اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اتصال سنسور القایی به شمارنده میکرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اتصال سنسور القایی به شمارنده میکرو

سلام .من توسط این مدار خروجی سنسور القایی (صنعتی) رو به اتمگا 8 دادم و مشکلی از نظر شمارش ندارد و کار رو درست انجام میدهد

اما با زدن دست به پایه شمارنده میکرو شروع به شمارش میکند چطوری این حالت نویز رو برطرف کنم یا حتی در محیط صنعتی که نویز زیاده زمانی که سنسور بهش وصل نیست به صورت خودکار شروع به شمارش میکنه

باید چکار کرد
    [URL=http://upload7.ir/viewer.php?file=35623578379719284420.jpg][/UR
    ادمهای خوب تو eca خیلی پیدا میشه

پاسخ : اتصال سنسور القایی به شمارنده میکرو

نوشته اصلی توسط SAMIN20
    سلام .من توسط این مدار خروجی سنسور القایی (صنعتی) رو به اتمگا 8 دادم و مشکلی از نظر شمارش ندارد و کار رو درست انجام میدهد

اما با زدن دست به پایه شمارنده میکرو شروع به شمارش میکند چطوری این حالت نویز رو برطرف کنم یا حتی در محیط صنعتی که نویز زیاده زمانی که سنسور بهش وصل نیست به صورت خودکار شروع به شمارش میکنه

باید چکار کرد
    [URL=http://upload7.ir/viewer.php?file=35623578379719284420.jpg][/UR
    با سلام.
    بجای ترانزیستور از پ امپ استفاده کنید، با یک پتانسیومتر میتونید بخوبی مدارتونو تنظیم کنید تا نویز نگیره، خازن 100 نانو هم فراموش نشه.
    موفق باشید
    انسانها 10 دسته اند: دسته اي که باينري ميدانند و دسته اي که باينري نميدانند!

دیدگاه

وقت بخیر

دوست عزیز برای ارتباط سنسور صنعتی به میکرو معمولا از اپتوکوپلر استفاده میشه نه چیز دیگه !!
      اپتوکوپلر مثل tlp521 - 4n26

دیدگاه

نوشته اصلی توسط taktrashe
        وقت بخیر

دوست عزیز برای ارتباط سنسور صنعتی به میکرو معمولا از اپتوکوپلر استفاده میشه نه چیز دیگه !!
        اپتوکوپلر مثل tlp521 - 4n26
        اوپتو کوپلر جایی بدرد میخوره که ما بخواهیم قسمت کنترلر مدارمونو از قسمت قدرت مدار ایزوله کنیم، صنعتی و غیر صنعتی نداره.
        موفق باشید
        انسانها 10 دسته اند: دسته اي که باينري ميدانند و دسته اي که باينري نميدانند!

دیدگاه

وقت بخیر

نوشته اصلی توسط hamedtaran
          اوپتو کوپلر جایی بدرد میخوره که ما بخواهیم قسمت کنترلر مدارمونو از قسمت قدرت مدار ایزوله کنیم، صنعتی و غیر صنعتی نداره.
          موفق باشید
          استاد شما کدوم دانشگاه تحصیل میکنید !!! رشته تحصیلیتون چی هست !! این نظرو از خودتون میدید یا بهتون یاد دادن !! اگه چیزس رو اطلاع ندارید در بارش لطف کنید نظر ندید !! یا لااقل مطالعه کنید و نظر بدبد !!

دوستمون دلیل نویز گرفتن مدارشون استفاده نکردن از اپتوکوپلر هست آیا شما تجربه کاری در این زمینه دارید که با اعتماد بنفس به خودتون اجازه میدید نظر بدبد !!!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X