اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

******** & keil

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

******** & keil

سلام گرم خدمت تمامی دوستان
    من یه مدت شدیدا درگیر این هستم که خروجی سیمولینکم رو که به صورت array ذخیره شده تویه keil بتونم بخونم.
    اولش به ذهنم رشید که خروجی سیمولینک رو تویه فایل text دخیره کنم و این فایل تکست رو تویه کیل بخونم. یک سری کد هم براش پیدا کردم ولی جواب ندااااااد!!!!!
    واقعا نمیدونم دلیلش چیه..... گیج شدم :cry2:
    کسی میدونه چه جوری میشه فایل خروجی سیمولینک رو تویه keil خوند؟
    فایل تکستی که ازش صحبت میکنم فقط یه سری صفر و یک هست.

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

پاسخ : ******** & keil

سلام

دقیقا نمیفهمم چرا میخواهید یک مدل سیمولینک رو توی Keil بخونین! اگر بیشتر توضیح بدین شاید بتونم کمکتون کنم

دیدگاه

پاسخ : ******** & keil

سلام :smile:
      روال کار به ابن صورت هسن که باید یک نوع مدولاتور رو تویه سیمولینک شبیه سازی کنم. فرض کنید بخوام مدولاتور PWM رو تویه سیمولینک شبیه سازی کنم و خروجیش رو که شامل یه سری صفر و یک هست رو تویه فایل ذخیره کنم و بفرستم برای میکرو. قراره میکرو با توجه به اطلاعات صفر و یکی که دریافت میکنه عملیات سویچ زنی رو برای یک اینورتر انجام بده یعنی اگر میکرویه من یک دریافت کرد به اینورتر دستور روشن شدن بده و اگر صفر دریافت کرد به اینورتر بگه خاموش باش.
      این عملیات رو به کمک USART انجام دادم و اوکی بود یعنی صفر رو یک هایی رو که از سیمولینک دریافت میکردم تویه فایل ریختم و به کمک ماژول USB TO SERIAL واسه میکرو فرستادم و میکرو هم کارشو خوب انجام میداد. ولی وقتی بخوام خود فایل خروجی سیمولینک رو تویه کد سی میکرو بخونم ( تا نیازی به ارتباط سریال نباشه ) مشکل پیش میاد.............. :angry:
      میکرویی که دارم استفاده میکنم : AT91SAM7X256
      مرسی از وقتتون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X