اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تایمر کانتر در avr

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تایمر کانتر در avr

اقا تو رو به خدا خواهش میکنم یکی بیاد تایمر کانتر رو برام توضیح بده پدر خودمو در آوردم ولی چیز بدرد بخور پیدا نمی شه.خواهش میکنننننم :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

پاسخ : تایمر کانتر در avr

o_O

اینو بخون
    http://dmf313.ir/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9-%D9%85%DB%8C%DA%A9%D8%B1%D9%88%DA%A9%D9%86%D8%AA%D 8%B1%D9%84%D8%B1-avr-%D8%AC%D9%84%D8%B3%D9%879/

وبلاگ نویز قشنگ توضیح داده.....لینک بالا رو ببین
    اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

اگه دوس دارید سریع به جواب برسید :
    1) قبل از پرسیدن سوال، بسرچید.
    2) سوالاتون رو با جزئیات کامل مطرح کنید.

دیدگاه

یه ذره بیشتر توضیح بدین
      :wow: :wow: :wow: :wow:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط bigest
        یه ذره بیشتر توضیح بدین
        :wow: :wow: :wow: :wow:

8 تا لینک گزاشتم که خداییش طرف خیلی خوب توضیح داده.....لذا من دیگه توضیح ندادم....و فقط پروژه گزاشتم برا تمرین
        اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

اگه دوس دارید سریع به جواب برسید :
        1) قبل از پرسیدن سوال، بسرچید.
        2) سوالاتون رو با جزئیات کامل مطرح کنید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط md3848

8 تا لینک گزاشتم که خداییش طرف خیلی خوب توضیح داده.....لذا من دیگه توضیح ندادم....و فقط پروژه گزاشتم برا تمرین
          بابا عشقی واسه من توضیح بده یعنی چشماتو روی کپی پیست ببند هرچی تجربه داری و بلدی توضیح به ممنون.راستی دست به تایپ که بشی کلمات خودشون میان :nice:

دیدگاه

به این سایت مراجعه کنید و فیلم های آموزش AVR از آقای کی نژاد رو مشاهده کنید. خیلی خیلی کامل توضیح دادند.
            knowledgeplus.ir

دیدگاه

سلام خیلی ببخشید من این سوال میپرسم
              چون بابرنامه نویسی بیسیک اشنایی زیادی ندارم
              من یه برنامه ای میخوام که دوزمان on-off جداگانه داشته باشه (یعنی میخوام درروز دو لامپ جداکانه
              روشن خاموش کنه ) که این زمان ها با دکمه قابل تغییر باشه و درحافظه eeprom سیو شود و هربار سیو شود که باقطع برق تنظیماتش زمان های وارده بهم نخورد و از ds1307 برای زمان نمایش lcd استفاده شود.
              فکر کنم باید از مگا32 استفاده شود
              البته اینهم بگم این برنامه که میگم رایگان درهیچ سایتی وجود نداره .
              خیلی خیلی ممنون میشم کمکم کنید .
              تشکر پیشاپیش ... .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط alimomtad
                سلام خیلی ببخشید من این سوال میپرسم
                چون بابرنامه نویسی بیسیک اشنایی زیادی ندارم
                من یه برنامه ای میخوام که دوزمان on-off جداگانه داشته باشه (یعنی میخوام درروز دو لامپ جداکانه
                روشن خاموش کنه ) که این زمان ها با دکمه قابل تغییر باشه و درحافظه eeprom سیو شود و هربار سیو شود که باقطع برق تنظیماتش زمان های وارده بهم نخورد و از ds1307 برای زمان نمایش lcd استفاده شود.
                فکر کنم باید از مگا32 استفاده شود
                البته اینهم بگم این برنامه که میگم رایگان درهیچ سایتی وجود نداره .
                خیلی خیلی ممنون میشم کمکم کنید .
                تشکر پیشاپیش ... .
                نرم افزار سراغ دارم که با ATmega 8 میتونه 8 تا پورت رو هر وقت شما بخواهید باز یا بسته کنه مثلا هر 12 ساعت یکبار یا هر چند میلی ثانیه یکبار و نیازی هم به برنامه نویسی نداره
                لینک:
                http://ehsanavr.com/55/softwares/%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%81%D9%84%D8%A7%D8%B4%D8%B1-8-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%84-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%DB%8C%DA%A9%D8%B1%D9%88-avr/

دیدگاه

داداش شرمنده ولی اینی که من میگم خیلی پیچیده تره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط alimomtad
                    داداش شرمنده ولی اینی که من میگم خیلی پیچیده تره
                    بله درست میفرمایید ولی گفتم شاید اون نرم افزار هم مناسب کار شما باشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X