اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت کتابخانه چند عنصری درپروتل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت کتابخانه چند عنصری درپروتل

سلام دوستان خسته نباشید
    همه integrated library های کامپایل شده ای رو دیدین که داخلشون انوع قطعات با فوتپرینت های خاصهر قطعه داخل یک پکیج وجود داره
    سوال بنده :
    من در حال حاظر میدونم چطور یک کتابخونه واسه یک قطعه خاص بسازم ممنون میشمیکی بهم بگه چطور چندین قطعه رو داخل کتابخونم قرار بدم
    مثلا 3 تا شماتیک طراحی میکنم به سه تا پی سی بی جداگونه .... وقتی کامپایل میکنم فقط اولین شماتیک و پی سی بی بعدیش داخل کتابخونه موجود هست و 2تای دیگه نیس

اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است

پاسخ : ساخت کتابخانه چند عنصری درپروتل

با سلام

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=76103.msg457754#msg457754

موفق باشید.

دیدگاه

ممنون دوست عزیز ولی متاسفانه فایلآموزشی پی دی اف مربوطه داخل تاپیک پاک شده اگه میشه به نحوی منو راهنمایی بفرمایید
      اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است

دیدگاه

مشکل رو حل کردم تشکر به این شکل که دربخش sch library کامپوننت جدید طراحی کردم و پی سی بی جدید بهش اختصاص دادم

خب در نهایت ما یک فایل شماتیک لایبری با طراح های مختلف و یک پی سی بی لایبری با طرح های مختلف داریم ولی من پروژه ای رو دیده بودم که هر طرح شماتیک رو تو ی شماتیک لایبری جدا و هر طرح پی سی بی روتو ی پی سی بی لایبری جدا قرار داده بود اون شکل طراحی نمیدونید چطور هست ؟

دیدگاه

این پروژهای چند شماتیکی رو فکر کنم در (وورک اسپیس) میکشن.
          ابتدا و شروع هرکاری سخت ترین مرحله آن کار است. برای مثال به عقابها نگاه کن ، حتی اونها هم در ابتدای پرواز ، زیاد بال و پر می زنند، اما هنگامی که اوج می گیرند ، دیگر حتی نیازی به پر زدن هم ندارند ...

کافیست اولین قدمها را بدون ترس و با پشتکارِ بالا برداری مطمئن باش بزودی به اوج خواهی رسید و روزهای سخت همیشه نخواهند ماند ...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X