اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خرید ربات

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

خرید ربات

یکی از دوستانم یه کیت ربات داره و میخواد اونو بفروشه میخواستم ببینم قیمتش حدودا چقدر میشه.مشخصات:یک عدد کیت مونتاژشده به همراه 4عددرله و یک آی سی 4013به همراه یک رگولاتور7800
    +یک عدد کیت کنترل مدار+دو عدد موتور گیربکس zwl 12v 123 rpm
    قیمت حدودی که شما تخمین میزنید چقدره؟؟؟
    درضمن موتور گیربکس ها رو جدا محاسبه کنید.
    از دوستان هم اگه کسی نیازش داشته باشه پ خ بزنه

پاسخ : خرید ربات

این کیت چی هست و چه سنسور های داره .
    باد می وزد ...
    میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
    تصمیم با تو است ...

دیدگاه

یه کیت هستش باهاش میشه با 4 تا رله که داره هر وسیله رو از راه دور کنترل کرد.سنسورخاصی هم نداره
      یه کنترل داره با4تا کلید ک با یه آیسی(pt2262) کار قطع و وصل رله هارو از راه دور داره.
      وکیت اصلی هم دوتا آی سی 4013 hcf داره با یه آسی انکودرpt2272
      و یه آی سی lm385که نمیدونم کارش چیه.
      خلاصه اینکه مثل یه ماشین یا کشتی کنترلی هست
      درضمن اگه کسی نیازداشته باشه بهش میدم.
      ممنون از توجه شما

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdi.az
        یه کیت هستش باهاش میشه با 4 تا رله که داره هر وسیله رو از راه دور کنترل کرد.سنسورخاصی هم نداره
        یه کنترل داره با4تا کلید ک با یه آیسی(pt2262) کار قطع و وصل رله هارو از راه دور داره.
        وکیت اصلی هم دوتا آی سی 4013 hcf داره با یه آسی انکودرpt2272
        و یه آی سی lm385که نمیدونم کارش چیه.
        خلاصه اینکه مثل یه ماشین یا کشتی کنترلی هست
        درضمن اگه کسی نیازداشته باشه بهش میدم.
        ممنون از توجه شما
        سلام
        دقیقا هدفتون از خرید این ربات چیه ؟

من مانند اینو دیدم فکر کنم , با این ماژول هایی که ریموت کنترل داره ، کنترل میشه و 4 تا رله رو قطع و وصل میکنه که اگه به موتور وصل کنید رله ها رو جلو عقب میره !

راه اندازیش هم کاری نداره , اما کلا هدفتون چیه از خریدش ؟ پولتونو بی خودی خرج میکنید , اما اگه میخواین کیتشو برای کنترل مثلا کولر یا هر وسیلهی دیگه ای از راه دور استفاده کنید , خوبه !

قیمتش هم به نظر من اول بگین 25ت بعد چونه زدن حداکثر 35 ت بدین .
        موفق باشید
        « با هر دستی بدی , با همان دست پس خواهی گرفت »
        این جمله رو فراموش نکن

دیدگاه

سلام بردش چغدره؟ :mrgreen:
          من خریدا رم یه قیمت بده :eek:
          عاشقان را سر شوریده به پیکر عجب است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Amir_Eshraghi
            سلام
            دقیقا هدفتون از خرید این ربات چیه ؟

من مانند اینو دیدم فکر کنم , با این ماژول هایی که ریموت کنترل داره ، کنترل میشه و 4 تا رله رو قطع و وصل میکنه که اگه به موتور وصل کنید رله ها رو جلو عقب میره !

راه اندازیش هم کاری نداره , اما کلا هدفتون چیه از خریدش ؟ پولتونو بی خودی خرج میکنید , اما اگه میخواین کیتشو برای کنترل مثلا کولر یا هر وسیله ی دیگه ای از راه دور استفاده کنید , خوبه !

قیمتش هم به نظر من اول بگین 25ت بعد چونه زدن حداکثر 35 ت بدین .
            موفق باشید
            راستشو بخوای میخواستم یه کشتی کنترلی درست کنم ی هچیزای دیگه هم تو ذهنم بود...
            قیمت هم امروز حرف زدیم گفت کمتر از45 نمیدم ولی به نظر من ارزش داره چون هم مونتاژ شده و بی دردسره
            درضمن من فقط قیمت کیت و کنترلش رو گفتم.موتور هارو هم دونه ای 22تومن با هزار مکافات قبول کرد .
            آخرسر اینو بگم که بعد یه ساعت صحبت کردن باهاش اینو فهمیدم که پارسال اینارو خریده ولی به علت مشکل مالی ولش کرده(نتیجه:همش نو هست)و الان میخواد بی ضرر بفروشه
            این بود انشای ما خوش بود استاد ما

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdi.az
              راستشو بخوای میخواستم یه کشتی کنترلی درست کنم ی هچیزای دیگه هم تو ذهنم بود...
              قیمت هم امروز حرف زدیم گفت کمتر از45 نمیدم ولی به نظر من ارزش داره چون هم مونتاژ شده و بی دردسره
              درضمن من فقط قیمت کیت و کنترلش رو گفتم.موتور هارو هم دونه ای 22تومن با هزار مکافات قبول کرد .
              آخرسر اینو بگم که بعد یه ساعت صحبت کردن باهاش اینو فهمیدم که پارسال اینارو خریده ولی به علت مشکل مالی ولش کرده(نتیجه:همش نو هست)و الان میخواد بی ضرر بفروشه
              این بود انشای ما خوش بود استاد ما
              بستن مدارش ساده هست و با حداکثر 15 ت هم میشه مدارو آمده کرد ! به هر حال مبارک باشه اما موتور ها باید خیلی کم تر میگرفتین .

موفق باشید
              « با هر دستی بدی , با همان دست پس خواهی گرفت »
              این جمله رو فراموش نکن

دیدگاه

من که نگفتم خریدم :surprised: :surprised: :surprised: :surprised:
                قیمت هارو فقط صحبت کردیم.موتور هارو مثلا چند درنظر داری که میگی ارزون تر
                چند جا قیمت کردم دونه ای حدود 30تومنه با این حساب(واینکه استفاده نشده)قیمت رو من زیاد شکوندم.
                البته نظر شما برام محترمه.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X