اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

حلقه قفل فاز غیرخطی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

حلقه قفل فاز غیرخطی

سلام خدمت همگی ،
    همه اطلاعات من از pll ها محدود به چندتا مدار و کتاب های ساده ای مثل کتاب جناب تابنده و قطعاتی مثل 4046 میشه . خلاصه با مفهوم اولیه حلقه قفل فاز آشنایی دارم اما حالا پروژه ای دارم مربوط به تحلیل حلقه های قفل فاز غیر خطی! oo:
    فاکتور های غیرخطی بودن pll چیه؟ چندتا سورس و منبع تخصصی تر صرفا درباره تحلیل غیرخطی pll ها لازم دارم. فعلا تنها pll غیرخطی که میشناسم bbpll.
    یه دستی بی افشانید یه تعریفی از مرتبه pll ها یعنی مرتبه صفر و مرتبه اول هم ارائه بدین ممنون میشم.

پاسخ : حلقه قفل فاز غیرخطی

سلام

اینا رو هم نگاه کردین ؟

چرا ناراحتی پاتریک!
    + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
    - از دیدنش ناراحت شدی؟
    + نه
    پس چی ناراحتت کرده
    + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    محصولات

دیدگاه

پاسخ : حلقه قفل فاز غیرخطی

ممنون بابت توجه ولی سرچ مقالات گوگل دیگه ب بسم الله هر تحقیقی شده. اما هیچی جای راهنمایی فنی افرادی که قبلا روی مطلب کار کرده باشن نمیگیره...تو این وانفسای منابع انگلیسی بی ربط که همه ضمنی به مطلب اشاره کردن من چندتا تعریف درست حسابی و چندتا اسم مرجع اساسی لازم دارم.
      بدتر از همه اینه که تو سرچ گوگل بین مقاله های ایرانی به اسم استاد خودم رسیدم :eek: که بدجوری کارم سخت کرد.

اینم میذارم برای کسایی که بعدا جا پای من میذارن.
      http://dls.bookzz.org/genesis/587000...ookZZ.org).pdf

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X