اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خراب شدن هارد اکسترنال- درخواست کمک فوری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

خراب شدن هارد اکسترنال- درخواست کمک فوری

سلام
    نمیدونم امروز هارد اکسترنال یک ترا بایتی ای دیتا سری اس اچ 12 که تقریبا 2 سال قبل خریداری کردم و یک ترا اطلاعات ضروری و تقریبا همه ی زندگیم داخلش بود باز نمیشه و پراپرتیز هم همه چی رو صفر نشون میده حتی ظرفیت هارد رو-
    از اینکه ویروس باشه مطمئنم نیست !
    چراغش موقع اتصال به کامپیوتر روشن و خاموش میشه و موتور هم میچرخه! و مشکلی از این بابت نیست
    در یک لپتاپ دیگه تست کردم مشکل همچنان باقیه
    ایکون هارد رو در مای کامپیوتر میاره ولی باز نمیکنه و هیچ اطلاعاتی از داخلش نشون نمیده!
    --
    دوستان لطفا راهنمایی کنید چیکار میتونم انجام بدم که فایلهام نپره یا به کجا مراجعه کنم که فایلام رو برگردونن و هزینه اش چقدر میشه؟!
    چه تضمینی هست که برگردن؟
    دربه در به دنبال راه چاره-

----
    جالب اینجاست که میخواستم چند روز دیگه برم یه هارد بگیرم تا بک اپ داشته باشم ولی این زودتر ظاهرا دست به کار شده-
    خیلی عصبی ام -نمیدونم چیکار کنم
    لطفا اگر راهی میدونید راهنمایی کنید

پاسخ : خراب شدن هارد اکسترنال- درخواست کمک فوری

همیشه روی میز بوده و اصلا نه ضربه ای خورده و نه تکونی! هیچ اتفاقی براش نیفتاده!
    کسی تا حالا به این بدبختی دچار نشده؟!!
    امکان بازیابی اطلاعات چقدره تو این شرکتهای مدعی؟

دیدگاه

اگر مشکل از ویروس باشد میتوانید با سیستم عامل لینوکس اطلاعاتتان را بک اپ بگیرید.کافی است انرا به کامپیوتر دارای این سیستم عامل وصل کنید و شناسایی خواهد شد.توصیه من این است که تا مطمئن نشدن از علت عیب هیچ کاری روی ان انجام ندهید. و بعد از رفع عیب هم حتما در سه هارد مجزا از ان پشتیبان تهیه کنید. قبلا به این مشکل برخورد کرده بودم ولی بعد از ان همیشه سه نسخه پشتیبان دارم.
      در زندگی اثر خوب و خاطره خوش از خودمان در این دنیا برجا بگذاریم.etgpsp

دیدگاه

سلام

من با فلش همین مشکل رو داشتم که مربوط میشد به bad sector . برای رفع مشکل بد سکتور هم روی درایو کلیک راست کنید .بعد properties رو بزنید و بعد سربرگ Tools و بعد هم روی Check کلیلک کنید و وایستید تا کاملاً کار انجام بشه. انشالله که مشکل حل میشه.
        نگران نباشید حتی اگه بد سکتور هم نباشه با توضیحاتی که دادید اتفاق خاصی نیفتاده و نیاز به بازیابی نیست.
        تاپیک جامع سیستم مدیریت ساختمان BMS و خانه هوشمند Smart Home
        دانلود مجموعه آموزشی شرکت Altium ا (Altium Training)
        مقالات و فایل های آموزشی نرم افزار Labview
        حل مشکل درایور و راه اندازی FT232 های غیراورجینال

دیدگاه

خیلی ممنون -
          بله الان دارم با لینوکس بالا میام ببینم چی میشه-
          ولی ویروس نیست میدونم
          یه خبر خوب که کمی بهم ارامش داد پایان گارانتیش یک ماه دیگه است- این یه بار رو شانس اوردیم! دست برقضا
          گارانتی اونگ هست و از دیجی کالا خریداری کردم-
          کسی اگر نتونستم کاری انجام بدم شرکت معتبر نمیشناسه؟ کلا چیکار کنم ؟ اصلا مسئله ی هارد نیست مسئله ی زندگیه -

دیدگاه

خدا شاهده اگر این مشکلش حل بشه همین فردا برم دو تا هارد جدا بگیرم برای بک اپ-
            --
            در مورد چک کردن هم زدم اصلا ویندوز دسترسی به هارد نداره که بخواد چک کنه فقط ایکونش رو میاره و همه چی رو صفر مینویسه
            -
            مشکلش هر چی هست احتمال زیاد سخت افزاریه
            --
            اگر سخت افزاری بود به نظرتون چیکار کنم؟ با توجه به اینکه 99 درصد فایلها رو دیگه اصلا بهشون جای دیگه دسترسی ندارم-
            همونطوری که گفتم خوشبختانه یک ماه گارانتی هم داره! شرکت اونگ

دیدگاه

سلام.
              با لینوکس چیکار کردی؟ بالا نیومد فایل هات؟
              من یه اتفاقی برام افتاد که ویندوز نمیتونست درایوهامو پیدا کنه، با دیسک زنده اوبونتو بالا اومدم و تمامی اطلاعات و ریختم تو لیپ تاپ پسرخالم ، بعد یه فرمت کردم و حل شد.البته الانم فایل ها تو لپ تاپ پسرخاله هست ، ولی سطح دسترسی به صفر هست ، کسی نمیتونه واردش بشه و حذفش کنه و هرکاره دیگه ایی کنه.

برا من که با دیسک زنده اوبونتو حل شو و پیدا شد درایو هام و اطلاعاتم.

تازه گارانتی میخاد چیکار کنه ، آخرش میآد اگه خوش شانس باشی هاردت و عوض کنن.اطلاعات چی.
              به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
              (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

سلام
                به خدا اشک تو چشام جمع شده- :smile:- این لینوکس اطلاعات رو بالا اورد ولی چون الان هارد در دسترس ندارم - فردا میرم یه هارد بک اپ میگیرم!
                از من به شما سفارش هیچ وقت به یه هارد اعتماد نکنید مخصوصا الان که همه اطلاعات دیجیتالی هستند!
                اگر بتونم یه اکانت کلود 2 ترابایت هم میگیرم -
                واقعا خوشحالم کرد- نمیدونید چه استرسی گرفته بودم -لپتاپ های دیگه هم باز نمیکرد! ولی لینوکس که بالا اورد!
                از همه دوستان ممنونم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط voyager2020
                  سلام
                  به خدا اشک تو چشام جمع شده- :smile:- این لینوکس اطلاعات رو بالا اورد ولی چون الان هارد در دسترس ندارم - فردا میرم یه هارد بک اپ میگیرم!
                  از من به شما سفارش هیچ وقت به یه هارد اعتماد نکنید مخصوصا الان که همه اطلاعات دیجیتالی هستند!
                  اگر بتونم یه اکانت کلود 2 ترابایت هم میگیرم -
                  واقعا خوشحالم کرد- نمیدونید چه استرسی گرفته بودم -لپتاپ های دیگه هم باز نمیکرد! ولی لینوکس که بالا اورد!
                  از همه دوستان ممنونم
                  چون من خودم یه ماه پیش این اتفاق برام افتاد ، الان به خوبی درکت میکنم :mrgreen:.و خوشحال شدم مشکلت حل شد.
                  یعنی بگم روح از تنم پرید ،رنگم زرد شد وقتی دیدم درایوهام گم شده ، :mrgreen:.
                  بعد از 3 روز تحقیق و اینور اونور تونستم با لینوکس - اوبونتو اطلاعات و انتقال بدم و باز هم با همون اوبونتو هارد رو ردیف و ویندوز رو روش نصب کنم.
                  فعلا که سی++ رو تموم کردم ،میخام یه هارد اکسترنال بگیرم و فایلهامو بریزم اونجا و روش یه اوبونتو نصب کنم تا هرجا رفتم بتونم مدیریتش کنم و اوبونتو رو هم یاد بگیرم.
                  لینوکس فوق العاده هست،همه باید یاد بگیرند.

موفق باشید.
                  (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

راستی برای حل مشکل هاردت بعد از انتقال اطلاعات ،چون باید فرمت شه ، میتون از این لینک استفاده کنی،صفحات بعدی تاپیک و ببین:
                    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=96456.0

البته اگه مشکل داره هاردت.

موفق باشی.
                    (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X