اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ارتقاء لب تاپ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ارتقاء لب تاپ

سلام
    اینکه می گن لب تاپ قابل ارتقا نیست یعنی چی ؟؟؟
    می خوام لب تاپ بخرم ، کسی می تونه راهنمایی کنه که چی انتخاب کنم؟

پاسخ : ارتقاء لب تاپ

شما قابلیت تعویض مادر برد و سیآ‌پیآ‌یو و مانیتور و کیبرد و کارت گرافیک رو به هیچ عنوان ندارید. ولی میتونید رم، هارد، سی دی رامش رو عوض کنید.
    برای یکی از دوستان اتفاقی افتاد که LCD لبآ‌تاب شکست، خوب لبتابش دیگه به هیچ دردی نخورد و به قیمت یک پنجم فروختش و یه نو خرید.
    شما باید دلایل درست و حسابی داشته باشید که لبآ‌تاب بخرید وگرنه جز دردسر برای شما چیز دیگری نخواهد داشت.

دیدگاه

سلام
      چقد پول دارید؟ :rolleyes:
      ِِDie for Life, Not Live to Die
      Freedom Fighter
      " ناخود گاه، هريك از ما ، از ناميرائي خود يقين دارد " . فروید

دیدگاه

من یه تومن می تونم هزینه کنم .. حالا یه خورده هم بیشتر

دیدگاه

سلام

خیلی وقته که به تاپیکتون سر نزدید :smile:

با این پول بهترین گزینه واسه شما DELL مدل INSPIRON 6400 است
          Freedom Fighter

دیدگاه

ممنون
            مشخصاتش را می تونین بهم بگید ؟

دیدگاه

برید به این لینک و مشخصات سری Inspiron رو بیبنید

http://www.zigorat.com/catalog/category/view/cat/7/s/notebook/id/4/
              Freedom Fighter

دیدگاه

سلام

بهتر از inspiron، لپ تاپ Vostro 1400 یا Vostro 1500 هست. هم جدید تر هستند و هم یکم بهتر. Vostro 1400 و Vostro 1500 مشخصات کاملا مشابهی دارند با این تفاوت که Vostro1400 دارای "14 LCD هست و یکم از Vostro1500 سبکتر و ارزونتر هست. اما نسبت به مشخصاتشون واقعا می ارزند. من خودم Vostro 1500 دارم با این مشخصات:

CPU : CORE 2 DUO
                CACHE : 4M
                RAM : 2G
                H.D.D : 160 G
                GRAPHIC : GEFORCE 8600 256 D
                BATERY : 9 CELL
                WEBCAM : 2M
                SOUND RECORDER : CRATIVE

در ضمن یک DVD ویندوز ویستا بیزینس، DVD درایور های سیستم، CD درایور نصب وبکم،CD درایور نصب مدیا دایرکت و یک CD دیگه هم روش بود که خیلی از فروشگاه ها اینا رو جدا می فروشن.
                یک سال گارانتی زیگورات تهران
                من از نمایندگی زیگورات اصفهان خریدم و کاملا راضی هستم.

اینم قیمت های امروز

http://sunmedia.ir/pdf/price-dell.pdf

دیدگاه

از همگی ممنونم ...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط spart
                    شما قابلیت تعویض مادر برد و سیآ‌پیآ‌یو و مانیتور و کیبرد و کارت گرافیک رو به هیچ عنوان ندارید. ولی میتونید رم، هارد، سی دی رامش رو عوض کنید.
                    برای یکی از دوستان اتفاقی افتاد که LCD لبآ‌تاب شکست، خوب لبتابش دیگه به هیچ دردی نخورد و به قیمت یک پنجم فروختش و یه نو خرید.
                    شما باید دلایل درست و حسابی داشته باشید که لبآ‌تاب بخرید وگرنه جز دردسر برای شما چیز دیگری نخواهد داشت.

نه شما اشتباه می کنی سی پی یو قابل ارتقا هست
                    Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

دیدگاه

ارتقای cpu توی لبآ‌تابآ‌های جدیدی که من دیدم امکان نداره چون اکثرن دارای cpu موبیلیتی هستن.

دیدگاه

cpu های موبیلیتی هم قابل تعویض هستند . اگه به بعضی از مدل های لپتاپ که بعضی از امکاناتش از جمله cpu بصورت optional هست ، (منظورم اینه که خودت از میون انتخابایی که در اختیارت گذاشته می شه یکی رو بدلخواه انتخب می کنی ) مثل لپتاپ من که asus f3sc (تولید اولش ماه 5 سال 2007 بوده) هست نگاهی بندازس می بینی که cpu هم قابل تعویضه در ضمن باید دقت کنی که وقتی این cpu ها از intel یا amd خریده می شه سوکت داره که روی لپتاپ جا می ره اگه لپتاپ داری بازش کن و یه نگاهی بنداز می بینیش . مرسی
                        Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

دیدگاه

سلام به همه دوستان
                          لپ تاپهایی که الان تو بازار هستن اکثرا پورت سریال و پورت پرینتر ندارن . حتی پورت کام هم ندارن اگه بخوایم بورد یا پی ال سی بهشون وصل کنیم چه طور باید این کار رو انجام بدیم؟
                          شنیدم از مبدل های usb به پورت پرینتر برای وصل کردن لپ تاپ به پی ال سی نمیشه استفاده کرد
                          نظرتون در مورد لپ تاپ s9018 از سری تکرای توشیبا چیه؟ شنیدم برای مهندسی گزینه خوبی هست چون پورت سریال داره در حالیکه دل و سونی این ویژگی رو ندارن
                          ممنون میشم راهنماییم کنین
                          گویند که فریادرسی می آید...

دیدگاه

پاسخ : ارتقاء لب تاپ (پورت LPT در لپتاپ)

نوشته اصلی توسط michel
                            سلام به همه دوستان
                            لپ تاپهایی که الان تو بازار هستن اکثرا پورت سریال و پورت پرینتر ندارن . حتی پورت کام هم ندارن اگه بخوایم بورد یا پی ال سی بهشون وصل کنیم چه طور باید این کار رو انجام بدیم؟
                            شنیدم از مبدل های usb به پورت پرینتر برای وصل کردن لپ تاپ به پی ال سی نمیشه استفاده کرد
                            نظرتون در مورد لپ تاپ s9018 از سری تکرای توشیبا چیه؟ شنیدم برای مهندسی گزینه خوبی هست چون پورت سریال داره در حالیکه دل و سونی این ویژگی رو ندارن
                            ممنون میشم راهنماییم کنین
                            با سلام
                            مبدل usb به سریال که مشکلی ندارند ولی برای پورت پرینتر شما میآ‌توانید از کارتآ‌های PCMCIA که خروجی پرینتر دارند استفاده کنید. من شنیدم که این کارتآ‌ها مشکلی ندارند و دقیقا مثل پورت پرینتر کار میآ‌کنند. فکر کنم قیمتآ‌شون هم حدود ۴۰ هزار تومن باشه.

من دوست دارم آزاد فکر کنم، نرمآ‌افزارآ‌ و سختآ‌افزارهای آزاد را به کار ببرم و اگر توانستم نرمآ‌افزار، سختآ‌افزار و محتوای آزاد درست کنم!

دیدگاه

سلام
                              من اطلاعی از لپ تاپ ندارم اما یه کتاب خریدم به نام " راهنمای جامع pc" از اسکات جرنیکان که یه قسمت کوتاه راجع به لپ تاپ بحث کرده ....
                              به بیان این نویسنده ، لپ تاپ های امروزی قابلیت ارتقاء RAM , CPU , HARD, GRAFIC CARD را دارند فقط با توضیحاتی که داده این کار مخصوصا" در مورد CPU به سختی انجام می گیره ... حالا اینکه مثلا" نمایندگی ها این کار را انجام می دن یا نه ... :question:
                              اما راجع به پورتها به همین کارتی اشاره کرده که ایشون می گن و از وسیلهء دیگه ای نام برده به نام PORT REPLICATOR که لپ تاپ روش قرار می گیره و این مبدل پورت ، تمامی پورتهای قدیم و جدید را داره ... یه تصویر کوچک هم ازش گذاشته ... به نظر جالب می رسه اما اینکه عملا" کارامد هست ؟ نمی دونم و دیگه اینکه قیمتش هم مسلما" مهمه !

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X