ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 21

موضوع: lpc1768 and mbed

2013/06/30
    281
    2

lpc1768 and mbed

سلام دوستان .....راستش با سايت mbed.org كه اشنا هستيد!
    اگر نيستيد همين الان ببينيدش .خيلي سايت جالبي هست .مي خواستم بدونم اين كدها چطوريه؟فقط بر روي همون ميكرو هايي كه معرفي كرده ميشه اجراش كرد؟و يك سوال ديگه اينكه ميشه از هدر lpc1768 فروشگاه و اين هدرها كه اصلش mbed.h هست استفاده كرد؟و سوال ديگه اينكه من با keil كار ميكنم ايا كامپايلر مهم هست؟
    لطفا كساني كه يه اشنايي دارن دريغ نكنن
    ممنون از همگي
    2011/02/03
    172
    10

پاسخ : lpc1768 and mbed

نقل قول نوشته اصلی توسط hero.seller17
    سلام دوستان .....راستش با سايت mbed.org كه اشنا هستيد!
    اگر نيستيد همين الان ببينيدش .خيلي سايت جالبي هست .مي خواستم بدونم اين كدها چطوريه؟فقط بر روي همون ميكرو هايي كه معرفي كرده ميشه اجراش كرد؟و يك سوال ديگه اينكه ميشه از هدر lpc1768 فروشگاه و اين هدرها كه اصلش mbed.h هست استفاده كرد؟و سوال ديگه اينكه من با keil كار ميكنم ايا كامپايلر مهم هست؟
    لطفا كساني كه يه اشنايي دارن دريغ نكنن
    ممنون از همگي
    سلام

من خيلي وقت باهاش کار کردم و عجيب اينکه به شدت مورد استقبال قرار گرفته. من خودم الان 2 سالي هست کانادا هستم و اينجا حل تمرين ميکرو ام. شرکتهاي بزرگ معمولا يک University Program دارن که توش يک سري امکانات رو در اختيار دانشگاه ها قرار ميدن. مثلا براي درس ميکرو شرکت آرم 100 لايسنس Keil و 10 تا برد Freescale فرستاد. سال پيش شرکت mbed براي ما 2 تا برد فرستاد که واقعا جالب بود و استادم گفت برو ببين چه جوري هست. کاري که اين شرکت ميکنه اين هست که سعي ميکنه طراحي رو بيشتر به سطح application ببره. يعني ديگه شما براي طراحي لازم نيست از نوشتن درايور شروع کني. کتابخونه خيلي از ماژول ها رو هم ميتوني توي سايتشون پيدا کني. براي اينکه توي Keil ازشون استفاده کني, از اونجا که توي mbed بايد C++ کد بزني بنابراين بايد توي Keil هم با C++ کار کني. البته به طور قزع ميتوني از کتابخونه هايي که به C هم نوشتي استفاده کني.
    2013/06/30
    281
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadh1387
    سلام

من خيلي وقت باهاش کار کردم و عجيب اينکه به شدت مورد استقبال قرار گرفته. من خودم الان 2 سالي هست کانادا هستم و اينجا حل تمرين ميکرو ام. شرکتهاي بزرگ معمولا يک University Program دارن که توش يک سري امکانات رو در اختيار دانشگاه ها قرار ميدن. مثلا براي درس ميکرو شرکت آرم 100 لايسنس Keil و 10 تا برد Freescale فرستاد. سال پيش شرکت mbed براي ما 2 تا برد فرستاد که واقعا جالب بود و استادم گفت برو ببين چه جوري هست. کاري که اين شرکت ميکنه اين هست که سعي ميکنه طراحي رو بيشتر به سطح application ببره. يعني ديگه شما براي طراحي لازم نيست از نوشتن درايور شروع کني. کتابخونه خيلي از ماژول ها رو هم ميتوني توي سايتشون پيدا کني. براي اينکه توي Keil ازشون استفاده کني, از اونجا که توي mbed بايد C++ کد بزني بنابراين بايد توي Keil هم با C++ کار کني. البته به طور قزع ميتوني از کتابخونه هايي که به C هم نوشتي استفاده کني.
    سلام ممنون از جواب .بله ديدم تقريبا بيشتر درايور ها رو داشت و اينكه داره به سمت application ميبره خيلي خوبه و صرفه جويي توي وقته اما من منظورم اين بود كه ايا فقط بايد از بورد هاي خودش استفاده كنم؟نميشه از يه هدر برد lpc1768 استفاده كنم؟مثلا هميني كه توي فروشگاه اين سايت هست؟
    براي add كردن هم فقط لازمه توي keil فايل mbed را include كنم؟
    با تشكر
    2013/06/30
    281
    2

و يك سوال ديگه اينكه بايد از كامپايلر mbed حتما استفاده كنيم يا ميشه توي keil هم از اين پلتفرم استفاده كرد؟
    2013/01/09
    شاهرود
    401
    9

منم هرچي ميخوام از اين سايت مي***م.کامپايلر انلاين داره و ميتونيد تو همون کامپايلر براي کيل پرت کنيد و انلاين در کيل استفاده کنيد.البته به چند تا ديگه هم تبديل ميکنه.من خيلي دونبال هدرش گشتم.حتب به جوان هم سفارش داردم برام بياره ولي گفتن نميتونيم بياريم.چرا نميدونم.اين هدر يک فريمور دار که نميشه يا من نتونستم روي هدر برد eca بريزم.ولي ميشه از بيشتر مثالها استفاده کرد و در کيل شبيح سازي کرد.من هنوز دونبال خريد اين برد هستم.هم تو اين سايت و هم توي ايران ميکرو پيشنهاد دادم بيارن ولي نميدونم چرا همه مخالف اين برد هستند.طريق تبديل مثال ها براي کيل خيلي مشکلي بود بگيد توضيح بدم.
    2013/06/30
    281
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط arvin2009
    منم هرچي ميخوام از اين سايت مي***م.کامپايلر انلاين داره و ميتونيد تو همون کامپايلر براي کيل پرت کنيد و انلاين در کيل استفاده کنيد.البته به چند تا ديگه هم تبديل ميکنه.من خيلي دونبال هدرش گشتم.حتب به جوان هم سفارش داردم برام بياره ولي گفتن نميتونيم بياريم.چرا نميدونم.اين هدر يک فريمور دار که نميشه يا من نتونستم روي هدر برد eca بريزم.ولي ميشه از بيشتر مثالها استفاده کرد و در کيل شبيح سازي کرد.من هنوز دونبال خريد اين برد هستم.هم تو اين سايت و هم توي ايران ميکرو پيشنهاد دادم بيارن ولي نميدونم چرا همه مخالف اين برد هستند.طريق تبديل مثال ها براي کيل خيلي مشکلي بود بگيد توضيح بدم.
    من برد freescale را گير اوردم با قيمت مناسب پردازش سبز هونام داره ...منم ميخواستم از اونجا تهيه كنم .....اما lpc رو نداره...... يعني ميشه توي keil باهاش كار كرد؟offline?
    2013/01/09
    شاهرود
    401
    9

بله.يک قسمتي داره براي هر کامپايلر که بخواي تبديلش ميکنه.lpc1768 رو نداره.خيلي دنبالش گشتم
    2013/06/30
    281
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط arvin2009
    بله.يک قسمتي داره براي هر کامپايلر که بخواي تبديلش ميکنه.lpc1768 رو نداره.خيلي دنبالش گشتم
    با همون freescale نميشه كار كرد باهاش؟يا صرفا به خاطر فركانس كاريش شما ميخواين lpc1768 بگيرين؟
    2013/01/09
    شاهرود
    401
    9

نه چون من با 1768 کار ميکنم ميخوام اين برد رو داشته باشم.مثال ها براي 1768 خيلي بيشتره.گفتيد کجا داره
    2013/06/30
    281
    2

http://www.esys.ir/Product_Detail.aspx?Type=1&Id=457
    كاش شما كه كار كرديد يه راهنمايي هاي اوليه ميكرديد اشنا شيم ما هم...اما فك كنم فرق نداره شما چه ميكرويي استفاده ميكنيد....درايور ها براي اون برد هايي كه توي خود سايت هست قابل ساپورت شدنه.....اينطور نيست؟
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 21