اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بازار کار کنترل؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بازار کار کنترل؟

با سلام خدمت دوستان
    میخواستم بدونم بازار کار لیسانس کنترل با فوق لیسانس چه فرقی میکنه؟
    تو گرایش کنترل ارزش داره آدم فوق لیسانسشو بخونه یا نه بره دنباله سربازی و بعدم کار؟
    ممنون

پاسخ : بازار کار کنترل؟

به نظر من در شرایط فعلی شما اولویتت رو بذار روی کار (حتی موقع سربازی)

دیدگاه

میتونم بپرسم چرا؟
      کارکنترل یا اتوماسیون و ابزار دقیقه یا کنترل پیشرفته که فقط تو وزارت دفاع کاربرد داره،که وارد شدن به سیستم های نظامی به این راحتی امکان پذیر نیست،میمونه همون اتوماسیون که کار فوق لیسانسه رو لیسانسه هم میکنه؟درسته؟
      اگه نظرتون غیر ازاینه ممنون میشم راهنماییم کنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط daniyal.ds
        کار فوق لیسانسه رو لیسانسه هم میکنه؟درسته؟
        شما کارو بلد باشی،
        با مدرک سواد نهضتی هم کار واست زیاده و موفق میشی. :read:

تفکیک فوق لیسانسه و لیسانسه و ... دیگه تصور درستی نیست.

دیدگاه

کار داریم تا کار،یکی مثل همین که شما میگی فقط باید مدتی تو زمینه کار کرده باشی سواد هم نداشتی اهمیتی نداره،اما یه کار هم هست باید تجزیه و تحلیل مهندسی بلد باشی تا بتونی انجامش بدی،که ممکنه نیاز به درجات تحصیلی بالاتر باشی!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط daniyal.ds
            کار داریم تا کار،یکی مثل همین که شما میگی فقط باید مدتی تو زمینه کار کرده باشی سواد هم نداشتی اهمیتی نداره،اما یه کار هم هست باید تجزیه و تحلیل مهندسی بلد باشی تا بتونی انجامش بدی،که ممکنه نیاز به درجات تحصیلی بالاتر باشی!!
            بله، تا وقتی ملاک و معیار سواد دست آدمایی هست ک تنها داشته شون یک برگ مدرک دانشگاهی هست،

اون ک شما می فرمایید مدرک هست، نه تخصص و تجزیه و تحلیل.

تخصص با تحقیق، پژوهش و کسب تجربه تو یک حوزه بدست میاد، نه تمرکز بر روش های حل تست های کارشناسی ارشد.
            و نهایتن مطالعه روی مجرّدات اون حوزه.

(3 ماه داخل دانشگاهمون دنبال ی نفر مسلط ب پروتل + آشنا با بازار الکترونیک ایران + مهارت عمومی زبان + مهارت عمومی کدنویسی گشتم.
            ماهی 2ت.
            کسی نبود.

اگه مقاله خواسته بودم یا پروپوزال، ده تا واسم نوشته بودن.)

دیدگاه

[quote author=MReza.p link=topic=98769.msg628337#msg628337 date=1409770315]
              تخصص با تحقیق، پژوهش و کسب تجربه تو یک حوزه بدست میاد، نه تمرکز بر روش های حل تست های کارشناسی ارشد.

مگه تحصیلات ارشد فقط تست و کنکوره؟تکلیف مقاله ،تحقیق و پژوهش جه عملی چه تءوری چی میشه پس؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MReza.p

(3 ماه داخل دانشگاهمون دنبال ی نفر مسلط ب پروتل + آشنا با بازار الکترونیک ایران + مهارت عمومی زبان + مهارت عمومی کدنویسی گشتم.
                ماهی 2ت.
                کسی نبود.

اگه مقاله خواسته بودم یا پروپوزال، ده تا واسم نوشته بودن.)
                الانم همچین کسی نیاز دارید ؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط like_electronic
                  حرف استاد عزیز کاملا درست است اما چیزی که من بیشتر شخصا باهاش مواجه شدم افرادی که دارای تخصص و صلاحیت هستند(البته نه آنقدر حرفه ای مانند شما) که توی این زمینه سالها کار کرده اند و اکنون به خاطر وجود رشته ها و شغل های دیگر با درآمد بیشتر(و حتی گاهی اوقات با زحمت بسیار کمتر) احساس پشیمانی میکنند و حتی گاهی اوقات وارد زمینه های دیگر میشوند!
                  مثلا در دوران کارآموزی و مدت کوتاه کار در یک شرکت و گفته های دوستان با تعدادی افراد با این احساس مواجه شده ام.
                  مثلا من اونجا برد مونتاژ میکردم و ساعتی 2000 تومان میگرفتم و شخص دیگری بود که بردهای فرکانس بالا با تمام پیچیدگی هایش طراحی میکرد و ساعتی2500 تومان یا نهایتا 3000 تومان میگرفت!
                  شخص دیگری بود که طراح و برنامه نویس بود و ساعتی3500 تومان میگرفت!
                  نکته اینجاست که حقوقی که اغلب دیدم توی این رشته میگیرند(علارغم تخصص و مدرک) در ماه زیر یک میلیون تومان یا کمتر از آن است برخلاف این که زندگی با چنین درآمدی در چنین وضع اقتصادی بسیار سخت است و بسیار تاسف بار تر این است که افرادی تحصیل کرده باید چنین درآمدی داشته باشند و آدم هایی که پنج کلاس سواد دارند با کارهای آزاد و رابطه و.... درآمد های بسیار بالاتری دارند!(اون وقت آدم احساس میکنه که عمرش تلف شده که رفته درس خوانده!)(البته اون بحث ارزش معنوی کار و خدمت به مملکت هم هست که کمتر کسی امروز حتی به زبان هم دقدقه اش هست!)
                  وضعیت بازار کار که تکلیفش مشخصه ، برای کار دولتی هم اکثرا نیروی اداری میخان (مدیریت ، حسابداری و...)شاید یکی دو تا مهندس هم بخان که ما نیستیم! حالا نظرتون درباره تدریس تو دانشگاه چیه؟ البته با مدرک ارشد! پولش کمه ولی نه سرمایه میخاد و نه سالها سعی و خطا!
                  لطفا تو این نظر سنجی شرکت کنید :
                  http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=108406.msg703318#msg703318
                  هستم اگر می روم، گر نروم نیستم :rolleyes:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X