ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    2013/06/21
    مشهد
    115
    0

میکروهای موجود در بازار

سلام خدومت دوستان عزیز
    داخل اینترنت وقتی سرج میکنم میکروهای آرمی خیلی خوبی با قابلیت های عالی پیدا میشه ولی ظاهرا دربازار داخل وجود ندارن.
    اگه امکان داشته باشه یه لیستی از میکروهای موجود در بازارو دوستان قرار بدن خیلی خوب میشه
    اگه بگن تو ارم های موجود کدوم کمپانی و کدوم مارک امکانات بیشتری به میکروش اضافه کرده و کار با کدوم مارک راحتر ممنون میشم واقعا.
    متشکر از راهنماییتون

2011/07/09
    مشهد
    489
    15

پاسخ : میکروهای موجود در بازار

سلام دوست عزیز؛
    خیلی کلیه سوالاتت
    اما یه پیشنهاد میکنم بهت. اول نوع کاربردتو مشخص کن بعد بر اساس اون انتخاب کن میکروتو!
    اگه منابع آموزشی واست مهمه؛ بهت LPC1768 رو پیشنهاد می کنم واسه شروع. این خوبیش اینه که Cortex-M3 هست و با این معماری تا حدودی آشنا می شی.
    اما بازم میگم. باید بر اساس نیازت انتخاب کنی...
    مثلاً من خودم واسه یکی از کارام stm32f103 رو انتخاب می کنم و واسه یه کاری ام از lpc1768استفاده کردم! (قیمت، فرکانس کاری، امکانات جانبی تأثیر زیادی توی انتخابت دارن)
    البته اگه هم منظورت ARM با سیستم عامله! چیزی ک شخصاً خودم ترجیح میدم استفاده از لینوکسه و برنامه نویسی تحت لینوکس!
    چرا؟
    چون هر بوردی (کوربورد) که ساخته میشه به راحتی لینوکس روش راه اندازی (پورت) میشه! چرا؟ خب چون لینوکس خیلی سبک تره!
    طبق صحبت بالا پس تعداد بوردهای لینوکسی فراوون ترن از ویندوزی ها (علاوه بر اینکه ویندوزی ها هم روشون لینوکس نصب میشه (مگه دیگه خود مایکروسافت زده باشه که از لج کاری کنه نشه لینوکس نصب کنی)) و قدرت انتخاب بالاتری داری.
    طبق همون صحبت اول، قسمت دوم، چون لینوکس سبک تره نیاز به سخت افزار خیلی قوی نداره و در نتیجه معمولاً ارزون تر در میاد!
    و اینکه منابع واسه لینوکس معمولاً زیاده و البته کمی که حرفه ای تر بشی میتونی واسه خودت ی سری شخصی سازی هایی رو اعمال کنی!

موفق باشی

«پشتکار» «پشتکار» «پشتکار»
    2013/06/21
    مشهد
    115
    0

پاسخ : ميکروهاي موجود در بازار

نقل قول نوشته اصلی توسط کنجکاو!
    سلام دوست عزيز؛
    خيلي کليه سوالاتت
    اما يه پيشنهاد ميکنم بهت. اول نوع کاربردتو مشخص کن بعد بر اساس اون انتخاب کن ميکروتو!
    اگه منابع آموزشي واست مهمه؛ بهت LPC1768 رو پيشنهاد مي کنم واسه شروع. اين خوبيش اينه که Cortex-M3 هست و با اين معماري تا حدودي آشنا مي شي.
    اما بازم ميگم. بايد بر اساس نيازت انتخاب کني...
    مثلاً من خودم واسه يکي از کارام stm32f103 رو انتخاب مي کنم و واسه يه کاري ام از lpc1768استفاده کردم! (قيمت، فرکانس کاري، امکانات جانبي تأثير زيادي توي انتخابت دارن)
    البته اگه هم منظورت ARM با سيستم عامله! چيزي ک شخصاً خودم ترجيح ميدم استفاده از لينوکسه و برنامه نويسي تحت لينوکس!
    چرا؟
    چون هر بوردي (کوربورد) که ساخته ميشه به راحتي لينوکس روش راه اندازي (پورت) ميشه! چرا؟ خب چون لينوکس خيلي سبک تره!
    طبق صحبت بالا پس تعداد بوردهاي لينوکسي فراوون ترن از ويندوزي ها (علاوه بر اينکه ويندوزي ها هم روشون لينوکس نصب ميشه (مگه ديگه خود مايکروسافت زده باشه که از لج کاري کنه نشه لينوکس نصب کني)) و قدرت انتخاب بالاتري داري.
    طبق همون صحبت اول، قسمت دوم، چون لينوکس سبک تره نياز به سخت افزار خيلي قوي نداره و در نتيجه معمولاً ارزون تر در مياد!
    و اينکه منابع واسه لينوکس معمولاً زياده و البته کمي که حرفه اي تر بشي ميتوني واسه خودت ي سري شخصي سازي هايي رو اعمال کني!

موفق باشي
    قربونت عزيزم خيلي لطف کردي <3 خوشحالم کردي، ميبينمت حتما
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3