اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نصب ایفون برای دری که به بیرون باز می شود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نصب ایفون برای دری که به بیرون باز می شود

سلام دوستان من میخام برای خونه ای که درش به سمت بیرون باز میشه ایفون بذارم مشکل اینکه که درو که به بیرون باز کنی سیم کشیده میشه چکار کنم؟ لازم به ذکره که در خونه سه لت هستش ینی اون طرفی که قراره ایفون نصب شه موقع باز شدن باید تا بشه

پاسخ : نصب ایفون برای دری که به بیرون باز می شود

سلام دوست عزیز
    شما باید اون نبشی کوچک که به چارچوب در نصب میشه رو به لنگه ای که در باز شونده روی اون با لولا سوار شده نصب کنید با این تفاوت که این نبشی از طرف کوچه باید نصب بشه بعد یک سوراخ بین قفل بازکن و نبشی(با یک مته مثلا نمره 8 )ایجاد میکنی بجای زنجیر باید از یک سیم ترمز دوچرخه استفاده کنی یعنی یک طرف سیم به قفل باز کن از طرف داخل و سر دیگر سیم پس از عبور دادن سیم از سوراخ به نبشی در سمت کوچه وصل میشه با یک ترمینال برق نمره 10 میتونی ببندی که کار تنظیم هم برات راحت میشه.در ضمن اینکه سیم از طرف کوچه معلومه نگران نباش با دست کاری اون در به هیچ وجه باز نمیشه.
    موفق باشید.
    اگه مفهوم نبود بفرمایید راهنمایی کنم

الهم عجل لولیک الحجه بن الحسن

دیدگاه

اگه یکمی بیشتر توضیح بدی ممنون میشم اینطوری که میگی لازم نیس سیم بلندتر از حد معمولش باشه؟

دیدگاه

کجاش براتون مفهوم نیست؟

دیدگاه

ضمن تشکر از ددوستمون بابت راخه حلش باید بگم یه راه خیلی ساده تری پیدا کردم به این ترتیب که یه سری قفل ها هستش که زبونه میره داخلش و رووی لت سمت چپ در نصب میشه البته حتی برای درهای معمولی هم میتونین ازش استفاده کنین چون میشه قفلشو چرخوند خوبیش هم اینه که زنجیر نداره

دیدگاه

سلام.پس قفلی که شما استفاده کردید برقیه؟سیم دربازکنو چطور بردید روکار یا از داخل در؟این که گفتید زبونه میره داخلش یا قفلش می چرخه یعنی چی؟خوب همه دربازکن ها زبونشون میرن داخل دیگه.در باره این درب بازکنها بیشتر توضیح میدی؟عکسی کاتالوگی...

دیدگاه

کاتالوگ که نداره اگه توسنتم عکس میگیرم
              بین تو درب بازکن های معمولی شما بوسیله زنجیر زبونه رو امیکشی بیرون اما تو این یکی خود زبونه میره داخل یه مگنت که با اتصال برق، مگنت عمل کرده و زبونه رو ول میکنه فقط باید یکم هل بدین درو تا در باز شه
              اینکه میگم میچرخه منظورم همین مگنته که میتونین بذاریدش بالا یا پایین اینجوری هم میتونه رو لت سمت چپ نصب شه هم راست
              سیم کشی شو هنوز انجام ندادم

دیدگاه

سلام
                در این نوع قفل بازکنها زبانه قفل داخل کشیده نمیشه بلکه اون قسمت که زبانه قفل به اون گیر میکنه (به اصطلاح جلو قفلی) عقب کشیده میشه.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X