اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ارسال اطلاعات از طریق پروتکل USB

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ارسال اطلاعات از طریق پروتکل USB

سلام.
    برای ارسال دیتا از طریق میکروی PIC18f4550 با نرخ بیت 10Mbit/sec و ضبط آن بر روی PC یک مقدار راهنمایی می خوام.

قبلا از راهنمایی شما ممنونم.

پاسخ : ارسال اطلاعات از طریق پروتکل USB

سلام . ببین دوست عزیز من با مدلای PIC کار نکردم ولی با AVR یه همچین کاری رو کردم(البته تقریبا شبیه کار شما بود) . برای این کار از آیسی PDIUSBD11 استفاده کردم . خوبم جواب داد . اما برای کار شما ، شما اول اید یه اطلاعات جمعی در مرد ارسال از طریق پروتکل USB داشته باشید . بحثش تقریبا خیلی مفصله . اگه خودتون مطالعهکردید و جاییش می خواید بحث کنید بفرمائید اگرم که نه بگید تا یه بحث خلاصه توی همین تاپیک مطرح کنیم تا اصول کار بیاد دستتون . بعد از این مرحله ، شما خیلیل راحت می تونید این ارتبا رو انجام بدید . موفق باشید.

[hr]عاقلان نقطه ی پرگار وجودند ولی عشق داند که در این دایره سرگردانند
    دوستان! مدتی کمتر به سایت میام ..

دیدگاه

سلام

در مورد PIC18F4550 در تاپیکهای زیر بحث شده :

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=10683
      http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=9386

اگر با کامپایلر CCS برنامه می نویسید مثالهای برد آموزشی PIC18F4550 و برنامه داخل کامپیوتر که بزبان دلفی هست خیلی کمکتون می کنه :bye

دیدگاه

[quote author=حسام الدین link=topic=16084.msg74750#msg74750 date=1211689853]
        سلام . ببین دوست عزیز من با مدلای PIC کار نکردم ولی با AVR یه همچین کاری رو کردم(البته تقریبا شبیه کار شما بود) . برای این کار از آیسی PDIUSBD11 استفاده کردم . خوبم جواب داد . اما برای کار شما ، شما اول اید یه اطلاعات جمعی در مرد ارسال از طریق پروتکل USB داشته باشید . بحثش تقریبا خیلی مفصله . اگه خودتون مطالعهکردید و جاییش می خواید بحث کنید بفرمائید اگرم که نه بگید تا یه بحث خلاصه توی همین تاپیک مطرح کنیم تا اصول کار بیاد دستتون . بعد از این مرحله ، شما خیلیل راحت می تونید این ارتبا رو انجام بدید . موفق باشید.

[hr]عاقلان نقطه ی پرگار وجودند ولی عشق داند که در این دایره سرگردانند

سلام دوست عزیز
        از بابت راهنماییتون متشکرم.اگه براتون زحمتی نیست یه بحث خلاصه راجع به این موضوع داشته باشیم. ممنونم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X