اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ایجاد دو موج با فرکانس مختلف

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ایجاد دو موج با فرکانس مختلف

با سلام
    من نیاز دارم تا توی اورکد یک شکل موج با فرکانس 50 هرتز (برق شهر ) داشته باشم که یک موج با فرکانس 70 کیلوهرتز روش سواره . آیا میشه توی اورکد این رو شبیه سازی کرد ؟
    ممنون .

پاسخ : ایجاد دو موج با فرکانس مختلف

شما تو ولتاژ پایین(5 تا 20 ولت) می تونی یه پ امپ بذاری باهاش یه جمع کننده درست کنی و استفاده کنی. اما برا 220 ولت فک نمی کنم راه عملی خاصی داشته باشه.
    بعدشم 70 "کیلو" هرتز؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط vahid_22002
      شما تو ولتاژ پایین(5 تا 20 ولت) می تونی یه پ امپ بذاری باهاش یه جمع کننده درست کنی و استفاده کنی. اما برا 220 ولت فک نمی کنم راه عملی خاصی داشته باشه.
      بعدشم 70 "کیلو" هرتز؟
      باسلام..دوست عزیز برای اینکه کاریر و حامل رو هم سوار کنیم در ولتاژهای پایین فقط میشه چنین کاری کرد یعنی با یک اپ امپ این موج حامل و کریر ساخته میشه..شما مطلبی چیزی در این زمینه دارید تا بیشتر مطالعه کنیم..ممنون

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aminrj
        با سلام
        من نیاز دارم تا توی اورکد یک شکل موج با فرکانس 50 هرتز (برق شهر ) داشته باشم که یک موج با فرکانس 70 کیلوهرتز روش سواره . آیا میشه توی اورکد این رو شبیه سازی کرد ؟
        ممنون .
        من سر رشته ای از مخابرات ندارم ولی توی این زمینه سرچ کردم نتایج خوبی نشون داد شد :PSpice for Analog Communications Engineering
        گویند سنگ لعل شود در مقام صبر اری شود ولی به خون جگر شود
        همیشه آخر همه چیز خوبه، اگر هم هنوز خوب نشده پس هنوز آخرش نشده(چارلی چاپلین)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X