اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

صورت وضعیت برق

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

صورت وضعیت برق

با سلام
    یه مشکلی که چند وقتیه باهاش در گیرم اینه که چطوری می شه صورت وضعیت پیمانکار رو به عنوان کارفرما بررسی کرد؟
    یه سری چیزا که قابل دیدن هست مشکلی وجود نداره (مث تابلو برق و دوربین های مدار بسته و چشمی اعلام سرقت و ...) ولی یه چیزایی وجود داره که قابل دیدن نیس (شامل کابل برق یا کابل های کواکسیال و لوله های پی وی سی برق و ...)که وقتی دیوار یا سقف بسته میشه دیگه دیده نمیشه و نمیشه بررسیش کرد. مورد دیگه ای که هس اینه که معمولا حجم کار خیلی بالاست ینی حجم کابل کشی ها و لوله کشی ها معمولا در حد چند هزار متره.سوالی که از اساتید دارم اینه که چطور میشه اینارو کنترل کرد؟
    از اساتید خواهش میکنم کمک کنید
    البته همین سوالو جای دیگه هم پرسیدم گفتم از دوستان اینجا هم نظر خواهی کنم مرسی

پاسخ : صورت وضعیت برق

سلام
    دوست عزیز با توجه به متراژ سیم(1.5 و 2.5 و ...) و همینطور متراژ کابل استفاده شده میتونی صورت وضعیت انجام بدی .یه کلاف سیم فک میکنم 100 متر باشه لوله ها هم که 6 متری هستند باید ببینی مثلا برای یه واحد چقدر مصرف شده

دیدگاه

پاسخ : صورت وضعیت برق

اخه معمولا حجمشون کابل های استفاده شده خیلی بالاهستن .در حد چند هزار متر کابل.چطوری باید ببینم واسه ی واحد چقد کابل استفاده شده .باید بشینم دونه دونه متر بزنم !!!!! ؟؟؟؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X