ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15
    2012/02/14
    تهران
    392
    34

پاسخ : تفاوت هاي xc8 با c18

با سلام.
    همانطور که دوستان گفتند يکي از مشکلات. Xc8 نبود نسخه کرک درست و درمونه. اما با يه سرچ تو فروم هاي خارجي ميتونيد به نتايج خوبي برسيد من بعد از چند روز پيگيري تونستم اخرين نسخه يعني 1.32 رو کرک کنم که خيلي عالي داره کار ميکنه و هيچ گونه مشکلي نداره.
    اما شما ميتوني از نسخه رايگان xc8 هم استفاده کنيد چون تنها تفاوت بين نسخه رايگان و حرفه اي Optimizing هست که تو حجم کد توليدي تاثير داره و فکر نميکنم از دستورات ايرادي بگيره.
    به اميد خدا قراره تاپيک کامل اموزش xc8 تشکيل بشه که در اونجا نحوه کرک و استفاده از نسخه حرفه اي هم اموزش داده خواهد شد.
    Someone who can change the world
    ELECTRONIC ENGINEER
    2010/02/23
    اصفهان
    164
    30

شما اين مشکلي که مي گيد رو روي حالت free هم تست کرديد؟
    با سلام
    خیر تو این حالت تست نکردم چون دیگه پروژه تموم شده بود و تاحالا فرصت نشده تست کنم
    منتظرم ..(البته فعلا من هفته ای یه روز به اینتر نت دسترسی دارم(آخر هفته) )
    منون

من با CCS کار کردم. محدودیت های خودش رو داره ولی این که تا این حد غیر قابل اعتماد باشه باور نمی کنم.
    ببخشید من شما رو نمی شناسم ولی احساس میکنم اکثر کسایی که از کامپایلر ایراد میگیرن ایراد از کار خوشون باشه. شما رو نمی دونم.

والا من که با ccs کلی اذیت شدم اما اون مشکلی را که گفتم برام مکرر پیش اومد . نمیدونم شایدم یه جای کارم مشکل داشته. (اما خییلی هم مبتدی نیستم یه حدود پنج سالی هست که دارم با میکرو کار میکنم)

--------
    در مورد XC8 چه اصراری هست نسخه pro نصب کنید و کرک کنید؟
    خب از همون نسخه رایگان استفاده کنید. فرقشون فقط تو بهینه سازی هست که به نظر من زیاد نباید مهم باشه.
    بله / اما برای بعضی کارا که قیمت میکرو و حافظه فلش مهم هست و برنامه هم طولانی هست حجم کد زیاد مشکل ساز میشه و باید از میکرو ی با حافظه فلش بیشتر استفاده بشه که تو کارا ی تعداد مقرون بصرفه نیست.
    اما برا پروژه های تعداد پایین نسخه رایگان قابل استفاده هست و خییلی مهم نیست .

موفق باشید
    علت ویرایش: غلط املایی
    محمد.م
    2013/02/26
    133
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad0

-------- بله / اما برای بعضی کارا که قیمت میکرو و حافظه فلش مهم هست و برنامه هم طولانی هست حجم کد زیاد مشکل ساز میشه و باید از میکرو ی با حافظه فلش بیشتر استفاده بشه که تو کارا ی تعداد مقرون بصرفه نیست.
    اما برا پروژه های تعداد پایین نسخه رایگان قابل استفاده هست و خییلی مهم نیست .
    اما به نظر من بهتره یه میکرو با امکانات بیشتر بگیرید ولی مطمئن باشید که بخاطر کرک مشکلی براش پیش نمیاد.و اگه خیلی براتون مهمه وقتی یه پروژه بزرگ با تعداد بالا تو دست ادمه ارزش داره که اون کامپایلر پیشرفته رو بخره .قیمتش در مقایسه با اون پروژه که هیچه و همین که دیگه همیشه اون رو دارید
    ای خدا ، من باید از نظر علم از همه برتر باشم، تا مبادا که دشمنان مرا از این راه طعنه زنند. باید به آن سنگدلانی که علم را بهانه کرده و به دیگران فخر میآ*فروشند، ثابت کنم که خاک پای من هم نخواهند شد. باید همه آن تیره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترین و افتاده ترین مرد روی زمین باشم.
    شهید دکتر مصطفی چمران
    2015/02/07
    39
    6

سلام بین چندتا کامپایلرpic که باهاشون تحت زبانc برنامه نویسی میشه, تو کدومشون از زبانc استاندار پشتیبانی میکنن؟
    2016/09/27
    20
    0

سلام
    تفاوت کامپایلرهای c16 و c18 و mplab چیست.
    من خودم از mikroC استفاده میکنم.
    این کامپایلر های اصلی شرکت برای تراشه های خاصی است یا روی تمام تراشه ها عمل میکند.
    یعنی مثلا فقط روی pic16f ها کار میکند ؟

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

تفاوت سری 16f با 16c چیست
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15