اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

یک سایت خوب اموزشی یا کتاب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

یک سایت خوب اموزشی یا کتاب

بنام خدا
    سلام

بنده چند وقتی هست قصد دارم نحوه ساخت اصولی مدارت صوتی رو یاد بگیرم دوستان یک سری راهنمای ها کردن ولی برای من کافی نبود
    من میخوام از پایه پایه یعنی از 00 تا 100 نخوه ساخت یک امپلی خیلی ساده تا یکی خیلی پیشرفته یاد بگیرم یعنی بفهمم تک تک قطعات کاربردش تو این اپلی چی هست و دقیقا چکار میکنه
    میخواستم اگه امکان داره یک سایت خوب یا کتاب خوب اگه سراغ دارید به من معرفی کنید حتما هم فارسی باشه چون لاتینم خوب نیست
    !!!!!اگر به دست من افتد فراق را بکشم!!!!!!
    نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم

[move]-----------خداوند لعنتشان كند...-------------[/move]

پاسخ : یک سایت خوب اموزشی یا کتاب

خب فارسی ... من خودم قبل اینکه با این سایت آشنا بشم تو سایتای خارجی یاد گرفتم. لاتین منم خوب نیست اما با گوگل ترنسلیت ترجمه میکردم و کم کم لاتینم هم راه افتاد.
    کتاب والا من بخام بگم بچه ها میافتن سرم..... محمود بخت آور جلد 3 ... 4 ... 5 ... البته با اینکه قدیمی و محدود هستن اما من از همین جا شروع کردم...
    به امید روزی که شما رو بر بالاترین نقطه ی علم الکترونیک ببینم . زنده باد ECA.
    الکترونیک قدرت
    الکترونیک آنالوگ
    طراحی و تولید انواع مدارات الکترونیک در تیراژ انبوه
    ---------------------BMCELEC@-------------------
    ------------www.hoseyniemeni.ir-----------
    ---------------www.bmc-elec.com--------------
    ---------------www.bmc-elec.ir--------------

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hoseyni imeni
      خب فارسی ... من خودم قبل اینکه با این سایت آشنا بشم تو سایتای خارجی یاد گرفتم. لاتین منم خوب نیست اما با گوگل ترنسلیت ترجمه میکردم و کم کم لاتینم هم راه افتاد.
      کتاب والا من بخام بگم بچه ها میافتن سرم..... محمود بخت آور جلد 3 ... 4 ... 5 ... البته با اینکه قدیمی و محدود هستن اما من از همین جا شروع کردم...
      سلام خب همون سایت های لاتین رو بگید
      کتاب اقای بخت اور خوب هستند ولی ان چیزی که من میخوام ندارند فقط مدارتی داخلش هستند میتونید درست کنید ولی هیچ در مورد نحوه کارکرد مدار توضیع نداده خب بجز کتاب اقای بخت اور دیگه چی هست چرا بچه باید بفیتن سرت؟ :surprised:

خب اگه خودت هم با کمک دوستان بتونید یک اموزش کلی بزارید خیلی ماندگار میشه چون برای اولین بار تو سایت های فارسی زبان میشه
      نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط milad-admin

سلام خب همون سایت های لاتین رو بگید
        کتاب اقای بخت اور خوب هستند ولی ان چیزی که من میخوام ندارند فقط مدارتی داخلش هستند میتونید درست کنید ولی هیچ در مورد نحوه کارکرد مدار توضیع نداده خب بجز کتاب اقای بخت اور دیگه چی هست چرا بچه باید بفیتن سرت؟ :surprised:

خب اگه خودت هم با کمک دوستان بتونید یک اموزش کلی بزارید خیلی ماندگار میشه چون برای اولین بار تو سایت های فارسی زبان میشه
        والا یه سایت اسپانیایی هست:
        http://construyasuvideorockola.com/
        یه سایت استرالیایی هم هست:
        http://sound.westhost.com/projects.htm

بقیه چیزا رو توی گوگل و دیتاشیتا و شماتیکا و ... یاد گرفتم

آموزش رو هم ما در اون حد نیستیم اساتید بیشتری هستن علاوه بر اون نیاز به وقت زیادی داره که نه من دارم نه فک کنم دوستان داشته باشن اگه استقبال کم باشه استارتر دلسرد میشه
        به امید روزی که شما رو بر بالاترین نقطه ی علم الکترونیک ببینم . زنده باد ECA.
        الکترونیک قدرت
        الکترونیک آنالوگ
        طراحی و تولید انواع مدارات الکترونیک در تیراژ انبوه
        ---------------------BMCELEC@-------------------
        ------------www.hoseyniemeni.ir-----------
        ---------------www.bmc-elec.com--------------
        ---------------www.bmc-elec.ir--------------

دیدگاه

بفرما این هم کتاب طراحی آمپلی فایر قدرت صوتی نگارش ششم : (نگارش شمش سخت پیدا میشه ولی پنجمش تو نت زیاده ) :mrgreen:
          Audio Power Amplifier Design sixth edition , DOUGLAS SELF

لینک دانلود:
          Audio Power Amplifier Design sixth edition

لینک کمکی 1 :

لینک کمکی 2 :
          بدترین شکل دلتنگی برای کسی آن است که در کنار او باشی و بدانی که هرگز به او نخواهی رسید.

دیدگاه

ببین دوست عزیز پیداست جو گیر شدیا شما صفر تا بیستشو یاد بگیر اون هشتاد تای دیگرشو انشاا.. در صورت علاقه وتلاش به مرور زمان بدست خواهی آورد برای اینکارم شما کتابهای هنرستان رشته الکترونیک (الکترونیک عمومی 1 و2 رو مطالعه کنید) برای ابتدا وپایه کتابهای مفیدی هستند موفق باشید
            یکی یدونه هستم------------ واسه نمونه هستم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط SSTK
              ببین دوست عزیز پیداست جو گیر شدیا شما صفر تا بیستشو یاد بگیر اون هشتاد تای دیگرشو انشاا.. در صورت علاقه وتلاش به مرور زمان بدست خواهی آورد برای اینکارم شما کتابهای هنرستان رشته الکترونیک (الکترونیک عمومی 1 و2 رو مطالعه کنید) برای ابتدا وپایه کتابهای مفیدی هستند موفق باشید
              سلام :surprised: این چه جور حرف زده oo:
              بله اگه نظر شما همونی که شما گفتی باشم به کسی ربطی نداره که علاقه دارم یا ندارم یا میتونم یاد بگیرم یا نمیتونم بنده از شما کمک خواستم میتونی کمک کنی میتونی هم بگذری بری حرف نزنی و کمک نکنی ولی حق بی ادبی نداری یا بی احترامی یا این جور حرف زدن
              اقای حسینی ایمنی شما هم اگه موافقی با ایشون هستی متونستی کمک نکنی برادر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط milad-admin

سلام :surprised: این چه جور حرف زده oo:
                بله اگه نظر شما همونی که شما گفتی باشم به کسی ربطی نداره که علاقه دارم یا ندارم یا میتونم یاد بگیرم یا نمیتونم بنده از شما کمک خواستم میتونی کمک کنی میتونی هم بگذری بری حرف نزنی و کمک نکنی ولی حق بی ادبی نداری یا بی احترامی یا این جور حرف زدن
                اقای حسینی ایمنی شما هم اگه موافقی با ایشون هستی متونستی کمک نکنی برادر
                من نمیدونم از کی تا حالا صریح صحبت کردن شده بی ادبی ؟؟؟؟ خوب دوست عزیز اگه فکر میکنی از 0 تا100 آمپلی فایرها وکلاسها وتوانهای مختلف رو میتونی تو یک مقاله ویا منبع یاد بگیری خوب پیدا کردی به ما هم بگو تا مطالعه کنیم من منظورم از جو گیر شدن علاقه شدید به این مبحث بود جو گیر شدن چیز بدی نیست به شرط این که بعدش دنبال مطالعه بری و آزمایش عملی کنی شب بیدار بمونی مدارو دوباره تصحیح کنی و........ من خودم هیچ ادعایی ندارم وفکر میکنم خیلی خیلی ادعا کنم 5 درصد تو این مبحث وارد باشم چرا که آمپلی فایر مونتاژ کردن هیچ کاری نداره اگه تونستی خودت مدار طراحی کنی اونوقت تو کار مهندسی والا بیا 10 تا مدار قدرت بهت بدم با اتو فیبر بزن ومونتاژ کن مطمئن باش از بعد از مدتی سیر میشی وکنار میری شما باید ابتدا با مفاهیم پایه آشنا بشی موفق باشی
                یکی یدونه هستم------------ واسه نمونه هستم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط SSTK
                  من نمیدونم از کی تا حالا صریح صحبت کردن شده بی ادبی ؟؟؟؟ خوب دوست عزیز اگه فکر میکنی از 0 تا100 آمپلی فایرها وکلاسها وتوانهای مختلف رو میتونی تو یک مقاله ویا منبع یاد بگیری خوب پیدا کردی به ما هم بگو تا مطالعه کنیم من منظورم از جو گیر شدن علاقه شدید به این مبحث بود جو گیر شدن چیز بدی نیست به شرط این که بعدش دنبال مطالعه بری و آزمایش عملی کنی شب بیدار بمونی مدارو دوباره تصحیح کنی و........ من خودم هیچ ادعایی ندارم وفکر میکنم خیلی خیلی ادعا کنم 5 درصد تو این مبحث وارد باشم چرا که آمپلی فایر مونتاژ کردن هیچ کاری نداره اگه تونستی خودت مدار طراحی کنی اونوقت تو کار مهندسی والا بیا 10 تا مدار قدرت بهت بدم با اتو فیبر بزن ومونتاژ کن مطمئن باش از بعد از مدتی سیر میشی وکنار میری شما باید ابتدا با مفاهیم پایه آشنا بشی موفق باشی
                  خوب بود شما از اول اینو میگفتی که چنینن کتابی وجود ندارد همین

حق با شما بنده بد سوال پرسیدم
                  منظور من از 0 تا 100 فقط فقط بتونم مدار رو تحیلیل کنم همین یا حداقل بدونم اصلا تو این مدار چه اتفاقی میفته همین نه این که کل توان ها و کلاس های تقویت کننده ها صوتی رو یاد بگیرم وگرنه مونتاژ کردن مدار هم به قول شما کار نداره حالا کاری نداره هم درست نیست سختی ها خاص خودش رو داره ولی از طراحی مدار اسون تر هست
                  من خیلی زود حرف کسی دل گیر میشم دست خودم نیست :sad:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X