اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

معدله مشخصه موتور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

معدله مشخصه موتور

سلام اگر من بخواهم معادله مشخصه یک موتور را بدست بیارم باید از چه موتوری استفاده کنم ؟ و چطوری می تونم این معادله مشخصه بدست بیارم؟؟؟؟

پاسخ : معدله مشخصه موتور

با سلام
    مهندس جان حرف دل منو زدی
    ما الان یک ونیم ترمه داریم رو این کار میکنیم با آردوینو ولی به هیچ جوابی نرسیدیم
    یک راه پیدا کردن معادله به روش تئوری هست که میری تو کتا جناب بیم بهارا اونجا یه معادله واسه موتور گذاشته و با توجه به دیتاشیت موتورت پارامترهارو جاگذاری می کنی و یه معادله ای بدست میاری حالا بیا اینو تستش کن که درسته یا نه oo:
    ما این معادله رو در آوردیم و تو متلب یکم شبیه سازی کردیم بد نبود ولی تو عمل تستش نکردیم البته استادم گفت زیاد نمیشه اعتماد کرد و راست هم میگه چون خیلی تخمینی شد
    بعد اومدیم آردوینو رو وصل کردیم به متلب تا بوسیله اون دیتای نکودر رو بخونه و با کمک اون دیتاها و متلب معادله موتور رو بدست بیاریم که دیدیم ای دل غافل جناب آردوینو real-time تشریف ندارن و داده های مشاهده شده در متلب به کل تغییر می کنن
    خلاصه سرت رو درد نیارم نشد که نشد
    یا باید از اون کارتا که برای ارتباط با متلبه و قیمتشون بالای میلیونه داشته باشی با اونا دیتای موتورو بگیری یا از اون ست های سرو که اونم قیمتش فک کنم میلیونی باشه
    خلاصه راهی پیدا کردی مارم در جریان بذار
    telgram:09396888049

دیدگاه

نوشته اصلی توسط rezaweb
      سلام اگر من بخواهم معادله مشخصه یک موتور را بدست بیارم باید از چه موتوری استفاده کنم ؟ و چطوری می تونم این معادله مشخصه بدست بیارم؟؟؟؟
      دوست عزیز از این کار تو عمل استفاده نمی شه زمانی که می خواهیم دور یک موتور با pid کنترل کنیم در plc400 یک مقادیری برای d ,i ,p انتخاب می کنیم بعد پاسخشو تو نمودارهای wincc نگاه می کنیم و با اعداد بازی می کنیم تا پاسخ مورد نظر برسیم
      هرگاه زندگی را جهنم دیدی, سعی کن پخته بیرون آیی, سوختن رو همه بلدند

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hamid256
        دوست عزیز از این کار تو عمل استفاده نمی شه زمانی که می خواهیم دور یک موتور با pid کنترل کنیم در plc400 یک مقادیری برای d ,i ,p انتخاب می کنیم بعد پاسخشو تو نمودارهای wincc نگاه می کنیم و با اعداد بازی می کنیم تا پاسخ مورد نظر برسیم
        چرا wincc؟؟
        مگه wincc برای مانیتورینگ سیستم نیست؟ مگه پاسخ ها رو هم میشه دید؟
        از labview هم میشه استفاده کرد؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X