اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

Labview واسه نوشتن چه جور برنامه هایی کاربرد داره؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

Labview واسه نوشتن چه جور برنامه هایی کاربرد داره؟

سلام
    من بتازگی تصمیم گرفتم Labview رو یاد بگیرم.بنظرم خیلی جالب می یاد و علاقه مند به یادگیریش هستم .کتاب آموزش اون رو دارم (نوشته مهندس قابوسی شرکت کنترونیکس )و تا مبحث گراف ها رو خوندوم . ولی چون رشته تحصیلی من نرم افزار کامپیوتر هست خیلی روی بخش پیشرفته کتاب (کار با پورت سریال و کارت های DAQ و غیره وارد نیستم و اصلا" شناختی توی این زمینه ندارم . لطفا" مرا راهنمائی کنید.آیا لازمه دید الکترونیک باید داشته باشم؟ قبل از شروع مطالعه این مباحث چیزی دیگه ای رو باید یاد بگیرم؟

پاسخ : Labview واسه نوشتن چه جور برنامه هایی کاربرد داره؟

نابغه جان ، این کتاب Labview ورژن چندو توضیح داده؟

دیدگاه

LabVIEW یک زبان برنامه نویسی گرافیکیه (زبان G) که بوسیله ی شرکت National Instrument طراحی شده است. کاربرد عمده ی این زبان در سیستم های data acquisition، ابزار دقیق و اتوماسیون صنعتی است.
      There is nothing so practical as a good theory. — Kurt Lewin, 1951

دیدگاه

سلام

من خودم چنتا پروژه با LabVIEW انجام دادم و با شناخت نسبی که از این نرم افزار پیدا کردم، می تونم بگم هر کاری رو می تونید با این زبان ساده و جذاب انجام بدین. کارش حرف نداره..... نکته جالبش اینه که سه سوته می تونید یک برنامه که مثلا با C حداقل 1 روز طول می کشه نوشتش رو انجان داد و حالشو برد..................

دیدگاه

نوشته اصلی توسط افشین راجی
          سلام

من خودم چنتا پروژه با LabVIEW انجام دادم و با شناخت نسبی که از این نرم افزار پیدا کردم، می تونم بگم هر کاری رو می تونید با این زبان ساده و جذاب انجام بدین. کارش حرف نداره..... نکته جالبش اینه که سه سوته می تونید یک برنامه که مثلا با C حداقل 1 روز طول می کشه نوشتش رو انجان داد و حالشو برد..................

]

افشین جان با چه نسخه ای کار می کنید؟
          There is nothing so practical as a good theory. — Kurt Lewin, 1951

دیدگاه

سلام آقا رضا

من با ورژن 8.2 و الان با 8.5 کار می کنم. یکی دوتا پروژه با ورژن 8.2 انجام دادم، الانم که چنتا پروژه خفن داریم که می خوایم با LabVIEW 8.5 انجام بدیم. می دونی با چیه این زبون (نرم افزار) بیشتر حال کردم؟ با Helpش ... خیلی کامل و رون گفته. می شه با Help متلب مقایسش کرد. در ضمن امکان نوشتن کد C و حتی Import کردن فایل های متلب و مهمتر از همه ابزارهای پردازش تصویر و طراحی و شبیه سازی مدارات الکتریکی و کار با FPGA و DSP و ...... مزید بر علت شدن :smile:

دیدگاه

افشین جان یه آموزش بذار برای این نسخه 8.5 . ثواب داره ها!!
              من کتاب ورژن 5 رو دارم ولی با این 8.5 خیلی فرق داره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حامد جعفری
                افشین جان یه آموزش بذار برای این نسخه 8.5 . ثواب داره ها!!
                من کتاب ورژن 5 رو دارم ولی با این 8.5 خیلی فرق داره
                سلام

به روی چشم. راستش یک چند وقتی بدجوری سرم شلوغ بود ، انشا ا.. تا یکی دو هفته دیگه ردثفش می کنم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X