اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راه اندازی tda8571j

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راه اندازی tda8571j

باسلام کسی از دوستان میدون این ایسی tda8571j چگونه راه اندازی میشه؟ ایا پایه mode باید وصل بشه...

پاسخ : راه اندازی tda8571j

سلام
    ایسی خ خوبیه با کیفیته و کلی محافظ پلاریته و دما و..داره مبارک باشه :rolleyes:
    این امپ کلاس 'B هستش
    پایه مود برای انتخاب حالت آماده بکار،بی صدا،معمولی هست که میشه با میکرو برنامه نویسیش کرد یا انالوگ هم میشه
    درکل برا راه اندازی اینجور ایسی ها باید به این پایه یه ولتاژی اعمال کرد معمولا ربع ولتاژ ورودی ،که اگه خازن بزاری تاخیر هم بهش اضاف میشه
    که برا ایسی فوق مدار زیر رو دیتاشیت پیشنهاد کرده
    اوکی؟
    اگر A یک معادله از زندگی موفق باشد،آنگاه فرمولش به این صورت است: X^2 + Y - Z/2=A که در آن
    X : کار وتفکر Y: تفریح Z : حرف بیهوده،خواب و پرخوری تعریف شده است.
    http://s1.picofile.com/sasanscience/Pictures/SIGlogo.gif

دیدگاه

راستی شاسی(زمین) مربوط به ورودی ها رو جدا بزار
      گراند(زمین)خروجی و ولتاژ هم جدا
      Sgnd:signal
      Pgnd:power
      اگر A یک معادله از زندگی موفق باشد،آنگاه فرمولش به این صورت است: X^2 + Y - Z/2=A که در آن
      X : کار وتفکر Y: تفریح Z : حرف بیهوده،خواب و پرخوری تعریف شده است.
      http://s1.picofile.com/sasanscience/Pictures/SIGlogo.gif

دیدگاه

سلام میشه یه راهنمایی در مورد خرید ایسی امپلی فایر به من بدین

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نمیدونم کودوم ایسی (TDA8571J).( TDA7850).(TA8205).(TA8210).(TA8221).( TA8251).(TA8255) بهتره . ازنظر کیفیت و قدرت ممنون
        جدیدترین ویرایش توسط 128.92; ۱۶:۵۶ ۱۳۹۸/۰۲/۱۶.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شطدظ نمایش پست ها
          سلام میشه یه راهنمایی در مورد خرید ایسی امپلی فایر به من بدین

نمیدونم کودوم ایسی (TDA8571J).( TDA7850).(TA8205).(TA8210).(TA8221).( TA8251).(TA8255) بهتره . ازنظر کیفیت و قدرت ممنون
          سلام دوست عزیز
          توان باند ها
          ولتاژ تغذیه و جریان تغدیه رو بگین
          کجا میخوای استفاده کنی و.... یه توضیحی بده بتونم بهتر کمکت کنم داداش گلم
          موفق باشی
          Proudly @real_ahmadi
          #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

ممنون از شما من توی شهرخودمون به این ایسیها دسترسی دارم میخواستم بدونم ویژگی های این ایسی ها چیه و هر کودوم چه خوبیایی دارن من با ماژولTDA2005کارکردم زیاد خوب نبود وقتی صدا رو زیاد میکردی صدایه خروجی بی کیفیت می شد. میخوام بایه ایسی جدید و بهتر کارکنم من برای تغزیه از پاور کامپیوتر استفاده میکنم 12V نوع مصرف هم خانگی هستش باندهم زیاد مهم نیست فعلا دوتا 40W دارم شاید باند های بهتری پیداکردم من به دیتاشت های ایسی ها نگاه انداختم ولی فکر نکنم وات هاشون واقعی باشه وکلا میخواستم بدونم هرکدوم به چه دردی میخورن دقیقا و ایسی TDA7250 جزو لیست هستش یادم ررفت بنویسمش تمام

و میخواستم بدونم کتاب 5000مدار برای امپلی فایر هرچی نوشته توش واقعی است ودر قسمت اخر PDFمیاد مشخسات ایسی هارو توضیح بده برای بعضی ایسی ها نوشته 20HZ-20KHZ وبرای بعضی ها هم نوشته
            40HZ-18KHZ این یعنی چی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شطدظ نمایش پست ها
              ممنون از شما من توی شهرخودمون به این ایسیها دسترسی دارم میخواستم بدونم ویژگی های این ایسی ها چیه و هر کودوم چه خوبیایی دارن من با ماژولTDA2005کارکردم زیاد خوب نبود وقتی صدا رو زیاد میکردی صدایه خروجی بی کیفیت می شد. میخوام بایه ایسی جدید و بهتر کارکنم من برای تغزیه از پاور کامپیوتر استفاده میکنم 12V نوع مصرف هم خانگی هستش باندهم زیاد مهم نیست فعلا دوتا 40W دارم شاید باند های بهتری پیداکردم من به دیتاشت های ایسی ها نگاه انداختم ولی فکر نکنم وات هاشون واقعی باشه وکلا میخواستم بدونم هرکدوم به چه دردی میخورن دقیقا و ایسی TDA7250 جزو لیست هستش یادم ررفت بنویسمش تمام

و میخواستم بدونم کتاب 5000مدار برای امپلی فایر هرچی نوشته توش واقعی است ودر قسمت اخر PDFمیاد مشخسات ایسی هارو توضیح بده برای بعضی ایسی ها نوشته 20HZ-20KHZ وبرای بعضی ها هم نوشته
              40HZ-18KHZ این یعنی چی
              سلام دادش
              ای سی ها همشون خوبن بسته به کاربردت میتونی انتخاب کنی
              من پیشنهادم 7377 یا 2050 هستش
              هر امپلی فایری رو صداشو تا اخر زیاد کنی صداش بهم میریزه به این میگن دیستوریشن اکثرا 10 درصد هستش

این فرکانس ها یعنی بازه فرکانسی که میتونه تقویت کنه و توی خروجی به ما بده

موفق باشی
              Proudly @real_ahmadi
              #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

اگر میخوای PCB اشو خودت بزنی اینجا ظاهرا آماده اش هست: https://componentsearchengine.com/pa...partID=1180826

دیدگاه

در ایسی TDA7056 توی دیتا شت امده از20 تا 20کیلوهرتز ولی توکتاب اومده 40تا18کیلوهرتز کودوم درست هست

من میخام رویTA8251 کارکنم این ایسی خوبه

ممنون بخاطر PCB

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X