اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

برفک زدن یخچال بدون برفک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

برفک زدن یخچال بدون برفک

سلام.یخچال بدون برفک داریم چند وقتی صفحه آلومنیومی که داخل یخچال بود شدیدا برفک میزنه.چیکار کنیم؟

پاسخ : برفک زدن یخچال بدون برفک

یه المنت واسه ذوب کردن برفکا یه جایی رو همون صفحه آلمینیومی داره یا اون سوخته با یه جایی از مدارش ایراد پیدا کرده
    الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط reza_asd22
      سلام.یخچال بدون برفک داریم چند وقتی صفحه آلومنیومی که داخل یخچال بود شدیدا برفک میزنه.چیکار کنیم؟
      سلام
      من هم با این مشکل مواجه شدم بعد از بررسی متوجه شدم المنت سالم هست یک تایمر مکانیکی وجود داشت
      که هر 12 ساعت فرمان خاموشی کمپرسور و روشن شدن المنت رو میداد که خراب شده بود تعویضش کردم
      مشکل بر طرف شد.................

اگر شاد بودی آرام بخند تا غم بیدار نشود

دیدگاه

سلام من هم همین مشگل رو دارم این چیزا که میگید کجاش مدل یخچال ما لاردرپارس هست
        عاشقان را سر شوریده به پیکر عجب است

دیدگاه

سلام به دوستان
          پشت یخچال را نگاه کن یه نقشه با رنگ سیم ها هست میتونی المنت را تست کنی
          برای دسترسی به المنت باید داخال یخچال اون قسمت که فن سوار شده را باز کنی و پست اون یک سری لوله مسی هست برای خنک کردن اون قسمت باید یه المنت داشته باشه تا برفک را آب کنه
          برای دسترسی به تامیر هم معمولا پشت یخچال کنار موتور یه باکس پلاستیکی هست داخال اون سوار شده میتونی روکش باک را باز کنی و به تایمر دسترسی پیدا کنی
          برای تست تایمر هم یه قسمتش یه شاخص داره که میتونی با یه مازیک روش علامت بزنی و بعد چند ساعت ببینی جابجا شده یا نا
          هر گاه خداوند تو را به لبه پرتگاه هدايت کرد به خدا اطمينان کن،يا تو را از پشت خواهد گرفت يا به تو پرواز کردن خواهد آموخت.

دیدگاه

این هم یه نمونه سیم کشی

این هم یه نمونه المنت
            هر گاه خداوند تو را به لبه پرتگاه هدايت کرد به خدا اطمينان کن،يا تو را از پشت خواهد گرفت يا به تو پرواز کردن خواهد آموخت.

دیدگاه

سلام
              منم چند سئوال دارم دوستانی که تجربه دارن لطف کنن پاسخ بدن............
              اول اینکه بعضی اوقات دیده میشه سرمای یخچال کم شده بعد از بررسی گفته میشه گازش کم شده و دوباره باید
              گاز بشه........وقتی دوباره گاز میشه درست میشه .........چطور میشه گاز کم میشه با اینکه مدار گاز سوراخ نیست...
              آیا بعد از هربار گاز کردن درایر باید تعویض بشه؟ چرا؟
              یخچالی که تازه گاز شده برودتش کم هست چه دلایلی میتونه داشته باشه..........؟
              ممنون

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ghasede del
                سلام
                منم چند سئوال دارم دوستانی که تجربه دارن لطف کنن پاسخ بدن............
                اول اینکه بعضی اوقات دیده میشه سرمای یخچال کم شده بعد از بررسی گفته میشه گازش کم شده و دوباره باید
                گاز بشه........وقتی دوباره گاز میشه درست میشه .........چطور میشه گاز کم میشه با اینکه مدار گاز سوراخ نیست...
                آیا بعد از هربار گاز کردن درایر باید تعویض بشه؟ چرا؟
                یخچالی که تازه گاز شده برودتش کم هست چه دلایلی میتونه داشته باشه..........؟
                ممنون
                سلام دوست عزیز
                معمولا سرما یخچال که کم میشه علت های مختلفی داره
                یکی میتونه گاز سیستم کم شده باشه که احتمالا از محل جوشها یا محل شارژ گاز نشتی داره که مشاهده لوله های چرب نشون دهنده گاز دادن سیستم هست
                محل اتصالات چک و یجچال شارژ گاز میشه و. درست میشه
                یکی دیگه از دلایل کم بودن سرما میتونه ضعیف شدن کمپرسور موتور یخچال باشه یا اشکالی در لوله مویی
                تعویض درایر معمولا توصیه میشه که هر بار که مدار گاز تخلیه کامل میشه برای جوش اتصالات یا تعویض موتور بهتر هست که تعویض بشه

دیدگاه

محل اتصالات چک و یجچال شارژ گاز میشه و. درست میشه
                  یکی دیگه از دلایل کم بودن سرما میتونه ضعیف شدن کمپرسور موتور یخچال باشه یا اشکالی در لوله مویی
                  تعویض درایر معمولا توصیه میشه
                  از توضیحاتتون بسیار ممنونم.......
                  زمانی که برودت کم بود و گاز در مدار کم شده بود باز کندانسور داغ میشد ..............
                  مگر با کم شدن گاز فشردگی کم نمیشه چرا درایر و کندانسور داغ میشد ........

دیدگاه

سلام دوست عزیز
                    خواهش میکنم
                    حرف شما صحیح اما باز هم اون مقدار گاز موجود در سیستم کندانسور را گرم میکنه
                    اما در صورتی که تمام گاز تخلیه شده باشه دیگه کندانسور گرم نمیشه
                    یکی از راههای تشخیص ظاهری مشکل در گاز سیستم یا کمپرسور لمس کردن کندانسور هست تا ببینم کل کندانسور از بالا تا پایین گرم هست یا نه

دیدگاه

سلام.گاهی اوقات یخچالهای بدون برفک هم برفک میگیرن!و سرمادهی را کم میکنه.بهتره قبل از تزریق گاز و اینا چند ساعت یخچال را از تو برق در آورد و آزمایش کرد
                      الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

دیدگاه

درست شد المنت عوض کردم.3500تومان خریدم خودم عوض کردم.

دیدگاه

سلام دوستان من چک کردم یخچال ما هیچکدوم از اینا را نداره مشگل از کجاشه :mrgreen:
                          عاشقان را سر شوریده به پیکر عجب است

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                          X