اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

AVR یکبار مصرف

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

AVR یکبار مصرف

سلام دوستان
    یادمه قدیما یکی از دوستان یک مشت آی سی یکبار مصرف 8051 گرفته بود که قیمتش خیلی ارزونتر بود برای تولید انبوه. ( یکبار بیشتر پروگرام نمیشد)
    AVR هم از این یکبار مصرف هاش هست؟ گیر میاد؟ اگر بله کدوم مدلها؟ چند؟
    ممنون
    از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
    هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
    اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
    اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
    شاد و موفق باشید

پاسخ : AVR یکبار مصرف

:eek:
    waitms 500
    :rolleyes:
    انجام پروژه هاي برنامه نويسي اندرويد
    [glow=red,2,300]نرم افزار نقشه هاي پاور کامپيوتر اندوريد[/glow]
    http://cafebazaar.ir/app/?id=com.atxdroid

دیدگاه

سلام دوست عزیز
      به این سری OTP میگن ،من تو ATMEL PRODUCT GUIDE نگاه کردم واسه سری های کاریردی که تو بازار هستن چیز خاصی پیدا نکردم ، اگر شما چیزی پیدا کردید حتما اینجا بنویس ،ممنوم
      راستی

OTP=One Time Programmable
      :applause:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی یعقوبی
        OTP=One Time Programmable
        :applause:
        درود بر شما دیشب هر چی فکر کردم این سه حرف یادم بیاد یادم نیومد چون نمیدونستم مخفف چی بود.
        از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
        هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
        اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
        اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
        شاد و موفق باشید

دیدگاه

گر شما چیزی پیدا کردید حتما اینجا بنویس
          من فقط اینارو توی سایت خودشون پیدا کردم:
          http://www.atmel.com/dyn/products/devices.asp?family_id=662
          شاد و موفق باشید

دیدگاه

پاسخ : تلفن همراه یکبار مصرف

سلام
            نوشته اصلی توسط Study
            گر چیزی پیدا کردید حتما اینجا بنویس
            من یه چیزی پیدا کردم
            ربطی نداره ولی جالبه:

یک شرکت آمریکایی به نام Hop-on تلفن همراه ارزان قیمت تولید کرده است که یکبار مصرف است!این تلفن همراه که Hop 1900 Graffiti نام دارد هیچ گونه صفحه نمایشی ندارد و تنها از یک صفحه کلید تشکیل شده است.این تلفن همراه را که در داروخانه ها و مراکز خرید عرضه می شود، می توان به راحتی پس از مصرف دور انداخت و در صورت تمایل نمونه دیگری را خریداری کرد.به همراه هر تلفن یک شماره رایگان نیز برای شما در نظر گرفته می شود و طبیعتا پس از استفاده ،عمر آن شماره نیز به پایان خواهد رسید.
            قیمت این تلفن همراه 20دلار یا 13یورو است.بنابر این به قدر کافی ارزان قیمت هست که آن را پس از مصرف دور و یا به سطل بازیافت انداخت.این تلفن ها بیشتر برای کسانی مناسب است که به شماره ثابتی نیاز ندارند و تنها گاهی به چند تماس ساده نیاز دارند.
            منبع:هفته نامه کلیک

دیدگاه

خبر جالبی بود ولی جدید نیست حداقل 6 سالی میشه که از این تلفن همراه یکبار مصرف ها ساخته شده.
              شاد و موفق باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X