ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    2006/01/07
    hadi@eca.ir
    203
    2

نرم افزار جديد pickit3

سلام دوستان من pickit3 خريدم از سايت دنبال نرم افزار جديدش ميگردم چون براي سايت قديمي هستش و گزينه هاش کار نميکنه کسي هست يک لينک يا اپديت اين نرم افزار و براي من پيدا کنه هر چي گشتم به نتيجه ايي نرسيدم
    فهبني صبرت علی عذابک فکیف اصبرعلی فراقک
    گیرم که برعذاب توصبر کنم ،چگونه بر جدایی ات شکیبایی ورزم
    2013/02/26
    133
    4

پاسخ : نرم افزار جديد pickit3

سلام اگه کمپایلرتون c18 هستش (یا سری های دیگه از خود میکروچیپ) بهتره با خود کمپایلر پروگرام کنید.من قبلا با همین نرم افزار جدا البته پیکیت 2 پروگرام می کردم و فکر میکردم با کمپایلر جالب نیست پروگرام کنم .اما بعد دیدم تنظیمات جالبی خود کمپایلر داره که خیلی تو سرعت بدرد میخوره (سرعتت رو میبره بالا ) بعد از هربار کمپایل کردن خودش اتوماتیک پروگرام میکرد و از حالت ریست میکرو رو خارج میکرد. :wow:
    ای خدا ، من باید از نظر علم از همه برتر باشم، تا مبادا که دشمنان مرا از این راه طعنه زنند. باید به آن سنگدلانی که علم را بهانه کرده و به دیگران فخر میآ*فروشند، ثابت کنم که خاک پای من هم نخواهند شد. باید همه آن تیره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترین و افتاده ترین مرد روی زمین باشم.
    شهید دکتر مصطفی چمران
    2012/02/13
    تهران
    392
    37

سلام.شما تو محيط mplab x هم تونستيد پروگرم کنيد. من تومحيط mplab ide ميتونم اما mplab x خطاميگيره
    Someone who can change the world
    ELECTRONIC ENGINEER
    2013/02/26
    133
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط abritco
    سلام.شما تو محيط mplab x هم تونستيد پروگرم کنيد. من تومحيط mplab ide ميتونم اما mplab x خطاميگيره
    سلام کامبیز جان .حالت خوبه ؟
    نه داداش .حقیقتش بعد المپیاد هم وقت نکردم هم شرایط یه جوری بود که نتونستم حتی یه برنامه رو اجرا کنم. :angry:من پارسال یه مدت کوتاه با mplab x و xc8 کار کردم که بعد از اون به خاطر المپیاد مجبور شدم رهاش کنم و سراغ c18 و mplab ide برم اما انشالله اگه عمری باقی باشه دوباره شروع به کار میکنم :wow: و سعی میکنم چیزای جدیدی رو که یاد گرفتم رو تو اون تاپیک اموزش xc8 شما بذارم . :nerd:از اقای شاهرخ مستقیمی هم تقاضا دارم که اون تاپیک رو مهم کنن تا افراد بیشتری انشالله مشارکت داشته باشن و مانع از پیوستنش به تاریخ بشن. :cry2:
    ای خدا ، من باید از نظر علم از همه برتر باشم، تا مبادا که دشمنان مرا از این راه طعنه زنند. باید به آن سنگدلانی که علم را بهانه کرده و به دیگران فخر میآ*فروشند، ثابت کنم که خاک پای من هم نخواهند شد. باید همه آن تیره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترین و افتاده ترین مرد روی زمین باشم.
    شهید دکتر مصطفی چمران
    2006/01/07
    hadi@eca.ir
    203
    2

سلام من نميخوام تو محيط نرمافزاري از اين پروگرامر استفاده کنم ميخوام به صورت جداگانه ازش استفاده کنم من با ccs کار ميکنم
    2012/02/13
    تهران
    392
    37

قربونت عزيز فقط متاسفانه من شما رو نميشناسم؟ البته اگه اسم و فاميلتو بگي حتما به جا ميارم.
    تاپيک اموزش رو هم من ميخواستم اموزش ها پشت سر هم باشه و وقفه نيفته بينشون اما جلسه دومو که گزاشتم دوستان پيام خصوصي دادن که فاصله بين جلسات بيشتر بشه تا بتونن هماهنگ باشن و سوالاتشونو بپرسن. من هم تصميم گرفتم هفته اي يه جلسه بزارم.البته الان که بيماري مسري بين ميکرو هام افتاده و تک تک به لقا الله ميپيوندند.
    Someone who can change the world
    ELECTRONIC ENGINEER
    2006/01/07
    hadi@eca.ir
    203
    2

ممنون مشکل حل شد من يک نرم افزار جديدش و پيدا کردم و نصب کردم همه چيز عالي شد
    2008/10/10
    اصفهان
    67
    1

توي mplabx در پنجره ي dashboar روي علامت چار کليک کنيد(proect properties) بعد بريد توي قسمت pickit3 زبانه ي power رو ازقسمت
    option categories انتخواب کنيد توي اين قسمت بايد تيک گزينه ي(power target from pickit3) خورده باشه .

در زندگيت به کسي اعتــــماد کن که به او ايمــــان داري نه احســاس . . .

چه بسيار انسان ها ديدم تنشان لباس نبود؛و چه بسيار لباس ها ديدم که انساني درونش نبود ...!
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8