ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    2009/09/12
    Tehran
    102
    2

کمک فوری (سیم 908)

سلام دوستان و بزرگواران .. من پروژه ام با سیم 908 ه . یه مشکل بزرگ اما قابل چشم پوشی دارم ولی میخوام این مشکل هم نباشه و نمیدونم راهش چیه

من یه ماژول arm7 یا دقیق تر ماژول at91samx256 برای eca رو دارم و یه ماژول sim908 همه چی درست کار میکنه به غیر از یه چیز .. وقتی که sim908 میخواد آنتن بگیره برای سیم کارت یا نثلا موقع اس ام اس زدن .. نویزی که ایجاد میشه میکرومو ریست میکنه و همه چی از اول شروع میشه ... در واقع این دوتا ماژول رو یه برد که خودم ساختم سوار شدن ولی به محض اینکه ماژول بخواد آنتن بگیره و یا ارتباط مخابراتی برقرار کنه باعث میشه که میکرو ریست بشه .. قابل چشم پوشیش اینجاس که من راه حلم اینه که قبل از روشن شدن ماژول آ ر م ، ماژول sim908 رو روشن کنم تا آنتنشو بگیره بعد میکرومو روشن کنم .. از طرفی امکان داره موقع ارائه پروژه حین کار ماژول sim 908 روشن یا خاموش بشه که باعث میشه آبرومون بره با ریست شذن میکرو .. مشکل تغذیه نیست . یه باتری 2100 گذاشتم براش .. نمیدونم این نویز چهطوری میکرو رو ریست میکنه .. خواهشن کمک بدید
    2013/03/11
    33
    2

پاسخ : کمک فوري (سيم 908)

منبع تغذيه قوي با جريان 2 آمپر واقعي با بيشتر بزاريد ان شاا... مشکلتون حل ميشه
    يک خازن بزرگ مثلا 2200 ميکرو هم موازي تغذيه بزاريد
    2009/09/12
    Tehran
    102
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط full-job
    منبع تغذيه قوي با جريان 2 آمپر واقعي با بيشتر بزاريد ان شاا... مشکلتون حل ميشه
    يک خازن بزرگ مثلا 2200 ميکرو هم موازي تغذيه بزاريد
    منبع تغذیه یه باتری 2.1 آمپری - 3.7 ولتی یون پلیمر واقعی و همچنین یه خازن 2200 موازی با اونه . هرچند تو دیتا شیت نوشه بود اگه باتری باشه نیازی به خازن ظرفیت بالا نیست ولی من گذاشتم ...
    ولی اینا همه برای اینه که ماژول sim908 خاموش نشه که نمیشه .. یعنی تغذیه درسته .. چیزی که اینجا باعث ریست میشه ارتباط مخابراتی sim908 که هر موقع ارتباط با دکل برقرار میکنه میکرو رو و نه خودشرو .. ( فقط میکرو) رو ریست میکنه . ولی خودش راحت کارشو میکنه
    2010/10/11
    Sabzevar
    897
    55

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahab Az
    منبع تغذيه يه باتري 2.1 آمپري - 3.7 ولتي يون پليمر واقعي و همچنين يه خازن 2200 موازي با اونه . هرچند تو ديتا شيت نوشه بود اگه باتري باشه نيازي به خازن ظرفيت بالا نيست ولي من گذاشتم ...
    ولي اينا همه براي اينه که ماژول sim908 خاموش نشه که نميشه .. يعني تغذيه درسته .. چيزي که اينجا باعث ريست ميشه ارتباط مخابراتي sim908 که هر موقع ارتباط با دکل برقرار ميکنه ميکرو رو و نه خودشرو .. ( فقط ميکرو) رو ريست ميکنه . ولي خودش راحت کارشو ميکنه
    ماژول SIM908 موقع پيدا کردن شبکه براي چند لحظه جريان کشي بالايي داره،
    باتري و خازني که قرار دادين به خوبي پاسخگو هست، اما احتمالآ افت ولتاژ لحظه اي يا... باعث ريست ميکرو ميشه.
    من مشکل تقريبن مشابه رو با عريضتر کردن GND ، اضافه کردن يک سلف و ديود و بعد هم يک خازن 1000 ميکرو براي تغذيه ي ميکرو حل کردم.
    2009/09/12
    Tehran
    102
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط MReza.p
    ماژول SIM908 موقع پيدا کردن شبکه براي چند لحظه جريان کشي بالايي داره،
    باتري و خازني که قرار دادين به خوبي پاسخگو هست، اما احتمالآ افت ولتاژ لحظه اي يا... باعث ريست ميکرو ميشه.
    من مشکل تقريبن مشابه رو با عريضتر کردن GND ، اضافه کردن يک سلف و ديود و بعد هم يک خازن 1000 ميکرو براي تغذيه ي ميکرو حل کردم.
    یعنی شما میگی مشکل قطعا از تغذیه میکرو میشه؟ و نویز رو میکرو نمی افته؟ میکرو تغذیه اش 3.3 ولت و باتری 3.7 .. با رگولاتور 3.3 ولتی تغذیه میکرو از باتری تامین شده ولی خازن ها اکثر 100 نانو فاراد هستن . یعنی شما می فرمایید با وجود خازن 2200 میکرو که رو دوسر باتری استفاده کردم باز هم قبل از رگولاتور یا بعد از رگولاتور 3.3 برای تغذیه میکرو بازهم خازن استفاده کنم با وجود خازن های 100 نانو ؟ اون سلف و دیود رو چه طور کار کردین؟
    2010/10/11
    Sabzevar
    897
    55

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahab Az
    يعني شما ميگي مشکل قطعا از تغذيه ميکرو ميشه؟ و نويز رو ميکرو نمي افته؟ ميکرو تغذيه اش 3.3 ولت و باتري 3.7 .. با رگولاتور 3.3 ولتي تغذيه ميکرو از باتري تامين شده ولي خازن ها اکثر 100 نانو فاراد هستن . يعني شما مي فرماييد با وجود خازن 2200 ميکرو که رو دوسر باتري استفاده کردم باز هم قبل از رگولاتور يا بعد از رگولاتور 3.3 براي تغذيه ميکرو بازهم خازن استفاده کنم با وجود خازن هاي 100 نانو ؟ اون سلف و ديود رو چه طور کار کردين؟
    من نگفتم قطعآ !! :smile:

اگه رگوله ي 3.3 ک ميفرمايين، AMS1117 يا رگوله هاي معمول هست، بعيد ميدونم با ورودي 3.7 بتونه خروجي 3.3 رو بده. :read:
    DropOutش بيشتر از اين مقاديره... (حدود 1ولت)
    (البته ولتاژ باتري هاي 3.7، با شارژ کامل تا 4.2 هم ميرسه ولي تا 3.3 هم مياد پايين.)

موردي ک من داشتم، تغذيه م ضعيف تر بود. ولتاژم ولي چند دهم بالاتر بود.
    ي سلف و ديود با Vf پايين سري کردم. خازن 1000 هم موازي شد با ي 330نانو ک از قبل برا تغذيه ي ميکرو گذاشته بودم.
    2009/09/12
    Tehran
    102
    2

من نگفتم قطعآ !! :smile:

اگه رگوله ي 3.3 ک ميفرمايين، AMS1117 يا رگوله هاي معمول هست، بعيد ميدونم با ورودي 3.7 بتونه خروجي 3.3 رو بده. :read:
    DropOutش بيشتر از اين مقاديره... (حدود 1ولت)
    (البته ولتاژ باتري هاي 3.7، با شارژ کامل تا 4.2 هم ميرسه ولي تا 3.3 هم مياد پايين.)

موردي ک من داشتم، تغذيه م ضعيف تر بود. ولتاژم ولي چند دهم بالاتر بود.
    ي سلف و ديود با Vf پايين سري کردم. خازن 1000 هم موازي شد با ي 330نانو ک از قبل برا تغذيه ي ميکرو گذاشته بودم.
    حرف شما درسته . ams1117 یکی از شک هایی که دارم بهش همینه . منتها حتی با ولتاژ 3.5 ولت به ورودی من ازش 3.3 گرفتم .. شاید با کم و زیاد شدن ولتاژ این مقدار باعث ریست بشه .. از lf33 استفاده میکنم که dropvoltageش تقریبا 0.45 برای بار 500 میلی هست ... اینو امتحان نکردم .. شاید مشکل همین باشه . ببینم چه طوری میشه
    2010/10/11
    Sabzevar
    897
    55

احتمالن تو حالت بي باري تست کرديد.
    رگوله ي AIC1734-33CXA هم کلآ قطعه ي جالبيه
    2009/09/12
    Tehran
    102
    2

پاسخ : پاسخ : کمک فوري (سيم 908)

احتمالن تو حالت بي باري تست کرديد.
    رگوله ي AIC1734-33CXA هم کلآ قطعه ي جالبيه

اوضا بهتر شد ولی بازهم تو بعضی مواقع این مشکل هست .. از قبل بهتر شد ولی بازم بعضی موقه ها آنتن گیری ، ریست میکنه میکرورو .. یه مشت بزنم روش پخش بشه رو میز oo:
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9