ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    2009/12/26
    1,730
    264

خراب شدن هارد اکسترنال- درخواست کمک فوري

سلام
    نميدونم امروز هارد اکسترنال يک ترا بايتي اي ديتا سري اس اچ 12 که تقريبا 2 سال قبل خريداري کردم و يک ترا اطلاعات ضروري و تقريبا همه ي زندگيم داخلش بود باز نميشه و پراپرتيز هم همه چي رو صفر نشون ميده حتي ظرفيت هارد رو-
    از اينکه ويروس باشه مطمئنم نيست !
    چراغش موقع اتصال به کامپيوتر روشن و خاموش ميشه و موتور هم ميچرخه! و مشکلي از اين بابت نيست
    در يک لپتاپ ديگه تست کردم مشکل همچنان باقيه
    ايکون هارد رو در ماي کامپيوتر مياره ولي باز نميکنه و هيچ اطلاعاتي از داخلش نشون نميده!
    --
    دوستان لطفا راهنمايي کنيد چيکار ميتونم انجام بدم که فايلهام نپره يا به کجا مراجعه کنم که فايلام رو برگردونن و هزينه اش چقدر ميشه؟!
    چه تضميني هست که برگردن؟
    دربه در به دنبال راه چاره-

----
    جالب اينجاست که ميخواستم چند روز ديگه برم يه هارد بگيرم تا بک اپ داشته باشم ولي اين زودتر ظاهرا دست به کار شده-
    خيلي عصبي ام -نميدونم چيکار کنم
    لطفا اگر راهي ميدونيد راهنمايي کنيد
    2009/12/26
    1,730
    264

پاسخ : خراب شدن هارد اکسترنال- درخواست کمک فوري

هميشه روي ميز بوده و اصلا نه ضربه اي خورده و نه تکوني! هيچ اتفاقي براش نيفتاده!
    کسي تا حالا به اين بدبختي دچار نشده؟!!
    امکان بازيابي اطلاعات چقدره تو اين شرکتهاي مدعي؟
    2005/11/18
    تهران
    1,181
    122

اگر مشکل از ویروس باشد میتوانید با سیستم عامل لینوکس اطلاعاتتان را بک اپ بگیرید.کافی است انرا به کامپیوتر دارای این سیستم عامل وصل کنید و شناسایی خواهد شد.توصیه من این است که تا مطمئن نشدن از علت عیب هیچ کاری روی ان انجام ندهید. و بعد از رفع عیب هم حتما در سه هارد مجزا از ان پشتیبان تهیه کنید. قبلا به این مشکل برخورد کرده بودم ولی بعد از ان همیشه سه نسخه پشتیبان دارم.
    در زندگی اثر خوب و خاطره خوش از خودمان در این دنیا برجا بگذاریم.etgpsp
    2012/02/14
    1,185
    71

سلام

من با فلش همین مشکل رو داشتم که مربوط میشد به bad sector . برای رفع مشکل بد سکتور هم روی درایو کلیک راست کنید .بعد properties رو بزنید و بعد سربرگ Tools و بعد هم روی Check کلیلک کنید و وایستید تا کاملاً کار انجام بشه. انشالله که مشکل حل میشه.
    نگران نباشید حتی اگه بد سکتور هم نباشه با توضیحاتی که دادید اتفاق خاصی نیفتاده و نیاز به بازیابی نیست.

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2009/12/26
    1,730
    264

خيلي ممنون -
    بله الان دارم با لينوکس بالا ميام ببينم چي ميشه-
    ولي ويروس نيست ميدونم
    يه خبر خوب که کمي بهم ارامش داد پايان گارانتيش يک ماه ديگه است- اين يه بار رو شانس اورديم! دست برقضا
    گارانتي اونگ هست و از ديجي کالا خريداري کردم-
    کسي اگر نتونستم کاري انجام بدم شرکت معتبر نميشناسه؟ کلا چيکار کنم ؟ اصلا مسئله ي هارد نيست مسئله ي زندگيه -
    2009/12/26
    1,730
    264

خدا شاهده اگر اين مشکلش حل بشه همين فردا برم دو تا هارد جدا بگيرم براي بک اپ-
    --
    در مورد چک کردن هم زدم اصلا ويندوز دسترسي به هارد نداره که بخواد چک کنه فقط ايکونش رو مياره و همه چي رو صفر مينويسه
    -
    مشکلش هر چي هست احتمال زياد سخت افزاريه
    --
    اگر سخت افزاري بود به نظرتون چيکار کنم؟ با توجه به اينکه 99 درصد فايلها رو ديگه اصلا بهشون جاي ديگه دسترسي ندارم-
    همونطوري که گفتم خوشبختانه يک ماه گارانتي هم داره! شرکت اونگ
    2013/03/18
    babol
    1,387
    653

سلام.
    با لینوکس چیکار کردی؟ بالا نیومد فایل هات؟
    من یه اتفاقی برام افتاد که ویندوز نمیتونست درایوهامو پیدا کنه، با دیسک زنده اوبونتو بالا اومدم و تمامی اطلاعات و ریختم تو لیپ تاپ پسرخالم ، بعد یه فرمت کردم و حل شد.البته الانم فایل ها تو لپ تاپ پسرخاله هست ، ولی سطح دسترسی به صفر هست ، کسی نمیتونه واردش بشه و حذفش کنه و هرکاره دیگه ایی کنه.

برا من که با دیسک زنده اوبونتو حل شو و پیدا شد درایو هام و اطلاعاتم.

تازه گارانتی میخاد چیکار کنه ، آخرش میآد اگه خوش شانس باشی هاردت و عوض کنن.اطلاعات چی.
    به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
    (پيش به سوي هدف)
    2009/12/26
    1,730
    264

سلام
    به خدا اشک تو چشام جمع شده- :smile:- اين لينوکس اطلاعات رو بالا اورد ولي چون الان هارد در دسترس ندارم - فردا ميرم يه هارد بک اپ ميگيرم!
    از من به شما سفارش هيچ وقت به يه هارد اعتماد نکنيد مخصوصا الان که همه اطلاعات ديجيتالي هستند!
    اگر بتونم يه اکانت کلود 2 ترابايت هم ميگيرم -
    واقعا خوشحالم کرد- نميدونيد چه استرسي گرفته بودم -لپتاپ هاي ديگه هم باز نميکرد! ولي لينوکس که بالا اورد!
    از همه دوستان ممنونم
    2013/03/18
    babol
    1,387
    653

نقل قول نوشته اصلی توسط voyager2020
    سلام
    به خدا اشک تو چشام جمع شده- :smile:- اين لينوکس اطلاعات رو بالا اورد ولي چون الان هارد در دسترس ندارم - فردا ميرم يه هارد بک اپ ميگيرم!
    از من به شما سفارش هيچ وقت به يه هارد اعتماد نکنيد مخصوصا الان که همه اطلاعات ديجيتالي هستند!
    اگر بتونم يه اکانت کلود 2 ترابايت هم ميگيرم -
    واقعا خوشحالم کرد- نميدونيد چه استرسي گرفته بودم -لپتاپ هاي ديگه هم باز نميکرد! ولي لينوکس که بالا اورد!
    از همه دوستان ممنونم
    چون من خودم یه ماه پیش این اتفاق برام افتاد ، الان به خوبی درکت میکنم :mrgreen:.و خوشحال شدم مشکلت حل شد.
    یعنی بگم روح از تنم پرید ،رنگم زرد شد وقتی دیدم درایوهام گم شده ، :mrgreen:.
    بعد از 3 روز تحقیق و اینور اونور تونستم با لینوکس - اوبونتو اطلاعات و انتقال بدم و باز هم با همون اوبونتو هارد رو ردیف و ویندوز رو روش نصب کنم.
    فعلا که سی++ رو تموم کردم ،میخام یه هارد اکسترنال بگیرم و فایلهامو بریزم اونجا و روش یه اوبونتو نصب کنم تا هرجا رفتم بتونم مدیریتش کنم و اوبونتو رو هم یاد بگیرم.
    لینوکس فوق العاده هست،همه باید یاد بگیرند.

موفق باشید.
    (پيش به سوي هدف)
    2013/03/18
    babol
    1,387
    653

راستی برای حل مشکل هاردت بعد از انتقال اطلاعات ،چون باید فرمت شه ، میتون از این لینک استفاده کنی،صفحات بعدی تاپیک و ببین:

البته اگه مشکل داره هاردت.

موفق باشی.
    (پيش به سوي هدف)
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10