اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

رد نشدن ترک ها از محدوده خاص و از بین قطعات

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

رد نشدن ترک ها از محدوده خاص و از بین قطعات

سلام به دوستان
    اگر بخوام هنگام Auto Route ترک ها از محدوده خاصی رد نشوند چه کار کنم؟
    منظورم این است که مثلا من برد 20*20 دارم حالا می خواهم هنگام auto route ترک ها از یک مربع 2*2 رد نشوند
    همچنین اگر بخواهم ترک ها از بین قطعات رد نشوند چه کاری باید انجام دهم
    مثلا یک مقاومت SMD در لایه بالا دارم و هنگام auto route کردن از همون لایه بالا ترک از بین دو پایه مقاومت رد نشود

پاسخ : رد نشدن ترک ها از محدوده خاص و از بین قطعات

برای پلیگان میشه این کار ر وانجام داد. اما برای ترک فکر نکنم. مگه اینکه برید تو رولز بگردید دنبالش. بهترین کار اینه که همت کنید و دستی بگشید . خیلی سریع تر هم تموم میشه.
    ---------
    .
    .
    ...........

دیدگاه

شاید سریعتر این بار انجام بشه ولی به نظرم اگه ادم راهکارش را یاد بگیره خیلی بهتره. در کل خیلی کار سریعتر انجام میشه آخه همین یکبار که کارمون به pcb نمی افته.
      در زیر این نقاب چیزی بیشتر از گوشت هست. در زیر این نقاب یک ایده هست و ایده ها ضدگلوله هستند.

1-به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!
      2-تنها دو گروه نمى توانند افکار خود را عوض کنند: دیوانگان تیمارستان و مردگان گورستان.
      3-آدم ها مثل عکس ها هستند: زیاد بزرگشون کنی ، کیفیتشون میاد پایین!

دیدگاه

این که شد پاک کردن صورت مسئله!!!!
        راه حلی نداره؟؟؟

دیدگاه

اگر میخوای از یک محدوده رد نشه دورشو Keep Out Layer بکش ازش چیزی رد نمیشه دیگه .

به نظرم اگه Clearance رو زیاد کنی دیگه ترک نتونه از بین پد ها رد بشه (البته تا بحال اینو امتحان نکردم شاید اصولی نباشه)

دیدگاه

Keep Out Layer دقیقا چیزی بود که می خواستم تا حالا باهاش کار نکرده بودم :mrgreen:

نوشته اصلی توسط Ali-65
            به نظرم اگه Clearance رو زیاد کنی دیگه ترک نتونه از بین پد ها رد بشه (البته تا بحال اینو امتحان نکردم شاید اصولی نباشه)
            فکر کنم با تعریف clearance جدا برای کامپونت ها مشکل حل شه ....
            باید تست کنم
            فکر کنم این جوری جواب بده

دیدگاه

بله. اگه با قوانین چند ساعتی بازی کنین همه چیز دستتون میاد. شاید از حرفه ای ها هم بهتر بکشین.
              در زیر این نقاب چیزی بیشتر از گوشت هست. در زیر این نقاب یک ایده هست و ایده ها ضدگلوله هستند.

1-به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!
              2-تنها دو گروه نمى توانند افکار خود را عوض کنند: دیوانگان تیمارستان و مردگان گورستان.
              3-آدم ها مثل عکس ها هستند: زیاد بزرگشون کنی ، کیفیتشون میاد پایین!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X