اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شناخت جدید درایور هنگام نصب usb به پورت های مختلف کامپیوتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

شناخت جدید درایور هنگام نصب usb به پورت های مختلف کامپیوتر

سلام
    دوستان من یه مشکلی با usb webcam دارم هر وقت پورتو عوض میکنم و به جایگاه دیگه میزنم دوباره میخواد درایور نصب کنم من 6 تا پورت با هاب دارم و نمیخوام هر بار اونو دوباره نصب کنم.آیا میشه تو رجیستری کاری کرد که دیگه به هر پورتی زدم جواب بده و درایو نخواد
    هر وقت به دایرکتری HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Enum\U SB\Vid_058f&Pid_9254
    زیر vid شاخه های جدیدی ایجاد میشه که بخاطره عوض کردن پورت هاست
    اگه ممکنه راهی بگید که این مشکل نباشه یا اگه بشه برنامه ستاپ ساخت با اینستال شیلد بگید چیکار کنم که محتویات درایور در هر زیر شاخه vid که بوجود میاد کپی بشه مرسی
    خدایا مرا آن ده که آن به

پاسخ : شناخت جدید درایور هنگام نصب usb به پورت های مختلف کامپیوتر

سلام
    این که یه دستگاه usb رو به پورت های مختلفی بزنین بصورت یه دستگاه جدید شناخت بشه (با همون اسم و بصورت name#x ککه name اسمشه و x هم شمارهی داده شده به اون که مثلا x دستگاه تا حالا با این نام نصب شدن.)
    ولی نباید دوباره از شما درایور رو بخواد. یعنی واقعا نمی خواد . باید از درایور قبلی استفاده کنه که الان توی ویندوز نصبه/
    اگه درایورش WHQL نداره شما سعی کن از راه دستی بری جلو ولی از درایور های موجود نصب شده استفاده کن
    سعی کن یه درایور WHQL براش گیر بیاری.

Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X