اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

انتخاب برد ....

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

انتخاب برد ....

سلام دوستان
    قصد ساخت تابلو با ابعاد 3.20 در 1.60 سانت برای پخش فیلم زنده از دوربین فیلم برداری رو دارم از چه ماژول و بردی استفاده کنم بهتره؟و چند تا پاور باید براش تهیه کنم ؟؟؟؟
    ممنون

پاسخ : انتخاب برد ....

نوشته اصلی توسط azarbooyeh
    سلام دوستان
    قصد ساخت تابلو با ابعاد 3.20 در 1.60 سانت برای پخش فیلم زنده از دوربین فیلم برداری رو دارم از چه ماژول و بردی استفاده کنم بهتره؟و چند تا پاور باید براش تهیه کنم ؟؟؟؟
    ممنون
    با سلام به دوست عزیز شما میتونید از اقای اطهری در سایت های زیر سوال کنید
    www.tabloteif.com
    دوربين مدار بسته و دزد گير و رفع مشكلات
    بانك اطلاعاتي سنسورها
    ساخت رقص نور براي شيشه سكوريت مغازه ها
    تعمير لوازم خانگي را اينجا مطرح كنيد
    [move][b] موفقيت بر روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد.

دیدگاه

سلام
      این تابلوییکه شما میخای باید رنگی باشه ابعادی هم که میخاین زیاده فکر میکنم حدود 7-8-میلیونی آب بخوره،این همه پول دارین؟
      تازه اصن این تابلو روان ها ازنزدیک کیفیت ندارن باید دور باشی تا تازه قابل تحمل بشن،خلاصه اینکه یه کم بیشتر فکر کنید،در ضمن به کنار هم گذاشتن چند تا تلویزیون با کیفیت پایین هم فکر کنید،قیمت دستم نیست شاید قیمتش یکی یا کمی بیشتر شه ولی می ارزه در عوض حتی اگه 3تا LCD خیلی بی کیفیت رو هم کنار هم بذارین خیلی کیفیتش بهتر از تابلو روانه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط azarbooyeh
        سلام دوستان
        ممنون
        سلام
        سایز تابلوتون واسه نمایش آنلاین کوچیکه. واسه همین باید رزولیشن بالایی رو استفاده بکنین.
        مثل دات پیچ ده High Refresh. به علت داشتن میکرو به جای بافر 245 ، و 3 آی سی درایور اضافی ، کیفیت و شدت نورش خیلی بالاست.
        من یه 15 متر و یه 4 متر باهاش بستم. فوق العادست. هر 3 تا 4 ماژول هم یه پاور 40 آمپر میخوره.
        برین سایت تالار گفتمان آقای مهندس دیلمی ، میتونین در رابطه با نوع کارت کنترلرش هم سوال بپرسین. من تو این زمینه تخصص ندارم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X