اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کسی از این ماژول اماده SIM900 استفاده کرده ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کسی از این ماژول اماده SIM900 استفاده کرده ؟

سلام
    دوستان یه نمونه ماژول اماده GSM خریداری کردم که متاسفانه هرچی سرچ کردم دیتاشیتش رو پیدا نکردم

من نیاز دارم که پایه ریست یا ON/OFF ماژول رو توسط میکرو ؛؛ کنترل کنم
    ماژول رو من باز کردم دیدم که ای سی مبدلش MAX3238EI هست

کانکتور DB9 رو که بررسی کردم دیدم پایه های 1-2-3-6-7-8-9 به خروجی MAX3238متصل هست -که پایه های 2-3 برای ارتباط سریال هست و 1-6-7-8-9 نمیدونم برای چی هست .
    از دوستان کسی هست که با این نمونه ماژول هاش کار کرده باشه و اطلاعاتی در مورد مابقی پایه های متصل شده به DB9 داشته باشه ؟؟(جهت وضوح بیشتر روی عکس ها کلیک کنید)

یا به اندازه آرزوهایت تلاش میکنی یا به اندازه تلاشت ارزو میکنی

پاسخ : کسی از این ماژول اماده SIM900 استفاده کرده ؟

ماژولت sim900 ئه که پایه شماره 1 پایه on/off و پایه شماره 16 پایه ریست هست . البته توی این بسته بندی و این پکیجی که به همراه مدارات راه اندازش بهتون ارائه دادند نمیدونم چی به چیه !
    اگر از همین مدار باید حتما استفاده کنید من نظر و ایده ای ندارم وگرنه میتونید یک همچین مداری رو خودتون طراحی کنید و برای خاموش و روشن کردنش از ترانزیستور و میکرو استفاده کنید .

دیدگاه

پاسخ : کسی از این ماژول اماده SIM900 استفاده کرده ؟

نوشته اصلی توسط Ali-65
      ماژولت sim900 ئه که پایه شماره 1 پایه on/off و پایه شماره 16 پایه ریست هست . البته توی این بسته بندی و این پکیجی که به همراه مدارات راه اندازش بهتون ارائه دادند نمیدونم چی به چیه !
      اگر از همین مدار باید حتما استفاده کنید من نظر و ایده ای ندارم وگرنه میتونید یک همچین مداری رو خودتون طراحی کنید و برای خاموش و روشن کردنش از ترانزیستور و میکرو استفاده کنید .
      سلام
      اینکه میتونیم در یک مدار با طراحی جدید ماژول رو ریست بدم ؛رو خودم اطلاع دارم فقط میخام بدونم این ماژول قابلیت این رو داره یا نه ؟
      یا به اندازه آرزوهایت تلاش میکنی یا به اندازه تلاشت ارزو میکنی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X