اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شیفت رجیستر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

شیفت رجیستر

پاک شد!

پاسخ : شیفت رجیستر به چپ و راست

مسعود جان سلام . من یک پیشنهاد براتون دارم .................................................. ..
    ببینید به جای این که تک تک سوالات رو در قالب یه تاپیکی به این صورت مطرح کنید (همشون انجام مستقیم یک پروژه بدون همکاری خودتون) همشونو لیست کنید و اون وقت بذارید توی سایت ، بعد یک ضرب العجل تعیین کنید و بگید "اهالی محترم سایت : توی این مدت این پروژه ها رو برای من انجام بدید ، تمام !!!! "
    آخه جناب فکر نمیکنی اگه همه بخوان از سایت به این نحو استفاده کنن ، چه بلایی سر کیفیت سایت میاد ؟؟ :agree:
    هدف اصلی این سایت همونطوری که مدیران محترمش هم بهش تاکید دارن ، آموختن ماهی گیریه نه ارسال ماهی اونم توی کنسرو ، پشت در خونه ی من و شما !!!!
    خواهش می کنم یک مقدار نگرشتون رو نسبت به سایت تغییر بدید .
    چقدر بهتر میشد اگه شما سوالاتتون رو در قالبی مطرح می کردید که با مباحثه ی افراد سایت و البته همکاری خودتون ، مطلب برای شما جا بیفته نه اینکه یک نفر پروژه رو برای شما انجام بده و بعدا شما اون رو نگاه کنی و بگی که ، آره بلد شدم ...... انصافا یاد گیری به این معنا نیست .
    خواهش می کنم نگاهتون رو نسبت به مسائل یک مقدار عوض کنید .
    اصلا بحث این نیست که توانایی پاسخگویی به سوالات شما در این سایت موجود نیست . خودتون یک نگاهی به تاپیک های قبلیتون بندازید ، اونوقت منظور من رو متوجه میشید . بحث من اینه که یادگیری با مباحثه و تمرین و البته به بن بست خوردن حاصل میشه نه نسخه های حل المسائل ....

حرف اول و آخر من اینه که "بیایید درست مصرف کنیم" :nerd: موفق باشی

[hr]مرا عهدیست با جانان که تا جان در بدن دارم هوا خواهان کویش را چو جان خویشتن دارم
    دوستان! مدتی کمتر به سایت میام ..

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X