اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

حذف پست

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

حذف پست

باز سلام
    می خواستم بگم بعضی ها یه مشکلی دارن و یه پست میزنن. بعدش که مشکلشون رفع شدو بخوان پستشونو پاک کنن باید چکار کنن؟

من خودمکلی زدم و به نتیجه هم رسیدم و از اینکه همین جوری توی سرور مونده ناراحتم. می خواستم بگم یه گزینه ی حذف پست هم بزارید
    http://image.kocholo.ir/user/Sana/tazin/khat_gher.gif

پاسخ : حذف پست

نوشته اصلی توسط erfan.astinhost
    باز سلام
    می خواستم بگم بعضی ها یه مشکلی دارن و یه پست میزنن. بعدش که مشکلشون رفع شدو بخوان پستشونو پاک کنن باید چکار کنن؟

من خودمکلی زدم و به نتیجه هم رسیدم و از اینکه همین جوری توی سرور مونده ناراحتم. می خواستم بگم یه گزینه ی حذف پست هم بزارید
    oo:
    همین پستها و تاپیک ها ، با اینکه مشکل شما رو حل میکنند میتونن مشکل کاربران دیگر را هم حل کند!
    چون ممکنه یکی دیگه هم مشکل شمارو داشته باشه...
    1 در دنیا 100 در آخرت (درس و مشق فعالیتمو تو انجمن کم کرده)
    من آنچه شرط بلاغست با تو میآ‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. سعدی
    !Electronic On! Programming On
    هوشمندانه سوال بپرسیم!
    http://ir02x6.persiangig.com/logo/eca/tanks_01.png

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mahan.Rafiee
      oo:
      همین پستها و تاپیک ها ، با اینکه مشکل شما رو حل میکنند میتونن مشکل کاربران دیگر را هم حل کند!
      چون ممکنه یکی دیگه هم مشکل شمارو داشته باشه...
      حرف شما قبول ولی مال من بیشتر هاش خودم به جواب رسیدم. بعد هیچ کس نمیاد تمام پست ها رو بخونه که شاید جوابش هم توش باشه.
      http://image.kocholo.ir/user/Sana/tazin/khat_gher.gif

دیدگاه

حرف شما قبول ولی مال من بیشتر هاش خودم به جواب رسیدم. بعد هیچ کس نمیاد تمام پست ها رو بخونه که شاید جوابش هم توش باشه.
        اینجوری نمیشه اونوقت دیگه چیزی از انجمن نمی مونه که :-w
        تنها کاری که میشه کرد اینه که هرکی که پست ارسال می کنه گزینه حذف پست برای یک روز یا دو روز فعال باشه تا اگه کسی پست اشتباهی زد یا سوتی داد بتونه پست رو پاک کنه یا کسی که اسپم میده بتونه پست رو بعد یکی دو ساعت پاک کنه
        برد جوجه کشی:
        مطالعه پست 1 (حتما مطالعه کنید)

مطالعه پست 2 (برای مطلع شدن از تغییرات برنامه مطالعه کنید)

دانلود

توجه:
        این برد نیمه صنعتی و خانگی هست...
        برای صنعتی شدن حتما برد مخصوص خودتون رو بزنید...

آی دی کانال تلگرامی مربوط به برد جوجه کشی : electr0o0nic@

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohammad...
          تنها کاری که میشه کرد اینه که هرکی که پست ارسال می کنه گزینه حذف پست برای یک روز یا دو روز فعال باشه تا اگه کسی پست اشتباهی زد یا سوتی داد بتونه پست رو پاک کنه یا کسی که اسپم میده بتونه پست رو بعد یکی دو ساعت پاک کنه
          نکنه خودت سوتی دادی جای
          برای ورود علم ، تکنولوژی ، پیشرفت به اجازه کسی احتیاج نیست !

دیدگاه

سلام
            اتفاقا من هم موافقم:
            شما برو به پست مربوطه، گزارش تخلف به مدیر رو بزن
            بعد مثلا بنویس:
            با سلام. بنده استارتر تاپیک هستم و با توجه به اینکه موضوع به نتیجه رسیده و مطالب خاصی نیز وجود ندارد، درخواست حذف تاپیک را دارم.

خودشون حذف میکنن برات

[glow=red,2,300]اتفاقا کار بسیار خوبیه که دوستانی که تاپیکهای بلا استفاده میبینن، گزارش بدن[/glow]
            خود مدیران رسیدگی میکنن
            و خوشحال هم میشن
            :nerd:
            1: اللهم صل علي محمد و آل محمد و عجل فرجهم و ...
            2: دانش بهتره يا ثروت؟ بدون شعور هيچکدوم!
            3: دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پاي *** فرشته‌ات به دو دست دعا نگه دارد (حافظ)

دیدگاه

پاک نشه بهتره شاید کسی جواب سوالش رو توی همین تاپیک بگیره
              راه در جهان یکی است و ان راه راستی است

دیدگاه

به نظر من باید یک گزینه هم بزارن برای ریکاوری کردن پست هایی که بقیه میان حذف می کنن. آخه بعضی وقتا هم سلیقه ای پست ها را میان حذف می کنن.
                در زیر این نقاب چیزی بیشتر از گوشت هست. در زیر این نقاب یک ایده هست و ایده ها ضدگلوله هستند.

1-به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!
                2-تنها دو گروه نمى توانند افکار خود را عوض کنند: دیوانگان تیمارستان و مردگان گورستان.
                3-آدم ها مثل عکس ها هستند: زیاد بزرگشون کنی ، کیفیتشون میاد پایین!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohammad...

اضافه شده در تاریخ :
                  باز سلام

سلام
                  من با این کار مخالف ام چون شاید مشکل شما برای بقیه هم پیش بیاد انوقت اونا دوباره تاپیک میزنند
                  [img width=176 height=100]http://s6.picofile.com/file/8219555100/y1n8mde2ggfr.gif[/img]

http://s6.picofile.com/file/8249184400/yas_and_aligator.mp3.html
                  -----------------------------------------------------------------------

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X