اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی ( انتخاب سنسور مناسب جهت سنجش عبور مقدار روغن از لوله )

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی ( انتخاب سنسور مناسب جهت سنجش عبور مقدار روغن از لوله )

سلام
    دوستان میخوام از یه مخزن روغن خوراکی که با استفاده از یه لوله هدایت میشه به ظرف مصرف . مقدار روغن عبوری از لوله را اندازه دقیق بگیرم . لطفا راهنمایی کنید که از چه سنسوری استفاده کنم :nerd:

پاسخ : راهنمایی ( انتخاب سنسور مناسب جهت سنجش عبور مقدار روغن از لوله )

شما باید از سنسور فلومتر استفاده کنید:
    http://www.jk-sensor.com/market/cat/68

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Homayon
      شما باید از سنسور فلومتر استفاده کنید:
      http://www.jk-sensor.com/market/cat/68
      ممنونم
      میشه بیشتر راهنمایی کنید که برای یه لوله به قطر 5 سانت از کدوم استفاده کنم و بر چه اساس این سنسور ها کار میکنن :nerd:

دیدگاه

داخل سنسور یک پروانه هست که با حرکت مایعات به چرخش در می یاد به وسیله این سنسور میتونید شدت حرکت مایع یا فلو اون رو اندازه بگیرید و با داشتن فلو و قطر لوله به میزان مایع خارج شده پی برد.
        بعضی از این سنسورها داخل خودشون یک فرستنده و گیرنده مادون دارند و بعضی دیگر با سنسور اثر حال کار می کنند.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Homayon
          داخل سنسور یک پروانه هست که با حرکت مایعات به چرخش در می یاد به وسیله این سنسور میتونید شدت حرکت مایع یا فلو اون رو اندازه بگیرید و با داشتن فلو و قطر لوله به میزان مایع خارج شده پی برد.
          بعضی از این سنسورها داخل خودشون یک فرستنده و گیرنده مادون دارند و بعضی دیگر با سنسور اثر حال کار می کنند.
          ممنون . ولی نگفتی من به کدومش نیاز دارم با توجه به این که قطر لوله من 5 سانت هست :nerd:

دیدگاه

این رو زنگ بزنید از خود جهان کیت سوال کنید بهتر راهنمایی می کنند

دیدگاه

برای روغن بهتره از فلومترهای الکترومغناطیسی استفاده بشه
              درد من تنهايي نيست ، بلکه مرگ ملتي است که گدايي را قناعت، بي عرضگي را صبر، و باتبسمي بر لبان اين حماقت را حکمت خداوند مي نامند. ---((گاندي))---

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X