اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تابلوی چرخان با افکت های پیچیده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تابلوی چرخان با افکت های پیچیده

باسلام
    من چند نوع تابلوی چرخان دیدم و به خاطر ایرودینامیکی که داشت تصمیم گرفتم یکی بسازم
    اما متاسفانه نمونه ای که افکت های زیاد جالبی داشته باشه ندیدم یا یا تابلویی ندیدم که عقربه هاش قوس هایی داشته باشه. :sad:مثل عکس زیر:

من کلا 3 نوع تابلو ی چرخان میشناسم:
    1-

ّّّّــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــ
    2-

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــ
    3-

مدار اگر هرچی پیچیده تر باشه،ledهاش بیشتر باشه،smd باشه،RGB led باشه،عقربه هاش زیبا باشه،ساعت رو با افکت های مختلف نشون بده،تراکم نمایشش بیشتر باشه بهتره.(برای همین ledها باید smd و RGBباشن)
    این نمونه رو ببینین:
    http://s4.picofile.com/d/ff86a6a6-00a5-4f30-a0cc-11986972df09/New_the_most_amazing_RGB_propeller_clock_ever_seen _1_.avi
    همه ی مشخصات رو دارن ولی هرچی گشتم نمونه ای مثل اون ندیدم برای ساخت.هرکدوم از این سه مدل بود فرقی نمی کنه.اگه هر 3 ی اونا باشه همش رو میسازیم.
    لطفا اگر موضوعی پیدا کردید یا اطلاعاتی دارید این جا بذارید.چون من با الگوریتم و برنامه ی اینگونه مدارات متحرک اشنا نیستم.
    باتشکر
لطفا صبر کنید...
X