اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مدار چشمک زن ساده برای تابلو ال ای دی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مدار چشمک زن ساده برای تابلو ال ای دی

سلام دوستان من یه مدار چشمک زن بسیار ساده برای تابلوی ال ای دی میخوام دوستان اگه هست لطفا راهنمایی فرمائید. :smile:

پاسخ : مدار چشمک زن ساده برای تابلو ال ای دی

سلام
    در مورد مدارات آ-استابل سرچ کن.
    ولی من بهت پیشنهاد میکنم با میکرو راه اندازی کن تا دستت برای تغییرات باز باشه
    گفت که دیوانه نهی لایق این خانه نهی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Finder_
      سلام
      در مورد مدارات آ-استابل سرچ کن.
      ولی من بهت پیشنهاد میکنم با میکرو راه اندازی کن تا دستت برای تغییرات باز باشه
      سلام نه نیازی نیست دوست من با میکرو یه چیز ساده هم باشه خوبه فقط یه چشمک زن معمولی کافیه!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط javad9899
        سلام نه نیازی نیست دوست من با میکرو یه چیز ساده هم باشه خوبه فقط یه چشمک زن معمولی کافیه!!
        ببخشید اما منظورتونو نفهمیدم

1- سلام نه نیازی نیست. دوست من با میکرو یه چیز ساده هم باشه خوبه فقط یه چشمک زن معمولی کافیه!!
        2-سلام نه نیازی نیست دوست من. با میکرو یه چیز ساده هم باشه خوبه فقط یه چشمک زن معمولی کافیه!!
        3-سلام نه نیازی نیست دوست من با میکرو. یه چیز ساده هم باشه خوبه فقط یه چشمک زن معمولی کافیه!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Finder_
          ببخشید اما منظورتونو نفهمیدم

1- سلام نه نیازی نیست. دوست من با میکرو یه چیز ساده هم باشه خوبه فقط یه چشمک زن معمولی کافیه!!
          2-سلام نه نیازی نیست دوست من. با میکرو یه چیز ساده هم باشه خوبه فقط یه چشمک زن معمولی کافیه!!
          3-سلام نه نیازی نیست دوست من با میکرو. یه چیز ساده هم باشه خوبه فقط یه چشمک زن معمولی کافیه!!
          lمنظورم خیلی واضحه گفتم فقط یه مدار چشمک زن ال ای دی برای تابلو میخوام ساده ترین ساده ترین....

دیدگاه

چقدر جریان در هر کنال نیاز داری؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X