اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با قسمت report در آلتیوم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با قسمت report در آلتیوم

سلام دوستان.
    من PCB مدارمو کامل کشیدم. بعد هم پلیگان رو پزاشتم روش. وقتی که تو فسمت report میزنم، میگه که یک ارتباط مونده که وصل شنده اما هر چی روی PCB نگاه می کنم پیداش نمی کنم. راهی رو سراغ دارید که بشه اون ارتباط رو پیدا کرد ؟ مثلا خود آلتیوم بیاد و اون ارتباط ناقص رو نشون بده یا بگه واسه کدوم قطعه هستش ؟
    ---------
    .
    .
    ...........

پاسخ : مشکل با قسمت report در آلتیوم

خوب از Bill of material گزارش می گیرید ، شما یک بار برید تو view بعد connection و خطا ها رو پاک و ظاهر کنید اگر ارور همراه با عکس یا خود فایل بگذارید امکان رفع بهتر میشه
    برای تغییر دادن در زندگی اول باید خودم تغییر کنم نه دیگران!
    یک اشتباه جدید در زندگی بهتر از تکرار اشتباه قبلی است .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Fanoudi
      خوب از Bill of material گزارش می گیرید ، شما یک بار برید تو view بعد connection و خطا ها رو پاک و ظاهر کنید اگر ارور همراه با عکس یا خود فایل بگذارید امکان رفع بهتر میشه
      اروری ندارم، داخل همون آدرسی که گفتید هم میرم چک میکنه و میگه که یک ارتباط مونده، اما اونو داخل مدار پیداش نمی کنم. میخواستم بدونم راهی هست همون ارتباط باقی مونده رو بهم نشون بده ؟
      ---------
      .
      .
      ...........

دیدگاه

با سلام

منم این مشکل رو داشتم و دو سه بار مسیری که در موازات خطوط شطرنجی قرار می گرفت رو نمی دیدیم و دردسر ساز شد. در نهایت اومدم با مخفی کردن لایه ها سیم ها رو چک کردم و دیگه همچنین مشکلی رو ندارم.

top overlay و بعد در صورت دو لایه بودن ، لایه های بالا و پایین رو هم مخفی کنید و مسیرها رو چک کنید.

البته این روش ایرادیابی ما بی سواداس وگرنه قطعا خود التیوم ابزاری باید داشته باشه
        چرا ناراحتی پاتریک!
        + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
        - از دیدنش ناراحت شدی؟
        + نه
        پس چی ناراحتت کرده
        + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
        ------------------------------------------------------------------------------------------------------
        تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
        ------------------------------------------------------------------------------------------------------
        محصولات

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X