اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ادرس فروشگاه های جعبه مدار در تهران کجاست ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ادرس فروشگاه های جعبه مدار در تهران کجاست ؟

سلام
    یکی از دغدغه های دوستان فراهم کردن جعبه مناسب و شکیل متناسب با حیطه کاریشون ؛؛ برای مدارهاشون هست .یکی از فروشگاهای که بصورت تخصصی در زمینه جعبه های مدار فعالیت میکنه " بهار" هست . ولی متاسفانه این فروشگاه تنوع زیادی نداره و اکثر جعبه ها شبیه به همدیگه هستند فقط سایزشون بزرگ و کوچک میشه . در صورتیکه محصولات شرکت "سان هه (SANHE)" تنوع بسیاز زیادی داره .ولی نمیدونم نمایندگی "سان هه" در ایران کجاست .

http://www.china-mould.com/enindex.asp

در کل دوستان اگر به غیر از"بهار" جای رو سراغ دارنند .ممنون میشیم در این زمینه راهنمایی کنند
    یا به اندازه آرزوهایت تلاش میکنی یا به اندازه تلاشت ارزو میکنی

پاسخ : ادرس فروشگاه های جعبه مدار در تهران کجاست ؟

دکتر جان برخلاف نظرت فکر میکنم فروشگاه بهار اونقدری تنوع داره که کار منو شما رو راه بندازه،البته سوءتفاهم نشه،فروشگاه بهار هیچ نسبتی با من نداره اما انصافا تاحالا من مشکلی در این مورد نداشتم و اگه به جعبه نیاز داشتم از بهار گرفتم.شاید اگه با دقت بیشتری بررسی کنی راحتتر به نتیجه برسی.

دیدگاه

سلام ممنونم

یکی از دوستان لطف نمودند و ادرس چند تا از این فروشگاها رو ارسال کردنند

وایت باکس زیر زمین امجد هست
      طبقه اول توکل ایران کیت اگر اشتباه نکنم
      زیر زمین توکل کنار راه پله
      اول فرقانی کنار آرا
      نیوکیت هم تو کوچه الیک یکسری ات اشغال داره

دیدگاه

متأسفانه بعضیا خیلی گرون میدن.
        واسه یه قاب با یه بازرگانی صحبت کردیم ۲۰تا بیاره از چین، گفت دونه ای ۲۷میدیم بهتون.
        همون قابو تهران یکی از مغازه ها میگفت دونه ای ۴۵ اونم زیر ۵۰تا نمیدم!

«پشتکار» «پشتکار» «پشتکار»

دیدگاه

http://www.sanhecontact.com/cn/home.html

دکتر جان اینطور که من نگاه کردم تو ایران نمایندگی نداره
          برخی آدمها[ تنها ] به یک دلیل از مسیر زندگی ما می گذرند [ تا ] به ما درسهایی بیاموزند ؛ که اگر می ماندند هرگز [ آن درسها را ] یاد نمی گرفتیم …

دیدگاه

نوشته اصلی توسط کنجکاو!
            متأسفانه بعضیا خیلی گرون میدن.
            واسه یه قاب با یه بازرگانی صحبت کردیم ۲۰تا بیاره از چین، گفت دونه ای ۲۷میدیم بهتون.
            همون قابو تهران یکی از مغازه ها میگفت دونه ای ۴۵ اونم زیر ۵۰تا نمیدم!
            این قیمت کاملا طبیعی است چرا؟؟؟؟؟؟شما برای واردات پول را پیش می دهید جنس خواب نداره همین که رسید به شما تحویل داده میشه
            حالا طرف یک مدل قاب را تا میاد بفروشه ممکنه یک سال طول بکشه قاب حجم زیاد داره هزینه انبار داری هم به خواب پول اضافه کنید
            کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
            ولتر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط PouYa007
              http://www.sanhecontact.com/cn/home.html

دکتر جان اینطور که من نگاه کردم تو ایران نمایندگی نداره
              سلام ممنونم
              شرکت "سان هه" ی نمایندگی در مشهد داره .ولی این شرکت؛یه شرکت بازرگانی هست و وارد کننده هست ولی برای فروش چیزی تو انبار ندارند .و این شرکت نمایندگی انحصاری این محصولات هست اگرم کسی در تهران از این محصولات داشته باشه از این شرکت وارد کننده خرید کرده .

ضمن اینکه تماسی که باهاشون داشتم گفتند ماه اکتبر هست و الان تعطیلی یا جشن چینی ها هست و الان بازار چین تعطلیل هست

دیدگاه

این جعبه واقعا معضل بزرگی هست. بها هم اینطور که دوستان میگن تنوع نداره. من خودم به شخصه یک بار رفتم اونجا. کلی جعبه زده به در و دیوار ولی اکثرشون را نداره و فقط دکوری هستن. اونایی هم که هست خیلی ساده و ابتدایی هست و برای پروژه های پدر مادر دار بدرد نمی خوره.
                در زیر این نقاب چیزی بیشتر از گوشت هست. در زیر این نقاب یک ایده هست و ایده ها ضدگلوله هستند.

1-به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!
                2-تنها دو گروه نمى توانند افکار خود را عوض کنند: دیوانگان تیمارستان و مردگان گورستان.
                3-آدم ها مثل عکس ها هستند: زیاد بزرگشون کنی ، کیفیتشون میاد پایین!

دیدگاه

سلام
                  پیرو پیغام خصوصی که از طرف دوستان ارسال شده ؛به اطلاع می رساند که محصولات جعبه "سان هه" رو در یکی از پاساژهای تهران در خیابان جمهوری دیدم . دقیق نمیدونم که پاساژ عباسیان بود یا توکل. ولی طبقه زیرین پاساژ بود. اکثر محصولات "سان هه" رو داشت

ولی در مشهد نمایندگی محصولاتش نبود بلکه شرکت بازرگانی هست که سفارشات شما رو قبول میکنه و براتون جعبه وارد میکنه .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اقای دکتر
                    سلام
                    پیرو پیغام خصوصی که از طرف دوستان ارسال شده ؛به اطلاع می رساند که محصولات جعبه "سان هه" رو در یکی از پاساژهای تهران در خیابان جمهوری دیدم . دقیق نمیدونم که پاساژ عباسیان بود یا توکل. ولی طبقه زیرین پاساژ بود. اکثر محصولات "سان هه" رو داشت

ولی در مشهد نمایندگی محصولاتش نبود بلکه شرکت بازرگانی هست که سفارشات شما رو قبول میکنه و براتون جعبه وارد میکنه .
                    پاساژ توکل رویروی تکترونیکس

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهدی کربلایی
                      پاساژ توکل رویروی تکترونیکس
                      سلام
                      اسم یا شماره فروشگاه رو دارید؟؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X