اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

لطفا یک آنتی ویروس(اینترنت سکوریتی) خوب و سبک معرفی کنید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

لطفا یک آنتی ویروس(اینترنت سکوریتی) خوب و سبک معرفی کنید

سلام

من الان روی سیستمم کاسپر اسکی اینترنت سکوریتی نصب است که البته قانونا خریده بودم و پدیتش هم مرتب بود.
    تقریبا یک سالی هست که لایسنسم اکسپایر شده و تصمیم دارم که یک اینترنت سکوریتی دیگه رو جایگزینش کنم چون واقعا سیستم رو سنگین میکنه .
    مخصوصا سیستم من که کلی نرم افزار ریز ودرشت روش نصب شده و سرعت برام خیلی مطرحه.

لطفا جهت جایگزین خوب که کارایی خوبی داشته باشه و زیاد سیستم رو سنگین نکنه معرفی کنید.

با تشکر

پاسخ : لطفا یک آنتی ویروس(اینترنت سکوریتی) خوب و سبک معرفی کنید

بنام خدا

سلام

http://www.bitdefenderme.ir/downloads

بنده دارم از Bitdefender استفاده میکنم راضی هستم سنگین هم نیست
    30 روز ریگان هست
    ایرانی هم هست

موفق باشید
    !!!!!اگر به دست من افتد فراق را بکشم!!!!!!
    نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم

[move]-----------خداوند لعنتشان كند...-------------[/move]

دیدگاه

سلام.
      حدود 3-4سال میشه دارم از Avira استفاده میکنم و مشکلی هم نداشتم.رو سیستمم هم همه رقم نرم افزار نصب کردم و مطلقا سنگینی یا کند شدن احساس نکردم.
      (به جز سال اول که از کرک غیر قانونی استفاده میکردم؛از نسخه ی رایگان استفاده کردم و مشکلی هم پیش نیومد. امسال نسخه ی Ultimate رو نصب کردم و لایسنس رو هم خریدم.البته از یه سایت اینترنتی که برای یک سال؛ 5 تومن هزینه ش شد!! :biggrin: )

دیدگاه

بی شک نود 32
        تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
        داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

یک جا خوندم که avast اینترنت سکوریتی بسیار خوبی داره.
          بعدا یک جای دیگه دیدم که کلی از کیفیتش بد گفته بودن و نوشته بودن که سیستم رو بسیار سنگین میکنه.
          والا من که موندم.نمیدونم این نظرها ، نظر یوزرهای واقعیه یا نماینده های این آنتی ویروسها؟ :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

دیدگاه

سلام
            من avast internet security دارم و کاملا سبک هست!
            تا حالا هم هیچ مشکلی باهاش نداشتم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط goldenmasoud
              سلام
              دوست عزیز ، میتونید لطف کنید بگید اگر مجانی دانلود بشه ، امکان پدیت آفلاین داره (از سایتهای ایرانی)؟

با تشکر

دیدگاه

من هم از همین آنتی ویروس استفاده میکنم
                خیلی عالیه . تو این 2 سالی که من ازش استفاده میکنم یکبارم ویروسی نشدم
                برو تو سایت www.iransetup.com دانلودش کن

دیدگاه

پاسخ : لطفا یک آنتی ویروس(اینترنت سکوریتی) خو

دوست عزیز
                  سبک ترین اونا 7 eset smart security هست که خودم هم از اون استفاده می کنم و کاملا راضیم.
                  لایسنسش هم یکساله 17 تومن .
                  ...........................................
                  البته این رو باید اضافه کنم ، بستگی داره شما چه کاربریی از سیستمتون دارید و آیا اطلاعاتتون خیلی براتون اهمیت داره یانه .
                  اگه اطلاعاتتون با ارزشه به نظرم اصلا امنیت رو فدای سرعت نکنید.
                  اما اگه مثل من کاربر کاملا عادی هستید eset smart security 7 رو به شما پیشنهاد می کنم.
                  نیوتن غلط کرد !
                  واسه بعضی عمل ها
                  هیچ عکس العملی نیست !

دیدگاه

avast,avira,kaspersky به یک اندازه سیتم رو کند میکنند (باورتون نمیشه؟ پس اینو ببینید http://www.iransetup.com/Compare.html) پس اونایی که مشکل نداشتند لزوما آنتی ویروسشون سبک نبوده شاید سیستمشون قوی تر بوده.
                    نیوتن غلط کرد !
                    واسه بعضی عمل ها
                    هیچ عکس العملی نیست !

دیدگاه

پیشنهاد من : ESET Smart Security
                      - اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَليِّکَ الفَرَج -
                      ارتباط با من : ir02x6
                      طراحی و ساخت انواع منابع تغذیه سوئیچینگ - SMPS Designer

دیدگاه

من قبلا نود روی سیستمم داشتم همیشه آبدیت بود
                        فلش که به سیستم میزدم هیچ ویروسی شناسائی نمیکرد
                        بعد همون فلش توی یک سیستم دیگه که میزدم همون آنتی ویروس ویروس شناسائی میکرد oo: oo: oo: مزخرف بود
                        از اون روزی که AVAST نصب کردم دیگه هیچ مشکلی نداشتم برای هر کسیم که نصب کردم راضی بوده

دیدگاه

شاید باور نکنید ولی من 1.5 ساله از windows defender استفاده میکنم رو وین 8 و الان 8.1
                          هیچ وقت به مشکل نخوردم! فلش ویروسی هم به سییستم زیاد زدم
                          خدایی مایکرو سافت گل کاشته
                          اگه این زندگی باشه , اگه این سهمم از دنیاست ; من از مردن هراسم نیست

دیدگاه

سلام
                            من چند ساله Kaspersky PURE 3.0 رو دارم
                            کی هاش حدودا سه ماهه هست و به راحتی پدیت میشه
                            اما کنارش از CCleaner و SpeedUpMyPC و PerfectDisk استفاده میکنم و اصلا مشکل سنگین یا کند شدن سیستم ندارم
                            آموزش ساخت جعبه برای مدار با نرم افزار Corel Draw - آموزش طراحی تابلو ثابت با Corel Draw و LED Tool - آموزش کرک LED Tool

116 کتابخانه مورد نیاز برای Altium Designer

از دروغ متنفرم؛ هرچند در این مملکت به جرم صداقت، کودن نامیده شوم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط goldenmasoud
                              سلام
                              ظاهرافیلتره

اضافه شده در تاریخ :
                              نوشته اصلی توسط nanocycle
                              سلام

من الان روی سیستمم کاسپر اسکی اینترنت سکوریتی نصب است که البته قانونا خریده بودم و پدیتش هم مرتب بود.
                              تقریبا یک سالی هست که لایسنسم اکسپایر شده و تصمیم دارم که یک اینترنت سکوریتی دیگه رو جایگزینش کنم چون واقعا سیستم رو سنگین میکنه .
                              مخصوصا سیستم من که کلی نرم افزار ریز ودرشت روش نصب شده و سرعت برام خیلی مطرحه.

لطفا جهت جایگزین خوب که کارایی خوبی داشته باشه و زیاد سیستم رو سنگین نکنه معرفی کنید.

با تشکر
                              سلام
                              ابتدااجازه می خواه یک انجمنی رامعرفی کنم http://www.shahrsakhtafzar.com/forum...99/#post302334
                              بیت دیفند.اگر دنبال نرم افزار رایگان امنیتی میگردی comodo نصب کن
                              برای ورود علم ، تکنولوژی ، پیشرفت به اجازه کسی احتیاج نیست !

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X