکترومغناطیسی (EMP) ساده

سلام دوستان
    ما همسایه های خاصی داریم که هر چند هفته یه بار عروسی میگیرن و علاقه خاصی دارن بقیه رو هم توی شادیشون شریک کنن :biggrin: و عروسی رو توی کوچه میگیرن :angry: و با آهنگ های محلی به رقص و پایکوبی میپردازن جمعیتشون هم خیلی زیاده عروسی هاشون تمومی نداره و فامیلاشون از کوچه های دیگه هم میان اینجا عروسیشون رو برگزار میکنن و خلاصه وقت و بی وقت پدر ما رو درآوردن با بلندگوهاشون (مخصوصا ظهرای جمعه) . و در این حد بگم که با پلیس و ... هم از رو نمیرن.
    اینا رو گفتم که بدونید نیتم خیره.
    به یک مداری احتیاج دارم که بلندگوهاشون توی کوچه رو از کار بندازم یه چیزی مثل EMP یا حداقل یه مداری که بشه روشون نویز انداخت تا صداشون درست در نیاد. البته من خودم چند سال پیش یه سری مقالاتی از اینترنت ترجمه کردم راجع به EMP ولی یه راه عملی میخوام که پرخرج هم نباشه.

پاسخ : بمب الکترومغناطیسی (EMP) ساده

نوشته اصلی توسط redown
    سلام دوستان
    ما همسایه های خاصی داریم که هر چند هفته یه بار عروسی میگیرن و علاقه خاصی دارن بقیه رو هم توی شادیشون شریک کنن :biggrin: و عروسی رو توی کوچه میگیرن :angry: و با آهنگ های محلی به رقص و پایکوبی میپردازن جمعیتشون هم خیلی زیاده عروسی هاشون تمومی نداره و فامیلاشون از کوچه های دیگه هم میان اینجا عروسیشون رو برگزار میکنن و خلاصه وقت و بی وقت پدر ما رو درآوردن با بلندگوهاشون (مخصوصا ظهرای جمعه) . و در این حد بگم که با پلیس و ... هم از رو نمیرن.
    به یک مداری احتیاج دارم که بلندگوهاشون توی کوچه رو از کار بندازم یه چیزی مثل EMP یا حداقل یه مداری که بشه روشون نویز انداخت تا صداشون درست در نیاد. البته من خودم چند سال پیش یه سری مقالاتی از اینترنت ترجمه کردم راجع به EMP ولی یه راه عملی میخوام که پرخرج هم نباشه.
    رقص و پایکوبی که خیلی خوبه تا باشه از این جشنها باشه .
    برای نویز انداختن روی بلند گو هاشون که به توان بسیار زیادی احتیاج که پیاده سازیش غیر ممکنه .
    اگه بتونی روی ورودی پری آمپلی فایر ها نویز بندازی که اون هم به دلیل اینکه شیلد خوبی داره خیلی باید نزدیک باشی .

دیدگاه

ایکاش تو کوچه ما اینجوری رقص و پایکوبی بود...علی الخصوص ظهرای کسل کننده جمعه!
      بیخیال مگنترون شو هم واسه سلامتی ضرر داره هم غیرممکنه. اگه خیلی اصرار داری به فکر قطع برقشون باش.
      کم گوی و گزیده گوی

دیدگاه

اینجارو هم یه نگاهی بندازید

http://www.instructables.com/tag/typ...none&q=emp

دیدگاه

نوشته اصلی توسط redown
          سلام دوستان
          من درکت می کنم اخه یک آ هنگ های مزخرفی می گذارند دو تا آهنک درست حسابی هم نمی گذارند کار از بمب مغناطیسی گذشته باید با چندتا دینامیت بلندگوها رو نشونه بگیری :nice:
          هرگاه زندگی را جهنم دیدی, سعی کن پخته بیرون آیی, سوختن رو همه بلدند

دیدگاه

:biggrin: :mrgreen:
            باز خوبه عروسی میگیرن اون هم ظهر
            محل همکارم داعما مراسم .... بهتره نگم :mrgreen:
            میگیرن اونم تا ساعت یک شب
            بعد میگه اگر حرفی بزنم میگن بیدینه- فلان جریانه...

البته اینها اسباب بازیه , اما میتونی یک بزرگشو بسازی , در این صورت ممکنه جواب بگیری:

https://www.youtube.com/watch?v=QKEF8pso1Fc

http://hackaday.com/2013/06/09/ask-hackaday-can-you-steal-a-car-with-a-mini-tesla-coil/

آموزش ساخت دستگاه برف ساز خانگی : https://www.eca.ir/forums/thread55009.html
            مقاله آموزشی 11 پروژه با AVR و بسکام: https://www.eca.ir/forums/thread31760.html
            _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡__*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡__*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_

دیدگاه

سلام
              شاید بشه با تقویت خروجی کنترل از راه دور بشه سیستم صوتی را خاموش کرد.

دیدگاه

یادم اومد تو need for speed hot pursuit یه چیزی بود به نام EMP که ماشین جلویی رو هدف می گرفتی و پدرش رو در می اورد.

می تونی یه کلت بگیری بزنی وسط سیم هاش.

یه کار دیگه هم می تونی بکنی. یواش یواش یواش بری سیم برق خانه رو بکنی و در بری ، تا مامور برق نیاد و سیم رو درس نکنه هیچچ چیزی درس نمی شه. یه عروسی رو خراب میکنی.

حالا یه پیشنهاد جدی دارم. اگه در عروسی ارگ میزنن و خوانده هست می تونی یه بلنگوی بزرگ بیاری و توش فرکانس 18 کیلو هرتز بدی. گوش ما اون صدا رو نمیشنوه ولی یه نویز قوی روی میکرفون میزاره و صدا جیغ بزرگی توی بلندگو میده و هیچ کس نمی فهمه از کجاست.

این کار بکنه؟

اضافه شده در تاریخ :
                این
                http://www.lenjan.ir/Default.aspx?tabid=1180
                http://image.kocholo.ir/user/Sana/tazin/khat_gher.gif

دیدگاه

اگه کسی از دوستان اطلاعاتی دارند راجب این ها لطف کنه توضیح بده تا ما هم استفاده کنیم شاید هم ساختیم :twisted:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hamidrezam2
                    اگه کسی از دوستان اطلاعاتی دارند راجب این ها لطف کنه توضیح بده تا ما هم استفاده کنیم شاید هم ساختیم :twisted:
                    شما اساس کار emp رو فکر کنم نفهمیدید. emp از راه دور یه فرکانس با ولتاژ تقریبا بالا رو باید به یه مدار بده که مدار از شدت ولتاژ اون آسیب ببینه. قدرتش باید تا این حد باشه
                    پس ساختش به این راحتیا نیست ، خیلی زور بزنیم بتونیم ، کار یه موبایل رو از 10 سانتی متری مختل کنیم.
                    این مدارات قدرت زیادی دارن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط erfan.astinhost
                      شما اساس کار emp رو فکر کنم نفهمیدید. emp از راه دور یه فرکانس با ولتاژ تقریبا بالا رو باید به یه مدار بده که مدار از شدت ولتاژ اون آسیب ببینه. قدرتش باید تا این حد باشه
                      پس ساختش به این راحتیا نیست ، خیلی زور بزنیم بتونیم ، کار یه موبایل رو از 10 سانتی متری مختل کنیم.
                      این مدارات قدرت زیادی دارن
                      چیزی که من میدونم اینه که یه بانک خازنی بسیار قوی ای میخواد و یه سلف که باعث میشه یه میدان مغناطیسی بسیار بزرگی را در لحظه تولید کنه و مدارات رو تا یه شعاعی بسوزونه و یا مختل کنه یه چیزایی هم در مورد پلاسما شنیدم که برای این بمب ها استفاده میشه ولی نمیدونم کارش چیه

دیدگاه

چیزی که من میدونم اینه که یه بانک خازنی بسیار قوی ای میخواد و یه سلف که باعث میشه یه میدان مغناطیسی بسیار بزرگی را در لحظه تولید کنه و مدارات رو تا یه شعاعی بسوزونه و یا مختل کنه یه چیزایی هم در مورد پلاسما شنیدم که برای این بمب ها استفاده میشه ولی نمیدونم کارش چیه
                        باید سلفش بتونه ولتاژی به مداری القا کنه که مدار از شدت اون آسیب ببینه.
                        این با استفاده از الکتریسیته ساکن درست میشه.
                        اگه به من بگن یه الکتریسیته ساکن که قابل دسترسی باشه میگم تلوزیون crt یا همون لامپی ها. شدتش اون قدر زیاده که مو های دست آدمو به سمت خودش میکشه. ولی باز به این قدرت چیزی رو خراب نمیکنه.
                        خیلی ساختن این وسیله سخته. پس فکر نکن آسونه. تا جایی که میدونم ولتاژش حداقل باید 10 هزار ولت باشه. جریانش هم حدود 2 آمپر و فرکانسش هم 8 کیلو هرتز.
                        وقتی اینهارو ردیف کردی بیا برای ساخت

دیدگاه

نوشته اصلی توسط erfan.astinhost
                          باید سلفش بتونه ولتاژی به مداری القا کنه که مدار از شدت اون آسیب ببینه.
                          این با استفاده از الکتریسیته ساکن درست میشه.
                          اگه به من بگن یه الکتریسیته ساکن که قابل دسترسی باشه میگم تلوزیون crt یا همون لامپی ها. شدتش اون قدر زیاده که مو های دست آدمو به سمت خودش میکشه. ولی باز به این قدرت چیزی رو خراب نمیکنه.
                          خیلی ساختن این وسیله سخته. پس فکر نکن آسونه. تا جایی که میدونم ولتاژش حداقل باید 10 هزار ولت باشه. جریانش هم حدود 2 آمپر و فرکانسش هم 8 کیلو هرتز.
                          وقتی اینهارو ردیف کردی بیا برای ساخت
                          10 هزاااار ولت :surprised: :eek:خب پس ولش کن از جونم که مهمتر نیس والا
                          ولی یه چیزم بگم برق این مانیتورهای crt به جونم خورده و تقریبا سه یا چهار ثانیه گرفتم اون قسمتش که سوزن داره و با یه چسبونک به لامپ چسبیده و بعد پرتم کرد که به دیوار خورم :-t :-??
                          برق 220 پرتم نکرده بود تا حالا ولی این یکی مثل اینکه زورش خیلی زیاد بود مگه چند ولته؟؟؟؟؟

دیدگاه

10 هزاااار ولت :surprised: :eek:خب پس ولش کن از جونم که مهمتر نیس والا
                            ولی یه چیزم بگم برق این مانیتورهای crt به جونم خورده و تقریبا سه یا چهار ثانیه گرفتم اون قسمتش که سوزن داره و با یه چسبونک به لامپ چسبیده و بعد پرتم کرد که به دیوار خورم :-t :-??
                            برق 220 پرتم نکرده بود تا حالا ولی این یکی مثل اینکه زورش خیلی زیاد بود مگه چند ولته؟؟؟؟؟
                            عزیز برق crt 30 کیلو ولته!!! از سه سانت میتونه آرک بزنه!!!!
                            شما نیاز به کوییل تسلا دارید که ولتاژش به 1000 کیلو ولت یا معادل 1 مگاولت است که میتونه همه چیز را مختل کنه!!!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط پویا نجارزاده
                              عزیز برق crt 30 کیلو ولته!!! از سه سانت میتونه آرک بزنه!!!!
                              شما نیاز به کوییل تسلا دارید که ولتاژش به 1000 کیلو ولت یا معادل 1 مگاولت است که میتونه همه چیز را مختل کنه!!!!
                              30000 ولت >!!!!!!!!!!!!!! پس حتما اشتباهی شده که من زندم
                              جالبه اونم ارک زد اونم نه به دستم ، سر فازمتر رو بهش نزدیک کردم ارک زد به سر فازمتر و از ته فازمتر ارک زد به دست من و اینکه جایی که نشسته بودم هم رطوبتی بود
                              راستی موضوع تاپیک چی بود

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X