اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

TMS320c6000

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

TMS320c6000

سلام . کسی میدونه کجا میشه TMS320C6000 را پیدا کرد . لطفا تلفنش رو هم بذارید . ممنون

پاسخ : TMS320c6000

سلام
    خود چیپش رو بعید میدونم تو ایران باشه ولی برد DSKش رو ایران الکترونیک داشت که دو برابر قیمت سایت میفروخت.sarlinkelec.com
    اللهمَ اغفرلیَ الذنوبَ التی تحبسُ الدعاء

دیدگاه

سلام

اولا که TMS320C6000 شماره قطعه نبست بلکه به یک خانواده از DSP های شرکت TI اطلاق میشه مثلا TMS320C6713 یکی از اعضای این خاتواده هست :agree:

ثانبا با فرض اینکه این قطعه در ایران موجود باشه و شما بتونید تهیه کنید آیا در مورد 1) تهیه برد چند لایه (زمان و هزینه) 2) مونتاژ صحیح یک قطعه BGA با 272 پین (http://www.ti.com/litv/pdf/mpbg274) و 3) هرینه خرید یک پروگرامر JTAG برای تست اتصال کامل پینهای چیپ (قکر کنم حدود 700 هزار تومن) قکر کردید. :bye

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mohandes2000
        سلام

اولا که TMS320C6000 شماره قطعه نبست بلکه به یک خانواده از DSP های شرکت TI اطلاق میشه مثلا TMS320C6713 یکی از اعضای این خاتواده هست :agree:

ثانبا با فرض اینکه این قطعه در ایران موجود باشه و شما بتونید تهیه کنید آیا در مورد 1) تهیه برد چند لایه (زمان و هزینه) 2) مونتاژ صحیح یک قطعه BGA با 272 پین (http://www.ti.com/litv/pdf/mpbg274) و 3) هرینه خرید یک پروگرامر JTAG برای تست اتصال کامل پینهای چیپ (قکر کنم حدود 700 هزار تومن) قکر کردید. :bye

حالا چرا میزنیش؟
        احتمالا ایشون هم منظورشون چیپهای سری 6000 بوده. ایران الکترونیک اینهارو داشت:
        TMDSDSK6713
        TMDXDSK6416
        قیمتاش حول و حوش 900هزار تومن تا 1 میلیون تومنه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hrhgroup

حالا چرا میزنیش؟
          احتمالا ایشون هم منظورشون چیپهای سری 6000 بوده. ایران الکترونیک اینهارو داشت:
          TMDSDSK6713
          TMDXDSK6416
          قیمتاش حول و حوش 900هزار تومن تا 1 میلیون تومنه.
          سلام خیلی ممنون از کمکتون ایران داشت ولی راستش من cd همراه بردش رو می خوام که ایران گفت این cd یا کپی را به من نمی ده در صورتی که اگر "جوان" داشت این کار رو می کرد . کسی میددونه cd همراه برد TMS320c6711 را از کجا می تونم بیارم . ممنون

دیدگاه

سلام
            تا اونجا که من میدونم توی cdش یک matlab اونم trial با Code Composer Studio هست که اونم demo هستش!
            این دو تا هم که ریخته تو وب و ... ریخته.
            آیا چیزه دیگه ای هم تو cdش هست؟

دیدگاه

برنامه های زیاد و کاملی در محیط CCS داره :cry2:

دیدگاه

سلام
                بلاخره کسی میدونه tms320c6000 قیمت خود ای سی چنده از کجا گیر میاد تو ایران هست یا نه . خود بردش که گرونه

دیدگاه

اقا رفتی یه تاپیک از اعماق تاریخ کشیدی بالا ها .

6713 رو می تونید تو ایران به قیمت 42500 از فروشگاه اینترنتی لیون الکترونیک تهیه کنید .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X