اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

برای یک اتاق 4 در 4 چند پاور ال ای دی بزنم که استاندارد باشه؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

برای یک اتاق 4 در 4 چند پاور ال ای دی بزنم که استاندارد باشه؟؟

مفتخرم که اولین پست رو در این بخش میزنم :nerd:

اقا من یک اتاق 4 در 4 دارم که میخام ال ای دی پاور بزنم و نمیدونم در استاندارها برای چینن فضایی چه نوری استانداره و این که چند ال ای دی بزنم کافیه!!؟؟
    ایا کسی میدونه چطوری هست اینها؟؟
    انجام پروژه هاي برنامه نويسي اندرويد
    [glow=red,2,300]نرم افزار نقشه هاي پاور کامپيوتر اندوريد[/glow]
    http://cafebazaar.ir/app/?id=com.atxdroid

پاسخ : برای یک اتاق 4 در 4 چند پاور ال ای دی بزنم که استاندارد باشه؟؟

نوشته اصلی توسط محسن فاریابی
    مفتخرم که اولین پست رو در این بخش میزنم :nerd:

اقا من یک اتاق 4 در 4 دارم که میخام ال ای دی پاور بزنم و نمیدونم در استاندارها برای چینن فضایی چه نوری استانداره و این که چند ال ای دی بزنم کافیه!!؟؟
    ایا کسی میدونه چطوری هست اینها؟؟
    سلام به شما :biggrin: سپاس بابت اولین پست در بخش جدید
    بستگی به نیازتون داره آیا اتاق خانگی هست اداری هست یا صنعتی یا .... و باید به لومن و لوکس توجه کنید همچنین به اینکه آیا لامپ ها در همه جهات هستند یا متمرکز به سمت پایین اتاق هست! البته لازم نیست این قدر پیچیدش کنیم :mrgreen: مثلا اگر در این اتاق4*4 قبلا مثلا دو عدد لامپ 40 وات(واقعی) که مثلا 2500 لومن نور(واقعی) داشتند و از نورشون هم راضی بودید و جواب کارتون رو میداد خوب بیاید با توجه به لومن الیدی 1 وات که حدود70 تا 100 لومن باشه انتخاب میکنیم فرض کنیم 90 لومن پس میشه 2500*2 تقسیم بر 90 که میشه 55 عدد الیدی 1 وات.
    اگر الیدی ها همه رو به پایین باشن میشه تعداد کمتری استفاده کرد چون اون مقداد نوری که به سقف میخوره و قسمتیش هدر میره رو نداریم. 40 یا 45 تا کافیه قبلا یه فایل داشتم راجع به استاندارد لومن ولی فعلا پیداش نمیکنم :surprised:
    سرچ کنیدstandard illumination requirement
    اینجا هم مطالب و جدول های خیلی خوبی گفته
    http://www.engineeringtoolbox.com/light-level-rooms-d_708.html
    لطفا سوالات فنی رو به جای پیام خصوصی در انجمن مطرح کنید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X