ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 4 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 32
    2013/01/29
    بندرانزلي
    701
    28

به مشکل خوردن سيستم عامل ويندوز بعد از چند ماه استفاده؟؟!!!

سلام
    من از ويندوز 8 استفاده ميکنم... تغريبا هر 2 ماه يه درديش ميگيره... نميدونم خوب بالا نمياد،سيستم کند کار ميکنه و...
    الان لپ تاپ asus x550cc corei5 رم 4 گيگ... اونقدري بالا هست که اين طوري نشه... ولي نميدونم چرا بعضي اوقات ويندوز آدم رو اذيت ميکنه؟؟!!! با سيستم خونه هم مشکل دارم... :angry:
    2011/02/03
    172
    9

پاسخ : به مشکل خوردن سيستم عامل ويندوز بعد از چند ماه استفاده؟؟!!!

سلام

مهندس لينوکس رو يک امتحاني بکني ضرر نداره. از Ubuntu شروع کن ببين مشکلت حل ميشه يا نه:
    http://www.ubuntu.com/
    2013/01/29
    بندرانزلي
    701
    28

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadh1387
    سلام

مهندس لينوکس رو يک امتحاني بکني ضرر نداره. از Ubuntu شروع کن ببين مشکلت حل ميشه يا نه:
    http://www.ubuntu.com/
    سلام
    براي نرم افزار هايي که دارم درايور ها و....... لينوکس پيدا ميشه؟؟؟ ميدونم لينوکس خيلي بهتره ولي پشتيبانيش چطوره؟؟

اضافه شده در تاریخ :
    طرفدار هاي لينوکس کجاييد؟؟؟ شما مشکلي با درايور ها از جمله کارت گرافيک نداريد؟؟
    2011/02/03
    172
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط پويا نجارزاده
    طرفدار هاي لينوکس کجاييد؟؟؟ شما مشکلي با درايور ها از جمله کارت گرافيک نداريد؟؟

والا اوايل يکم دردسر داره ولي خوب واقعا ارزش داره که باهاش کار کني. احتمال خيلي زياد ميتوني توي فروم Ubuntu پيدا کني. فرق اساسي لينوکس از ويندوز در اين هست که توي لينوکس (حالا هر Distribution که انتخاب کني:http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/1b/Linux_Distribution_Timeline.svg) جامعه کاربري خيلي فعال تر و حرفه ايي تر ميتونن جواب گوي سوال هاي خودشون باشن. توي ويندوز اگر مشکلي پيدا بشه براي
    سيستم عامل بايد صبر کني تا خود مايکروسافت درستش کنه ولي توي لينوکس به محض اينکه مشکلي پيش بياد يک سري آدم باحال شروع به رفع اشکال ميکنن. بحث اينکه مثلا يک نرم افزار خاص توي لينوکس اجرا ميشه يا نه جداست.
    مثلا نرم افزار Keil. متاسفانه اين نرم افزاري هست که فقط و فقط براي ويندوز نوشته شده و شما تنها راهي که داريد اين هست که از VirtualMachine براي اجراي اون توي ويندوز استفاده کني. البته معادل Keil توي لينوکس پيدا ميشه ولي خود Keil نه. شما هم بايد بگردي ببيني افرادي که مثل شما از نرمافزار X استفاده کردن, توي لينوکس الان با چه نرم افزاري کار ميکنن. اگر بگي با چه نرمافزار هايي کار ميخواي بکني شايد بتونم راهنماييت بکنم.
    در مورد درايور هاي کامپيوتر بايد بگم اکثر مواقع کارت گرافيک ايجاد مشکل ميکنه. در کل Nvidia خيلي با لينوکس حال نميکنه و خيلي اذيت کرده تاحالا ولي از اول امسال با اومدن Ubuntu 14.04 خيلي از اين مشکلات هم رفع شد. من خودم يکي از کسايي بودم که کارت گرافيکم توي ubuntun 12 مشکل داشت ولي توي همين 14.04 خيلي خوب داره کار ميکنه.
    2013/01/29
    بندرانزلي
    701
    28

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadh1387

والا اوايل يکم دردسر داره ولي خوب واقعا ارزش داره که باهاش کار کني. احتمال خيلي زياد ميتوني توي فروم Ubuntu پيدا کني. فرق اساسي لينوکس از ويندوز در اين هست که توي لينوکس (حالا هر Distribution که انتخاب کني:http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/1b/Linux_Distribution_Timeline.svg) جامعه کاربري خيلي فعال تر و حرفه ايي تر ميتونن جواب گوي سوال هاي خودشون باشن. توي ويندوز اگر مشکلي پيدا بشه براي
    سيستم عامل بايد صبر کني تا خود مايکروسافت درستش کنه ولي توي لينوکس به محض اينکه مشکلي پيش بياد يک سري آدم باحال شروع به رفع اشکال ميکنن. بحث اينکه مثلا يک نرم افزار خاص توي لينوکس اجرا ميشه يا نه جداست.
    مثلا نرم افزار Keil. متاسفانه اين نرم افزاري هست که فقط و فقط براي ويندوز نوشته شده و شما تنها راهي که داريد اين هست که از VirtualMachine براي اجراي اون توي ويندوز استفاده کني. البته معادل Keil توي لينوکس پيدا ميشه ولي خود Keil نه. شما هم بايد بگردي ببيني افرادي که مثل شما از نرمافزار X استفاده کردن, توي لينوکس الان با چه نرم افزاري کار ميکنن. اگر بگي با چه نرمافزار هايي کار ميخواي بکني شايد بتونم راهنماييت بکنم.
    در مورد درايور هاي کامپيوتر بايد بگم اکثر مواقع کارت گرافيک ايجاد مشکل ميکنه. در کل Nvidia خيلي با لينوکس حال نميکنه و خيلي اذيت کرده تاحالا ولي از اول امسال با اومدن Ubuntu 14.04 خيلي از اين مشکلات هم رفع شد. من خودم يکي از کسايي بودم که کارت گرافيکم توي ubuntun 12 مشکل داشت ولي توي همين 14.04 خيلي خوب داره کار ميکنه.
    ممنونم از پاسختون...
    فقط من اينو دانلود کنم؟

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2011/07/09
    مشهد
    486
    14

من شخصاً اکثر کارامو به لینوکس انجام میدم،
    ولی خب بعضی نرم افزارها رو نمیشه خیلی راحت با متناظرشون تو لینوکس کنار اومد (در ابتدای کار)
    واسه همون پیشنهاد میکنم ابتدا به صورت dual هردو رو نصب کنید و بیشتر سعی کنید با لینوکس کار کنید تا موقعی که اونقد همه کارا رو توش بتونین انجام بدین که کلاً ویندوز رو پاک کنید.

«پشتکار» «پشتکار» «پشتکار»
    2013/01/29
    بندرانزلي
    701
    28

نقل قول نوشته اصلی توسط کنجکاو!
    من شخصاً اکثر کارامو به لينوکس انجام ميدم،
    ولي خب بعضي نرم افزارها رو نميشه خيلي راحت با متناظرشون تو لينوکس کنار اومد (در ابتداي کار)
    واسه همون پيشنهاد ميکنم ابتدا به صورت dual هردو رو نصب کنيد و بيشتر سعي کنيد با لينوکس کار کنيد تا موقعي که اونقد همه کارا رو توش بتونين انجام بدين که کلاً ويندوز رو پاک کنيد.
    مگه ميشه به طور هم زمان رو يک سيستم نصب کرد؟؟
    براي آفيس،پروتئوس،پي اس پايس و... معادلاتي وجود دارند؟؟؟
    2013/01/29
    بندرانزلي
    701
    28

نقل قول نوشته اصلی توسط FSK333KH
    من هم اوايل با ويندوز 8 مشکل داشتم و واقعا اساسي هم بود اما وقتي تنظيماتي رو انجام دادم و ويندوز رو مرتب به روز نگه داشت واقعا کار کردن با ويندوز 8 لذت بخشه.
    من از lenovo z510 استفاده ميکنم که پيش فرضش همين ويندوز 8 هست
    چطوري؟؟ ويندوز من متاسفانه پيشفرض نيست....
    2011/07/09
    مشهد
    486
    14

مگه ميشه به طور هم زمان رو يک سيستم نصب کرد؟؟
    براي آفيس،پروتئوس،پي اس پايس و... معادلاتي وجود دارند؟؟؟
    بله که میشه
    برای آفیس که مجموعه های قدرتمندی هست که بصورت پیشفرض نصب میشن. (اوبونتو12.04 رو امتحان کنید)
    برای پروتئوس متأسفانه هنوز معادلی به قدرت خودش پیدا نشده.
    اما...
    یه روش (نرم افزار) هست به نام wine (مخفف windows emulator) که می تونید بعضی از نرم افزارهای ویندوزی رو توی لینوکس اجرا کنید.
    البته من پروتئوس و اسپایس رو امتحان نکردم.
    میتونید امتحان کنید ببینید میشه یا نه

هرچند پیشنهادم اینه دنبال نرم افزارهای مشابه اینا تو خود لینوکس باشید که خیلی هم بهتره

مثلاً واسه PCB میشه از eagle cad استفاده کرد و واسه کمپایلرهای ARM و AVR از مجموعه Eclipse با نصب پلاگین های مربوط به avr gcc و arm gcc استفاده کرد.

موفق باشید

«پشتکار» «پشتکار» «پشتکار»
    2009/09/12
    اردبيل
    2,503
    121

نظر شخصي من اينه !
    به نظر من خودتونو اواره نکنيد با سيستم عامل هاي در پيت با 8 مشکل داري 7 بزن هزار تا سيستم عامل هست چرا گير دادين به لينوک مک و اين سيستم هاي چرت !!
    به جاي اينکه يک سال از عمرتو هدر بکني براي پيدا کردن درايور و .... براي لينوکس
    2 ساعت وقت بزار و برو بازار يه dvd از ويندوز 8 بگير که از شرکت معتبريه همين
    بعضي ها دست خودشون نيست دوست دارن کلاس بزارن نميخوام اهانت به کسي بکنم
    ولي بعضيا دوست دارن بگن من متفاوتم
    تفاوتشون هم اينه :
    1- استارتشون به جاي پايين بودن بالاي صفحص(کلاس داره ديگه )
    2-سيستم عاملشون لينوکسه مکه يا هر سيستم ديگه به غير ويندوز
    3-گوشياشون ايفونه سيستم 800 هزار تومني رو ميگيرن 3 مليون فقط براي پز
    تازه ميگن اندرويد امنيت نداره و بلد نيستيم استفاده کنيم !!
    از گوشي 3مليون فقط بلده امکانات 1100 استفاده کنه !!! (الو سلام خدافس اس ام اس همين )
    ببينيد ما (خودمو هم ميگم ) انقدر غير عادي هستيم که اولين جمله اينو ميگيم : چون اين مشکل پيش اومده پس ويندوز کلا مشکل داره کلا اندرويد مشکل داره کلا سري مگا مشکل نويز داره
    اصلا ما مشکل نداريم اصلا :angry: :cry:
    اين نرم افزار(سيستم عامل ) زير دست هزاران نخبه دست چين شده نوشته شده شايد باگ داشته باشه ولي نميتوني همشو يا يه جمله ببري زير سوال
    ولي به نظر من مشکلات ي که با سيستم عامل هاي ديگه سرت مياد 1000 برابر اين مشکلاته خودتو تو درد سر ننداز!!
    هر کسي هر نظري در باره حرف هاي من داره بي صبرانه منتظر نظراتشم
    :biggrin:
    [move][img width=133 height=100]http://bargiri.persiangig.com/aks/0.306310001356499787_taknaz_ir.gif[/img][/move]
صفحه 1 از 4 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 32