اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چند سوال در مورد بلوک های 1768

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چند سوال در مورد بلوک های 1768

سلام.
    1. تراشه ksz8721bl که تو برد 1768 استفاده شده چه تاثیری رو کار بلوک اترنت داره؟ بودنش ضروریه؟ چه ویژگی های داره؟

2. واحد ssc چیه؟

3. مد کاری usb hid همون host هست؟ فرقش با usb msd چیه؟

پاسخ : چند سوال در مورد بلوک های 1768

نوشته اصلی توسط amateur92
    سلام.
    1. تراشه ksz8721bl که تو برد 1768 استفاده شده چه تاثیری رو کار بلوک اترنت داره؟ بودنش ضروریه؟ چه ویژگی های داره؟

2. واحد ssc چیه؟

3. مد کاری usb hid همون host هست؟ فرقش با usb msd چیه؟
    سلام جواب سوال 1 : این که همونطور که میدونیم شبکه چند تا لایه داره و لایه آخر لایه فیزیکیه
    این لایه تو میکرو وجود نداره پس باید با یک مدار جانبی بسازیمش که خب میشه با این تراشه ساختش
    سوال 2 رو نمیدونم کجا دیدیدش؟ من تو یوزر منوال سرچ کردم نبود همچین چیزی
    سوال 3 هم
    ولی یه حدسی که میزنم اینه که usb hid یک نوع دیوایسه منتها usb به صورت human interface device مثل کیبرد شناخته میشه ولی msd به عنوان mass storage شناخته میشه خودم زیاد در جریانش نیستم ولی گوشی ها ی موبایل این دوتا مد رو دارن

head<=
    ...تشکر خدا...
    [img width=97 height=100]http://mahdi3d.persiangig.com/image/5280543_t.jpg[/img]

دیدگاه

ممنون،
      یه سوال دیگه،برای برنامه نویسی adc باید نتیجه رو چهار واحد شیفت بدیم به راست و بعد با 0xfff اند بشه،درسته؟توی کتاب آقای خوش باطن دو جا نتیجه رو با 0x3ff اند کرده، کسی میدونه دلیلش چیه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amateur92
        ممنون،
        یه سوال دیگه،برای برنامه نویسی adc باید نتیجه رو چهار واحد شیفت بدیم به راست و بعد با 0xfff اند بشه،درسته؟توی کتاب آقای خوش باطن دو جا نتیجه رو با 0x3ff اند کرده، کسی میدونه دلیلش چیه؟
        اون چهار واحد که اوکیه چون تو رجیستر نتیجه از بیت 4 شروع میشن بقیش رزرو شدست
        اگه صفحه 148 منظورتونه فکر کنم اشتباه نوشتن 3ff همون fff فکرکنم درسته

head<=
        ...تشکر خدا...
        [img width=97 height=100]http://mahdi3d.persiangig.com/image/5280543_t.jpg[/img]

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X